Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Reméljük. :) Pár hete újranéztem Az Ébredő Erőt (mozi óta először), és bár el kell ismernem az első fele annyival sokkal jobb mint emlékeztem, hogy az valami elképesztő, onnantól, hogy megérkeznek a Takodanárara és Narancs Yodapilla bemasíroz a képernyőre, nálam továbbra is meredeken zuhan az élvezhetősége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, csoli1138 írta:

Remek igazán örülök. Pécsi száma megvan, vele majd egyeztetek, Te amúgy ismered Őt?

Még senkit nem ismerek személyesen a fórumról, vagy ha valakit mégis, akkor nem tudom, hogy ő rejtőzik a felhasználó név mögött. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

18:00 kor ott leszünk a terv szerint. A büfé kínálatra is le akarok csapni. Pohár topperek biztos lesznek, de a Zsiványnál frankó érmék is voltak!

És hát tele lesz a mozi meg kell előzni a tömeget! ;)

Oké, ott leszek. Miről fogjuk megismerni egymást? Mondanám, hogy a Demjén-afrómról rám ismerhethettek, de igazából már rég le akartam vágatni, csak még nem jutottam el a fodrászhoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

óriási lesz. Nagyon várom. Főleg az olyan pillanatokat, amikből még hangulatképeket sem láttunk! új film, új sw film, új saga film. Komolyan nehéz elhinni néha. Luke mint mester? Aztaqurva! Hát hogy mennyire vagyok felcsigázva, az nem kifejezés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itthon, Kisvárdán, valamiért majd csak december 11.-én fogják árusítani a jegyeket. De már 13.-ától megtekinthető lesz a film, mégpedig úgy hogy 17:00-kor leadják majd az Ébredő Erőt, 20:00-kor meg kezdődik Az utolsó Jedik. Azt hiszem meg lesz a programom meló után. :D
Újranézés mindenképpen lesz, az már 16.-án, Debrecenben, feliratosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi,Werebazs!

Beszéltem a rohamosztagunk egy tagjával, és úgy néz ki jedi jelmezben akar jönni! Szóval ennyit arról, hogy hogy lehet majd felismerni minket...

Talán emlékeztek páran a farsangi sztorimra...na ő az. Remélhetőleg most józan lesz. :D

image-0-02-05-7cdc828020a2d503272e986e8a5ddc79684eb0d942497e9ecdadd10e9e007d2b-V.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, csoli1138 írta:

Pécsi,Werebazs!

Beszéltem a rohamosztagunk egy tagjával, és úgy néz ki jedi jelmezben akar jönni! Szóval ennyit arról, hogy hogy lehet majd felismerni minket...

Talán emlékeztek páran a farsangi sztorimra...na ő az. Remélhetőleg most józan lesz. :D

image-0-02-05-7cdc828020a2d503272e986e8a5ddc79684eb0d942497e9ecdadd10e9e007d2b-V.jpg

Övele szép  jelmezes hagyományt lehetne teremteni a baranyai premierek alkalmával. Az emberek majd néznek nagyot. Úgy érzem egyre emlékezetesebb lesz ez az este. Már nagyon várom. Végre Werebazs kollágával is megismerkedünk személyesen. Kár, hogy  két héttel a premier előtt kicsit befagytak a dolgok nemzetközi téren. Most kellene egy új trailer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, A pécsi írta:

 Kár, hogy  két héttel a premier előtt kicsit befagytak a dolgok nemzetközi téren. Most kellene egy új trailer.

Miért is fagytak be? :hmm: A mozgóképanyagra gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok..Látom ma még senki nem rendezett verbális ámokfutást. De te jó ég 10 nap múlva új sw filmet kapunk!!

Rá kellett jöjjek újra, hogy még mindig milyen gyermeki várakozás tud úrrá lenni rajtam. Hogy mennyire felcsigáz egy újabb fejezete ennek amit star wars-nak hívunk.

Mikor a disney megvette a Lucasfilmet, arra gondoltam, hogy aprópénzre váltják a saga-t. "Évente egy film? Sok az. Menjen a francba Lucas, hogy nem ült a 6 filmjén élete végéig és azután is.."

Mekkora tévedés!? Amikor itt rezgek, mint egy 10 éves kölyök, akkor jövök rá, hogy milyen jót tettek velünk, hogy folytatva lett ez az egész. A 7 után persze arról folyt a szó hazafelé a kocsiban, hogy basszus 2 évet várhatunk. (Most, hogy letelt) bátran állíthatom, hogy a várakozás a rajongás egyik alapeleme. Szükségünk van rá.

Hatalmas élményben lesz részünk! Már nagyon-nagyon-nagyon várom!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két hét múlva lyenkor - ill. picit már korábban - mondhatopm el, hogy láttam a filmet.

 

Két hét múlva iylenkor vélhetően a fellelhető legjobb kamerás verziót fogom keresni, hogy újramegnézzem, aztán még Karácsony előtt - kis eséllyel a két ünnep közt - jöhet egy másiodik megtekintés, magyarul 3D-ben.

 

Kivéve hanagy csalódás lenenafilm, de erre most inkább nem gondolok.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.