Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Srácok..Látom ma még senki nem rendezett verbális ámokfutást. De te jó ég 10 nap múlva új sw filmet kapunk!!

Rá kellett jöjjek újra, hogy még mindig milyen gyermeki várakozás tud úrrá lenni rajtam. Hogy mennyire felcsigáz egy újabb fejezete ennek amit star wars-nak hívunk.

Mikor a disney megvette a Lucasfilmet, arra gondoltam, hogy aprópénzre váltják a saga-t. "Évente egy film? Sok az. Menjen a francba Lucas, hogy nem ült a 6 filmjén élete végéig és azután is.."

Mekkora tévedés!? Amikor itt rezgek, mint egy 10 éves kölyök, akkor jövök rá, hogy milyen jót tettek velünk, hogy folytatva lett ez az egész. A 7 után persze arról folyt a szó hazafelé a kocsiban, hogy basszus 2 évet várhatunk. (Most, hogy letelt) bátran állíthatom, hogy a várakozás a rajongás egyik alapeleme. Szükségünk van rá.

Hatalmas élményben lesz részünk! Már nagyon-nagyon-nagyon várom!

Ezt jól megfogalmaztad, Csoli! Én is nagyon várom már a filmet, és hogy itt kivesézzük. A fórum legalább olyan fontos része számomra az élménynek, mint maga a film. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyelőre kérdéses, hogy pénteken 17:30 -kor vagy szombaton 14:30 -kor tekintem -e meg a filmet - a suli nekem nagyon közbeszól, és a legközelebbi mozit is úgy kell kiválasztanom - Gödöllő - hogy hazafelé ne kelljen sokat várni. Addig mindenképpen ráhangolódásképpen megtekintem majd az EpVII -et. :) 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, luke19 írta:

Ráhangolódásként megnéztem reklámokkal tűzdelve az első hat részt a tv-ben. A hetet kihagyom, mert azt szerdán úgyis újranézzük moziban majd. :)

A feliratosat vagy a szinkronodat nézitek majd?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az Ep1-Ep2-Ep3-RO-Ep4 részeken vagyok túl. A háromnapos hétvégémen, péntektől vasárnapig megnézem a maradék három részt. 13-án, este 8-kor pedig jöhet a folytatás! Szerencsére szerdától vasárnapig én is szabin vagyok, így lesz idő emészteni. A premieren túl, lesz legalább +2 nézés (feliratosan és szinkronosan), ami már most biztos. Aztán majd meglátjuk. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Porg írta:

A Wsetendes csapat 13-án mikor-hol talizik? Odaugranék picit, aztán a végére megint, hogy lássam az arcotokat... ;) Spoiler mentes hangulatjelentés kell, előzetesnek másnapra. 

Részemről jelenleg még képlékeny hogyan alakulnak az események, mert sok a munkánk, dolgozni fogok aznap (fél 5-ig elvileg), másnap meg céges karácsonyi összejövetel, szóval szintén dolgoznom kéne... Nem tudom, de hétvégéig megálmodom, mi legyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 04. - 20:52, JakeSully írta:

Akkor lesz valami tervezett program még a film előtt? :) Beülünk valahova? 

Ez engem is érdkelne, mert akkor előre úgy tervzem a napomat, hogy előtte még találkozunk...

 

Egyébként én tegnap kezdtem el újranézni a filmeket, napi eggyel haladva jövő hét keddre végzek a Saga-val (ma a második rész kerül sorra). :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gödöllőn. A lakóhelyemhez ez van a legközelebb.

2-3 hónapja felújították, kíváncsi vagyok, hogy milyen lett. Már hallottam róla infókat. Inkább a várót tuningolták fel, míg a moziterem változatlan marad.

De 2D és szinkron lesz - apámmal megyek. :) 

Márcsak azt várom, hogy le tudjam foglalni - mert jelenleg jövő szerdáig lehet csak lefoglalni, és bár ott is adják a Jediket, fura mód nem lehet lefoglalni, viszont a Megjött apuci 2 -re igen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.