Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Talán hamarabb lehet jegyet venni az első előadásokra mint gondolnánk. Amerikában pl. már hétfőtől megvásárolhatók. Vajon nálunk mikor kezdik árulni? Nem lennék meglepve ha már a jövőhéten.

 

Ki mikor tervezi megnézni és ami a legfontosabb, hol?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annak örülnék, ha úgy lenne, mint tavaly a RO-nál, hogy este 7-8 körül kezdődnének az első vetítések, mert sokkal jobb volt úgy, mint az éjféli a TFA-nál, amikor már eléggé fáradt és dekoncentrált voltam. Szóval jó lenne az első előadások egyikén és valamelyik központi moziban. :) A mozit illetően nincsenek prioritásaim, csak legyen feliratos verzió. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécs, Uránia. Remélem csatlakozol Pécsi!

Krande, merre jársz majd idén?

Akárhogy is, az elsőt kellene megnézni. annyi szívfájdalmam van, hogy egyre kevésbé kedvelem a 3D-t és eddig az első vetítés, mindig 3D-s volt..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Star Wars: Az utolsó jedik című filmre jegyek kaphatók kedd 10.00-tól személyesen a Corvin mozi pénztáraiban!

 

Az online jegyvásárlás csúsztatva, kb. 10.45-től elérhető!"

 

Azért ez kicsit szemétség... A legjobb helyek elfogyhatnak mire online tudunk rendelni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Star Wars: Az utolsó jedik című filmre jegyek kaphatók kedd 10.00-tól személyesen a Corvin mozi pénztáraiban!

 

Az online jegyvásárlás csúsztatva, kb. 10.45-től elérhető!"

 

Azért ez kicsit szemétség... A legjobb helyek elfogyhatnak mire online tudunk rendelni. :(

 

A CC-nél úgy néztem, hogy az online vásárlás ugyanúgy 10 órától indul, bár tartok tőle, hogy gond lesz a rendszerrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bepróbálkozok a maratonnal az Arénában. Valószínűleg kimetrózok hogy személyesen megvegyem a jegyet, ugyanis nincs kedvem mégegyszer végigszenvedni a múltkori fiaskókat (bár az ajándék poszterek jól mutatnak a szobában :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.