Ugrás a kommentre

TV spotok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Van itt mozgás. Lassan kijönne még egy trailer a spotokból...

Amikor Rey a sziklához közel állítja meg a pengéjét, azt most először látjuk bottal is. Először egyből az ugrott be, hogy ej-ej sok itt a trükk, de lehet, hogy mindkettő a filmben lesz?

Bottal próba, karddal élesben? Kíváncsi vagyok hogy is lesz ez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

csoli: Szerintem ez itt kiderült. Bottal kezd aztán ránéz a batyuban lévő fénykardra és utána átvált rá és azzal folytatja a gyakorlatozást (valszeg Luke kérésének fittyet hányva). Szerintem itt látjuk majd azt is amikor mosolyogva megpörgeti a kardot. Nyilván jobban tetszik neki mint a bot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl nagy lehet a kísértés. :D

 

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Bottal kezd aztán ránéz a batyuban lévő fénykardra és utána átvált rá és azzal folytatja a gyakorlatozást (valszeg Luke kérésének fittyet hányva).

Én is gondoltam már arra hogy Luke esetleg megtiltotta Rey-nek a kard használatát.

A spádé talán most erősebben szólítja a csajszit. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig azt mondta többet nem ér hozzá. :P

Ezt már a 7-ben megszegte. ;)

Én sem vennék mérget amúgy semmire egyetértek. Bár nagyon süt a nap, mindig is gyanús volt egy kicsit a kard effektje ebben a jelenetben. Miért kéne mindkettővel azt a sziklavájatot célozni? Persze bármi lehet. Csak nem felejtem, hogy sok lehet a kamu még mindig. Finn jut eszembe, aki végig karddal tolta az ep7 ezen "marketing" szakaszát(poszterek, tv-spotok), aztán ki is lett a jedi tanonc-erőhasználó? Igen, a botos-lány a poszterekről.

Várjuk ki a végét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Az amikor Crait-en gyalogosan mennek a katonák az a Battlefront 2 játék reklámjából van.

De volt benne olyan jelenet Craitről, amit még nem láttunk és a filmből van, nem? :) 

 

Most nincs előttem minden spot, de 0:04től és 0:14-től amiket mutat, azok nem újak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Donát írta:

De volt benne olyan jelenet Craitről, amit még nem láttunk és a filmből van, nem? :) 

 

A másik Craites jelenet ebből a játék Spotból van kivágva (0:14-nél kezdődik... ezt érdemes összehasonlitani azzal amit a Spotban láttunk 0:04-nél... csak rázoomoltak a képre hogy ne látszodjanak a kislányok)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bomarr írta:

A másik Craites jelenet ebből a játék Spotból van kivágva (0:14-nél kezdődik... ezt érdemes összehasonlitani azzal amit a Spotban láttunk 0:04-nél... csak rázoomoltak a képre hogy ne látszodjanak a kislányok)

 

Wow! Profi megtévesztés, én totál bevettem.

Nálam egyedül a zene nem tűnt profinak, de így most már az is a helyére került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.