Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Még mindig nem vagyok 100%-osan meggyőzve, hogy ez a film tényleg jó lesz. Bocsi, de a trailerek nem tudnak átejteni. Szóval most szépen lenyomom a lelkesedésemet, és azt mondom, kivárom a végét. Mondom lenyomom a lelkesedésemet. Nem nézem meg harmadszorra is, mert azzal csak felpumpálom...

 

Oké, megnéztem harmadszorra is. De maradok józan... Hát persze, meg, ahogy azt az uraság elképzelte. Ez k*rva jó! Eddig tényleg nem nagyon érdekelt, de az esti, illetve ez a trailer meggyőzött, hogy nekem ezt látnom kell. Már a trailerből ordít, hogy hangulatilag talán ez lesz az egyik legmásabb SW, amit eddig prezentáltak. Olyan, mintha a Blade Runnert keresztezték volna a Firefly-jal. Könnyed, de hangulatos, és úgy tűnik, tényleg az SW mélyebb bugyraiba merülünk.

Tetszetős, hogy bár itt is vannak pusztában játszódó jelenetek, úgy tűnik, nagy hangsúlyt kapnak a látványos világok is. Az űrleivatán is bejön. Igen! Ez kell egy olyan fickónak, aki nem lepődik meg egy űrcsigán! És én ilyen dolgokra vágyom, ami úgy reflektál a későbbi Hanra, hogy újat villant. Megjegyzem, ha tényleg ez a Kessel-futam, akkor jöhet!

Ahogy elnézem, lesz klasszikus westernek pisztolypárbaj is. Na mibe, hogy Han lő majd előbb? :D És végre valakinek eszébe jutott Chewie lőszerövét kicserélni. Tiszta röhej, hogy az a Wookiee 40+ éven keresztül ugyanazt az övet viseli. Vagyis, immár csak viselte.

És szegény Falcon, hát már a trailerben látottak megmagyarázzák, miért olyan lelakott később. :lol:

 

Szóval na, meggyőztek, látni akarom. Ha lehet most, de legkésőbb egy perc múlva. Oké, sajnos még várnom kell kicsit, de nem fogok aggodalmas képpel beülni a moziba és most már elmondhatom, hogy érdekel. Ugyanakkor azért egy picit még szkeptikus maradok, mert ezzel a filmmel azért tényleg sok volt a nyű. De optimistább vagyok, mint reggel voltam. Sokkal-sokkal-sokkal optimistább.

 

Emilia Clarke pedig tök jól néz ki, örülök, hogy szerepel a filmben, szerintem a GoT-ben is ő az egyik legjobb színész. :P És nem viccelek! ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami még a trailer alapján nekem szembetűnt, de nagyon, hogy Alden Ehrenreich baromi jó választás Han szerepére. Már az esti videó végén is, amikor felnéz a rácsos ablakon, azt hittem, Fordot látom, de most a nagy trailerben is többször volt olyan pillanata Ehrenreich-nek, mintha a fiatal Ford lenne. Ugyanígy tetszik Donald Glover is, ahogy elmosolyodik annál a kártyaasztalnál(?), az tiszta Billy Dee Williams.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és az is baromi jó, hogy ez a trailer nem az előző spot kibővített változata. Alig köszön vissza abból jelenet. Azzal kapcsolatban meg nem tudok elégszer nem elképedve biccenteni, hogy az OT éra legjellegzetesebb hajójából, a Millennium Falconból PT hajót csináltak. Steril, hófehér belső, csilli-villi burkolat - ez már-már fricska az ep1-2-3-at gyűlölő rajongók orra alá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh!Most néztem meg!

Aztabüd9sééééééééleeeeeeeeet!!

Nagy képernyőn,bazi hangosan!Rázott a hideg rendesen! :)

 

De ez a Han....ezt még tényleg szokni kell!Meg Landot is....

 

Én is az hittem,hogy Maz. :) Azt nemMaz.

