Ugrás a kommentre

Star Wars: Captain Phasma


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

A Star Wars: Phasma százados egy Kelly Thompson által írt, valamint Marco Checchetto által rajzolt, 4 részes minisorozat, a Marvel kiadó gondozásában. Az első szám 2017. szeptember 6-án jelent meg Amerikában, a Star Wars: Az utolsó Jedik hajnala projekt részeként. A történet a Csillagpusztító Bázis pusztulása előtti percekben veszi fel a vonalat, felfedve azt, mi történt a címszereplővel miután Finn és Han a szemétledobóba kényszerítették.

 

A fordítás és szerkesztés ismételten Merr-Sonn és az én munkám.

 

1. rész

 

Captain_Phasma_001_000hun.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történet a Csillagpusztító Bázis pusztulása előtti percekben veszi fel a vonalat, felfedve azt, mi történt a címszereplővel miután a Rey, Finn, Han trió a szemétledobóba kényszerítették.

Rey nem is volt ott akkor még. :P

 

Ez a Phasma, ez kéééész... Az Első Rend mintakatonája. Már az ep7-ben sem tett rám nagy benyomást, de most aztán még mélyebbre csúszott. Szerintem az Ellenállás végül neki köszönhetően fogja legyőzni az Első Rendet. Felteszem, az egyik porg majd csúnyán néz rá, ő pedig beenged egy ellenálló kontingenst Snoke tróntermébe. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey nem is volt ott akkor még. :P

 

Ez a Phasma, ez kéééész... Az Első Rend mintakatonája. Már az ep7-ben sem tett rám nagy benyomást, de most aztán még mélyebbre csúszott. Szerintem az Ellenállás végül neki köszönhetően fogja legyőzni az Első Rendet. Felteszem, az egyik porg majd csúnyán néz rá, ő pedig beenged egy ellenálló kontingenst Snoke tróntermébe. :D:evil:

És ráfogja másra. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az első arra járó takarítóra. :evil:

Az azért tetszik, hogy a kis besz*ri árulása nem maradt következmények nélkül, és legalább egy tanú van. Az más kérdés, hogy szerintem megússza, és az ep8-ban már ő lesz a király katonalány, de itt talán még összehozhat valami alamuszit. Mondjuk az is tetszene, ha a végén kiderülne, hogy ő valójában baromira nem jó harctéri katona, viszont baromi jól ért ahhoz, hogy eliminálja azokat, akik az előmenetelét hátráltatják. Érdekes lesz ez a képregény (meg azért a könyvre is kíváncsi vagyok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban érdekes karakter lehet. Nem elit katona, hanem elit sz*rkeverő. Ez az első szám is meggyőzött róla, hogy kár volt védenem a film alapján.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.