Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem rossz, de egyelőre nem igazán mozgatott meg. Persze kellően érdekesnek tűnik, és várom, mit hoznak ki belőle. A hangulata és képi világa is jónak tűnik. Érdekes a makulátlan Falcon, Han szépen lelakta csupán 10-15 év alatt.

Ehrenreich-ről és Gloverről továbbra is nehezemre esik elhinni, hogy ők Han és Lando. Nem szeretem a színészcseréket, nálam nagyon illúzióromboló hatásuk van, függetlenül a színészek játékától. Meglátjuk, a filmben hogy működnek.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kicsit kikockáztam és az alapján, ami tetszik:

 

- A látványvilág, amik nálam kifejezetten a következő jelenetekben tetten érhetők: 1. a csarnok, amellyel nyitunk 2. az aranyszínű táncos snitt mögötte valami fura lénnyel egy tartályban 3. a csillagromboló a viharban 4. ahogy Han felnéz az alkonyatban a Falconra

- A Falcon steril belseje, elég nagy a kontraszt

- A vonaton harcoló gonosz karakter elég badassnek tűnik már most

- Ehrenreich a rácsok mögött

 

Ami egyelőre fura:

 

- A végén az átalakított Solo téma

- Emilia Clarke - egyszerűen túlságosan összenőtt nekem a GOT-tal, nehéz elvonatkoztatni

- Lando: ez kettős, mert egyfelől elég izgalmas a beállása, másrészről engem nem igazán emlékeztet Landora. :) 

 

Ami még eszembe jutott: kb. először az SW során nagy előnyben lehetne a szinkron az eredetihez képest, ugyanis ha Csernák János megkapja Solot - amit nagyon remélek, bár kicsit idősebb a hangja, de még így is ő a legjobb választás szerintem a szerepre - szóval ha megkapja, akkor nálunk legalább a hang a jól megszokott Solo hang lenne, ha már Ford nem lesz benne a filmben. Ráadásul, ha a trailerben Csernák lesz a hang, akkor tuti, hogy ő fogja kapni a filmben is. Épp ezért most kimondottan várom a szinkronos előzetest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ez egyeltalán nem tuti, például a trainspotting 2 előzetesében a régi hangok voltak(kezdtem örülni..), a filmre meg mindenki más lett.

Amúgy nem is tudom; érdekes a felvetésed. Míg Luke-nál nagyon drukkoltam, hogy Buci legyen, ezesetben gőzöm sincs, hogy jó döntés lenne-e a Csernák egy 20 év körüli figurának..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 perccel korábban, csoli1138 írta:

Amúgy nem is tudom; érdekes a felvetésed. Míg Luke-nál nagyon drukkoltam, hogy Buci legyen, ezesetben gőzöm sincs, hogy jó döntés lenne-e a Csernák egy 20 év körüli figurának..

Szerintem Csernák ugyanúgy pocsék hangja lenne a fiatal Hannak, mint amilyen pocsék volt Stohl az idős Luke-nak. Stohl hangján nem érződik nagyon a kor, akárhányszor megszólalt Luke, mindig a fiatal önmagát láttam magam előtt, baromi képzavaros volt nekem emiatt a szinkron (pláne hogy Hamil hangja viszont rettenetesen megváltozott az évek során). Csernák hangja viszont az ellenkezője, nagyon érezni rajta a kort. Ezrét volt jó az öreg Hannak, de a fiatalnak... Hát, köszi, de ne. Egy huszonévest ne szinkronizáljon egy 65 éves, akinek a hangjáról megmondom, hogy annyi.

Nekem Dolmány Attila tetszene a fiatal Hannak, ha én lennék a szinkronrendező, tuti őt választanám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

ezesetben gőzöm sincs, hogy jó döntés lenne-e a Csernák egy 20 év körüli figurának..

Ó ha valaki akkor ő képes lenne megcsinálni. Én láttam őt munka közben és esküszöm zseni a pasas. Az egyik legfantasztikusabb színész. Kiscsit magasabban beszél meg kevesebbet rekeszt és jó lesz... Oké lehet nem lesz teljesen fiatalos, de szerintem meg tudja oldani úgy hogy hiteles legyen.

 

Ami így sokadik nézésre eszembe jut:

1.: A hangulat nagyon el van találva. Ha tudják hozni ezt az alvilági témát és hasonló történet lesz mint az ep6 első fele, akkor nálam hatalmas siker lesz. Az SW alvilág a gyenge pontom.
2.: Régi fajok!! Van némi remény hogy ebben tényleg lesznek, de szimpla cameo nekem nem elég. Szeretnék régi fajokat látni a film alatt végig, sokat és mindenfélét - persze nyilván vegyítve új fajokkal. Plusz nem lenne rossz, ha Maz kocsmájából is feltűnne pár faj, egyfajta átkötésként.

3.: A Birodalom megjelenésének kifejezetten örülök, itt akárcsak az RO-ban félelmetesebben és hitelesebben be lehet mutatni az erejüket mint az OT filmjeiben, szóval hajrá.

4.: Clarke meglepően jól mutat mint űrdáma karakter. Nem igazán vagyok oda érte, szerintem már GoT-nak is ő a színészi gyenge pontja, de úgy látom a kötelezőt hozni fogja, ami jó. 

5.: Woody Harrelson basszus.... :lol2: már most mondom  hogy ő zseniális lesz.

6.: A táncos meg a csillagrombolós jelenet nagyon ott van.

7.: A vonatos rész nekem kicsit SW idegen így elsőre. Engem túlzottan is a Snowpiercerre emlékeztet. Ez a jeges bolygó viszont új lesz igaz? Tudjuk már a nevét?

8.: Han ellenfele a vonaton elég jól néz ki, remélem nem csak egy ügyeletes rossz-fiú lesz, hanem kap majd rendes karaktert is.

9.: Lando és Han még nem igazán győzött meg... de nem is rettenetes. Még nem tudom ennyi alapján megítélni - meg nem is akarom.

Jöhet a hosszabb előzetes. ÉS JABBA

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Jar-Jar Binks írta:

Ez a jeges bolygó viszont új lesz igaz? Tudjuk már a nevét?

Elvileg a Corellia. 

 

13 perccel korábban, Jar-Jar Binks írta:

Jöhet a hosszabb előzetes. ÉS JABBA

Elvileg még egy óra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Yahoo-n  véletlen rosszul időzitették be a trailerről szóló hírt és máris kiment a beszámoló a teljes előzetesről.

 

https://www.yahoo.com/gma/full-solo-trailer-star-wars-airs-exclusively-good-121403050--abc-news-celebrities.html

 

Hát erre kiváncsi leszek:

Solo showing off his flight skills before the Millennium Falcon almost crashes into the craziest, kracken-style space monster that "Star Wars" fans have ever seen as the clip comes to a close.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Elvileg még egy óra. 

Ó hogy cs*sznék meg! Be kell ülnöm egy előadásra. Ami 3 órás lesz. Ráadásul kis csoportos operatőri gyakorlat, szóval még az sincs hogy az előadó terem hátsó sorában sunyiban megnézem... Hát ne mondjátok nekem hogy az első világnak nincsenek komoly problémái :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra még nem sok SW feelingje van de így voltam annó a R1-al is, és mégis imádtam szóval ez miatt még nem aggódom.

Nem tűnik rossznak. Az elvárásaim még mindig alacsonyak, szóval remélem ismét pozitívan csalódok majd. Remélem szépen összeillesztik majd a sztorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.