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alden egyébként szerintem érezhetően más mint Ford, de talán azért mert nem vagyok akkora Solo fan vagy azért mert itt eleve a figurának másnak is kell lennie, hisz jó 10 évvel vagyunk az ep.4 előtt de egyáltalán nem zavar. Nekem egyelőre Han az ep.7-ben a legnagyobb kedvenc. De ha jól csinálják a dolgukat ez akár változhat is májusban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az, hogy egy SW jól néz ki szerintem alap. :) Olyan alap amiről más filmek max. álmodnak. Nagyon egyedi hangulata van egyébként ezzel az SW idegen zenével. Nagyon kellemes meglepetés Clarke kisasszony! Abszolút nem jutott eszembe a GoT karaktere és ez jó. Ehrenreich -et még szokni kell, nem is kicsit. Egyelőre annyi Han-t látok bele mint egy vízilóba egy nyulat. A hangja is teljesen más, magasabb. Már most kitűnik, hogy el kell vonatkoztatni Fordtól. Teljesen. Aki erre nem lesz képes annak ez nem hiteles. Na mindegy... A lényeg, hogy jól néz ki és várjuk szeretettel. :)

 

SZERK: ja és azt elfelejtettem, hogy elég nyomozós zenét raktak alá. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már a 45 ms-es trailer Qui-Gon Jinn effektust okozott a második viszont belerobbantotta az arcomba.

Hogy mi ez az effektus? Mikor az EP 1 első előzetesében megláttam Qui-Gont tudtam hogy ő az a Jedi akit gyerekként elképzeltem mikor az OT-ban a régi Jedikről volt szó.

Ugyanez fogott meg most is. Pontosan így képzeltem el a fiatal Hant. Laza, vagány csibészgyerek. Eddig sem vártam Fordot, sőt féltem tőle hogy Aldenre rákényszerítik hogy úgy játsza Hant mintha Ford lenne. Először is ő nem Ford másodszor pedig a 18 éves Hant kell eljátszani ami nem egyezik meg a 30 évessel. Mi is mások voltunk fiatalon. 

A másik ami nagyon átjön az a Kessel futam. Amikor a Csillagromboló a felhőben van az már tuti az. 

Már most tudom hogy számomra iszonyú jó lesz. Irtózatosan átjön ebből is a nagybetűs sw hangulat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon adja a tréler. Majdnem mindent a helyén találtam. A szereplőkre és a látványra azt mondom hogy oké. A HANgulatot kicsit keveslem de ez nem számít különösebben mivel azt úgyis a kész muviban fogom igazán keresni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most értem haza. Húúúú. Végre. Már nagyon kellett valami ami feldob. Ezzel az OT világgal nem lehet hibázni. Ez nagyon SW. Amennyire féltem Alden-től, most annyira bejön a fickó. Gloveren meg már most látszik, hogy Landonak született. Nagy kérés lenne egy ici-pici Vader? Még néznem kell tovább a trailert. Sokszor.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jól van pécsi, akkor májusban talán jobb kedved lesz a film után is!

 

Amit még én kiemelnék, az a zene! Nagyon bejön. Remélem a filmben is ilyen lesz. Kell az újítás a klasszik témák mellé.

Ezért imádom az RO zenéjét. Én nagyra becsülöm a mester -sőt a legnagyobbra- de az ep 8 zenéjével már egy picit alulmúlta az elvárásaimat. ezt csak filmen kívül írom a soundtrackre, mert a fillmel együtt él zseniálisan, de valami hányzott szvsz.

Szóval bízom a Solo zeneszerzőjében, hogy lesz benne elég spiritusz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs' csoli de ebben a zenében szerintem semmi SW nincs. Ezerszer inkább Williams papa. Amúgy a RO zenéje is fantasztikus, igazán hű az érához amiben a film játszódik. De ez... Nálam sokat levesz az élvezetből. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyébként EU művekből tudható, hogy miből is áll a Kessel futam?

Birodalmi ellenőrzés alatt álló fűszerbánya volt a Kessel. A csempészek által használt titkos útvonal volt a Kessel Run. Legalábbis erre emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bocs' csoli de ebben a zenében szerintem semmi SW nincs. Ezerszer inkább Williams papa. Amúgy a RO zenéje is fantasztikus, igazán hű az érához amiben a film játszódik. De ez... Nálam sokat levesz az élvezetből. :(

Ja igen, eléggé sw idegen, mégis bejött. erre próbáltam célozni. Meg arra, hogy nyitott vagyok az újításokra!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbb futottam bele abba az infószerűségbe hogy a bal oldali pacákon talán olyasmi szerkó van mint Lando-n a Tatooine-on.

 

2kYIqjP.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz ez rossz. Bár a szkepticizmus még megmaradt, de látván a reggeli és a mostani előzeteseket, azt kell hogy mondjam, hogy bizakodó vagyok a projekttel kapcsolatban. A látvány nagyon babán néz ki - bár néhol nem az SW, hanem az ST, vagy a Blade Runner ugrott be - a színészek is rendben vannak - főleg Glover, de Alden sem rossz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.