Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem is tudtam hogy az AotC-nak van szinkronos trélere. Na majd megpróbálom lecsekkolni.

 

 

1 órával ezelőtt, RacerX írta:

Szerintem simán lehet. Pl Ackbar (TFA) - Vader (RO) mindkettő Horányi László. 

 

 

Igen de szerintem az is ott van hogy Buci már jócskán összenőtt Luke-kal míg Horányi se Vader-hez se Ackbar-hoz nem áll még túl közel. Plusz Vader esetében el is van változtatva a hang. Azért remélem hogy végül mégis Buci lesz Tóbiás magyarítója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Meg kell jegyezni, hogy hihetetlen jól alakítja Chewie-t. Még sose merült fel bennem, hogy nem Peter Mayhew van a jelmezben. :D

Már csak abban bízok, hogy jó szövegeket írtak neki a forgatókönyvírók. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
2018. 02. 05. - 11:18, Donát írta:

Lando: ez kettős, mert egyfelől elég izgalmas a beállása, másrészről engem nem igazán emlékeztet Landora. :)

Csak úgy olvasgatom, mik voltak az első reakciók a teaser trailerre (meg az azt megelőző teaser teaser trailerre), és ez a fenti így szembe ütött, pláne, hogy az ifjú Lando virít az avatarodon, Donát. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Csak úgy olvasgatom, mik voltak az első reakciók a teaser trailerre (meg az azt megelőző teaser teaser trailerre), és ez a fenti így szembe ütött, pláne, hogy az ifjú Lando virít az avatarodon, Donát. :D 

Igen, de ez még az első trailer előtti rövid 45 másodperces összevágás volt, ahol Landot egy platformon (?) mutatták, és nem győzött meg. A képemen látható jelenet viszont az első igazi trailer anyagában szerepelt, és ott már nagyon tetszett ezért is tettem ki avatarnak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.