Jump to content
Ody Mandrell

Premier megtekintés

Recommended Posts

Szoval tegnapi vetitesre debrecen  cinema citi .POFÁM LESZAKAD. A beteg nagynénémét vittem beoltozve fenykard stb ,megveszem a jegyet kerdezem minden rendben ,ja persze bemehettek. Folyosó előtér semmi megyúnk tovàbb  készülünk begyüjteni a colas popcorn suvenireket erre jön egy ottani alkalmazott hogy bocs de tilos fegyvert arcot eltakaro maszkot bevinni.HE mi hö? Pislogok most mi van ,de a sörösüveg nem gond az mehet, kerdem szekelybicska van meg svajcibicska akarod a tatyonkat is megnezni,az kicsi nem minosul fegyvernek,.megy fel bennem a pumpa mondom neki gyerek hivd fell elottem a illetekest mert ez egy vicc ,kihangositva pofatlanul,ha nem tetszik a rendszer el lehet menni. NA ITT MAR KURVAANYAZASOK KOZEPETTE DULO BIKAKENT KIVONULTAM TUNTETOLEG ,beültem a kocsiba vissza Nagyvarad  megneztük angolul roman felirattal.Kerdem en ez valami vicc ?? Hazajovok nemetből es csak pislogok,. 

Komolyan azon törom a fejem hogy kellene megszivatni a mozit.megkellene vegyek egy teremnyi jegyet s elosztani koztetek meg a Garison stb minden ki oltozzon ki rendeljuk oda a sajtot es vagy be engednek vagy cirkusz leszz menyi 1000 euro 300000ft lehet a jegy .

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Újra melózok de lélekben nem vagyok itt. Folyton a film jár a fejemben. :D

Én is így vagyok. Két órába telik egy kétbekezdéses hír megírása, mert itt fórumozok, ha meg nem, akkor a film jeleneteit sasolom. :)

Hunner, ez gáz és bosszantó. :angry:

Két ünnep között haverokkal is újra néznénk a filmet. A legnagyobb gond, hogy Miskolcon nincs is kb. feliratos vetités. Szinkron párti vagyok, de most jó lett volna eredeti nyelven nézni. :roll: