Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Én azt sem bánom ha csak négy rész lesz 40 perc/epizóddal. Én olyan mézesmadzagoknak is örültem már előző életemben mint a CW. 

Egyszerűen csak örülök, hogy lesz. Csak legyen a Mandi színvonalán. Ennyi. McGregor, Edgerton, Morrisson, Christensen és akkor nyilván Rosario Dawson. Ez így nagyon nagy dobás. És a kevesebb néha több! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én azt sem bánom ha csak négy rész lesz 40 perc/epizóddal. Én olyan mézesmadzagoknak is örültem már előző életemben mint a CW. 

Egyszerűen csak örülök, hogy lesz. Csak legyen a Mandi színvonalán. Ennyi. McGregor, Edgerton, Morrisson, Christensen és akkor nyilván Rosario Dawson. Ez így nagyon nagy dobás. És a kevesebb néha több! 

Engem az se nagyon izgatna, ha fan service lenne az egész, csak legyen egy pofás története. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igyekszem megmaradni, hogy az elfogultság ne csapjon át elvakultságba, de nekem már az egy hatalmas élmény lesz, hogy Ewant újra láthatom Obi-Wanként. Ráadásul szerintem ez egy presztízskérdés a stúdiónak, nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen horderejű minisorozatot elbaltázzanak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kissé szomorú vagyok a miatt, hogy csak egy évad lesz négy résszel. Reméltem, hogy legalább három évad lesz. És egy olyan sztorival, mellyel ideiglenesen kimozdítják Obi-vant a Tatuinról. Most, hogy belegondoltam ebbe a négy részbe, erős a gyanúm, hogy eredetileg ez film lett volna, aztán sorozatot csináltak belőle. Talán pont a Solo rossz fogadtatása miatt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Most, hogy belegondoltam ebbe a négy részbe, erős a gyanúm, hogy eredetileg ez film lett volna, aztán sorozatot csináltak belőle.

Ezt már régóta tudjuk, hogy így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre azt se tudjuk, hogy milyen hosszúak lesznek a részek. Ha Mandi-féle részekkel fognak operálni, akkor ennyi erővel azt a 2 órás mennyiséget ki is adhatnák film gyanánt, ne 4 db fél órás résszel jöjjenek elő.

 

Amúgy ez a 4 rész hivatalos? Én sokkal inkább eltudnék képzelni egy 6 részes, kb. 40 percekből álló évadot, amely szerintem elegendő lenne Obi-wan karakterének. Persze idővel majd megtudjuk, hogy mit is akarnak elmesélni. Mindenki mondja, hogy Obi-wan remeteségéből nem lehet egy sorozatot csinálni, pedig szerintem egy 6-8 részes évadot simán meglehetne tölteni, akár Tatooine világával - még mindig felfedezésre vár, hiába voltunk már ott 6 filmben, a TCW -ben és a Mandalorianban - hovatovább Obi-wan képzése is előkerülhet Qui-gon által, Jabba és a Tatooine -i alvilág pedig méginkább adott, az Obi-wan - Owen interakciókról nem is beszélve. Ha ügyesen nyúlnak hozzá, akkor piszok jól fognak kijönni belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örülök, hogy egy évados lesz. Néha jól jön ha egy projekt kicsit koncentráltabb és van eleje, közepe meg vége. A Solonál a mai napig zavar hogy láthatóan hosszútávra terveztek vele és elindítottak egy csomó olyan szálat, amikkel igy két évvel a premier után még mindig nem tudni, hogy mit fognak kezdeni. Mivel az Obi-Wannál az eredeti ötlet egy mozifilmre szólt pláne nem baj ha nem kezdik el dagasztani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

szerintem egy 6-8 részes évadot simán meglehetne tölteni, akár Tatooine világával

Már látom is magam előtt ezt a természetfilmet: Két nap árnyékában – A Tatooine élővilága (Tafanda Bay Studios, 10 ABY). ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 23. - 19:16, Yoda József írta:

Ezt már régóta tudjuk, hogy így van.

Ez esetben kár, hogy nem film lett. Az jobb lett volna. Főleg visszaemlékezéses jelenetekkel tarkítva. Anakin, Ahsoka, Rex. De szép is lett volna mozivásznon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is teljesen fekszik, hogy TV-re jön. Ha a star wars megtekintéseim összességét nézzük, megállapítható, hogy elenyésző százalékot jelentenek a Mozizások.

Még akkor is, ha volt epizód, amit háromszor láttam moziban.

Az OT részei közül is csak egyet láttam moziban, Az új reményt és azt is csak 97-ben. Tehát a 9(11+TCW) film közül kettőt sose láttam nagy vásznon.

Szóval elmondhatjuk hogy sw rajongásom a TV előtt forrt ki és zajlott le, vagy zajlik a mai napig.

