Ugrás a kommentre

4x08 - Jedi Night


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt a mindenit! Olyan érzelmi töltete volt ennek az epizódnak, hogy csak na. Nem gondoltam volna, hogy Kanan ilyen hamar fűbe harap. :( Egyik szemem sír, a másik nevet a halála miatt: egyrészt tisztelem a készítőket, mert meg merték lépni, hogy kinyírták valamelyik főbb karaktert. Féltem, hogy az lesz Kanannal, mint Ahsokával a TCW-ben, hogy nem zárják le a sztoriját, vagy ami rosszabb, hogy Ventresshez hasonlóan regény formájában tudjuk meg a sorsát. Másrészt szomorú vagyok, mert Kanan volt a lázadócsapat közül az egyetlen figura, akit úgy igazán kedveltem. (Kicsit Qui-gon Jinnre emlékeztetett.) De szerintem némileg borítékolható volt az ő halála, hisz nekem a kezdetektől fogva úgy tűnt, hogy Ezrával meg Sabine-nal akarnak majd kezdeni valamit a készítők hosszabb távon, úgyhogy ők ketten szerintem nem fognak meghalni. 

 

Kíváncsi vagyok a maradék 5-6 részre. Van egy olyan érzésem, hogy elég üresek lesznek Kanan nélkül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 évvel később...

Az ilyen jellegű kommentek amúgy, mint amit itt Iqvi reagált misafeco-nak szerintem spoilernek minősülnek. Én legalábbis biztosan nem repesnék az örömtől a helyében.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórum szabályzata értelmében már nem minősül spoilernek, hiszen többéves sorozatról van szó, aminek egyes fordulataira más művek is bőven rávilágítottak (Rogue One, ep9), illetve mi magunk is tárgyaltuk más topikban. Ugyanakkor mivel @Iqvi egy olyan embernek írt közvetve, aki egyértelműen most ismerkedik a sorozattal és jelét adta annak, hogy nincs mindennel tisztában még, pusztán merő odafigyelésből tartózkodhatna az ilyen kommentektől.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Szerintem az viszont levonhat hogy azt irod, hogy Kanan halála után lesz még veszteség, közben pedig nem lesz semmiféle hasonló veszteség.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:
  Spoiler elrejtése

Szerintem az viszont levonhat hogy azt irod, hogy Kanan halála után lesz még veszteség, közben pedig nem lesz semmiféle hasonló veszteség.

 

Spoiler

Hadd izguljon csak :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:
  Spoiler elrejtése

Hadd izguljon csak :D 

 

Spoiler

Nyilván csak magamból indulok ki. Én szeretem ha egy drámai halállal fokozzák a súlyát egy történetnek. Ha készülők egy esetleges halálra amiből nem lesz semmi attól nem izgalmasabb hanem gyengébb lesz az élmény.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:
  Spoiler elrejtése

Nyilván csak magamból indulok ki. Én szeretem ha egy drámai halállal fokozzák a súlyát egy történetnek. Ha készülők egy esetleges halálra amiből nem lesz semmi attól nem izgalmasabb hanem gyengébb lesz az élmény.

 

Spoiler

Egyébként én se szeretem annyira, néha mikor utalnak rá hogy valami hűde fog történni, akkor már nem tudnak akkorát ütni a dolgot, hisz tudtam előre hogy valami történni fog. Még ha nincs is konkrétum, de megtudja ölni az élményt. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.