Így, ha valami rögtön oda érkezik, nekem nem okoz csalódást.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra lennék kíváncsi, hogy az utóbbi időben változott -e az az álláspont a Disneynél, hogy SW filmek nem fognak készülni a streamingre? Bob Iger ha jól tudom kb. 1 éve ezt mondogatta, mivel már nem ő a CEO, lehet változtatnak ezen.

 

Az meg, hogy mit fogunk kapni, egy jó kérdés. Tavaly közölték, hogy a forgatókönyvek már megvannak. Valószínűleg a filmet szelték fel néhány epizódra. Azóta meg jöttek olyan hírek, hogy átírták a forgatókönyvet, illetve, hogy 4 rész lesz az egész. Meglátjuk, mindenesetre remélem, hogy ez a 4 rész nem igaz, pláne akkor, ha Mandi hosszúságú epizódokkal fog operálni a sorozat, mert ennyi erővel akkor egy Disney+ filmként is kiadhatnák a 2 órás tartalmat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az este a KRT újabb információkat közölt a sorozatról. Azt leszögezték, hogy az olyan bejelentésekben nem jeleskednek, mint a Mandi előzetes vagy a Disney Earning Calls, de a forrásukban 100% -ig megbíznak, az ilyenekben ők is hisznek. A Bad Batch után valamennyire lehet hinni nekik. Node, a sorozatról:

 

- Az újraírt forgatókönyv témája nem más, minthogy a Birodalom Kenobi után vadászik.

- Vader tényleg fel fog tűnni - bár nem tudják, milyen nagy szerepe lesz - ezen kívül Cody is feltűnik. Utóbbinál nem tudják, hogy flashbackben vagy a ROTS után fog megjelenni. De a 212. légió is tiszteletét teszi.

- A klónháború jelentős a sorozatban. Hayden is visszafog térni, mint Anakin, a TCW -ben látott klónháborús páncélban fogjuk majd őt látni.

 

Persze mindenki kezelje ezeket az infókat egy adag sóval.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Az este a KRT újabb információkat közölt a sorozatról. Azt leszögezték, hogy az olyan bejelentésekben nem jeleskednek, mint a Mandi előzetes vagy a Disney Earning Calls, de a forrásukban 100% -ig megbíznak, az ilyenekben ők is hisznek. A Bad Batch után valamennyire lehet hinni nekik. Node, a sorozatról:

 

- Az újraírt forgatókönyv témája nem más, minthogy a Birodalom Kenobi után vadászik.

- Vader tényleg fel fog tűnni - bár nem tudják, milyen nagy szerepe lesz - ezen kívül Cody is feltűnik. Utóbbinál nem tudják, hogy flashbackben vagy a ROTS után fog megjelenni. De a 212. légió is tiszteletét teszi.

- A klónháború jelentős a sorozatban. Hayden is visszafog térni, mint Anakin, a TCW -ben látott klónháborús páncélban fogjuk majd őt látni.

 

Persze mindenki kezelje ezeket az infókat egy adag sóval.

Ó, még ha fentartásokkal is kell kezelni ezeket a híreket, nekem bejön. Persze, kenobi minden mennyiségben jöhet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 5 héttel később...

Ewan elárulta, hogy amikor a Mandaloriant forgatták, részt vett a forgatáson, ahol megnézték a Volume -ot és felvettek vele pár jelenetet (in-costume camera test):

 

HOROWITZ: “Did you actually get into character or was that to premature for a camera test?”

McGREGOR: “No, we kind of did it properly. It was funny walking on set because it was a lot of The Mandalorian crew and I walked on, and for it was a big moment, I walked into the dressing room and there were my beige cloaks and my belts and boots and it was like, oh my God, it was my old costume, it was amazing.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Ewan elárulta, hogy amikor a Mandaloriant forgatták, részt vett a forgatáson, ahol megnézték a Volume -ot és felvettek vele pár jelenetet (in-costume camera test):

 

HOROWITZ: “Did you actually get into character or was that to premature for a camera test?”

McGREGOR: “No, we kind of did it properly. It was funny walking on set because it was a lot of The Mandalorian crew and I walked on, and for it was a big moment, I walked into the dressing room and there were my beige cloaks and my belts and boots and it was like, oh my God, it was my old costume, it was amazing.”

Most akartam belinkelni a hírt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már nagyon várom. A Lucasfilmnek nagyot kell alkotnia, hiszen ez a sorozat csak limitált lesz, nincs második esélyük. De bízok bennük, Deborah is megmutatta, hogy mit tud. Igaz, most ő a showrunner is, amely mégnagyobb terhet rak a vállára, de nagyon bízok benne, hogy megcsinálja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig történet szinten ebben van a legkevesebb potenciál. 

Majd kiderül, hogy milyen történetet rittyentenek hozzá. Ha csak buckalakókat fog abajgatni, az tényleg kevés lesz. Ha merészebbek lesznek, akkor egy-két inkvizítorral kevesebb lesz a sorozat végére. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.