Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2017 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

Szabályzat feltöltve. Most már tudtok ide kommentelni is. Este érkeznek az első párharcok, szavazásra felkészülni! :)

 

A mai selejtezős program:

 

Kiemelt selejtezők:

BB-8 vs. R2-D2

Bodhi Rook vs. Poe Dameron

 

Csoport Selejtezők:

Politika

- Bail Organa

- Mas Amedda

- Mon Mothma

- Finis Valorum

 

Animált Szereplők Rebels 1. 

- Sabine Wren

- Zeb

- Kanan Jarrus

- Hera Syndulla

- Ezra Bridgers

 

Sok sikert mindenkinek! :) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem a politika gyorsan meglesz. :D 

A BB-8 vs. R2-D2 párbaj izgalmas lesz: bár R2 az összes részben szerepelt + Rebels és TCW karrierje is van, addig BB-8 -nek csak 1 film jutott, viszont abban olyan jól szerepelt, hogy hamar belopta magát sokunk szívébe. De valahogy ezt is hamar lerendezzük úgy érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ne becsüld le a lappangó fórumtagok erejét. :D Párszor megtréfáltak már minket. Egyébként remélem nagyon sokan fogtok szavazni! Úgy az igazi. 

Én is ebben bízom! :) 

 

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

A BB-8 vs. R2-D2 párbaj izgalmas lesz: bár R2 az összes részben szerepelt + Rebels és TCW karrierje is van, addig BB-8 -nek csak 1 film jutott, viszont abban olyan jól szerepelt, hogy hamar belopta magát sokunk szívébe. De valahogy ezt is hamar lerendezzük úgy érzem.

Bence mi a helyzet a másik két kategóriával? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ne becsüld le a lappangó fórumtagok erejét. :D

Nem én. :D 

 

1 perccel korábban, Donát írta:

Bence mi a helyzet a másik két kategóriával? :D 

A Bodhi vs. Poe is könnyű lesz, bár lehet, hogy megtréfálnak minket a fórumtagok. :P 

A Rebels karaktereinél meg szerintem 1 karakteren kívül mindnek megvan az esélye a bejutásra, nagyon szurkolok a kislánynak. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Wilde írta:

Nagyon tetszik az ötlet, van egy-két kifejezetten erős párosítás. Egyébként, ha minden szinten döntetlen, akkor a pénzfeldobást tanúk előtt fogjátok megejteni? :P

Kénytelenek lesztek hinni nekem. :P 

 

Vagy, lehet streamelek majd egy videót. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Donát írta:

Kénytelenek lesztek hinni nekem. :P 

 

Vagy, lehet streamelek majd egy videót. :P 

Én hiszek neked, de lehet, hogy a sithek óvni fognak. Azért egy közjegyző lehetne veled, vagy legalább egy Pelikán elvtárs a biztonság kedvéért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, Hölgyeim és Uraim!

 

23 nap múlva ilyenkor indul az Episode VIII és ennek örömére mi is megindítjuk a várakozás hajráját! 22 napon keresztül lehet szavazgatni és vetélkedni, hogy a kedvencetek nyerje el az SWSAGA WINTER MADNESS™ díját!

 

22 nap múlva ilyenkor kiderül, ki nyeri idén az SWSAGA legnépszerűbb karakter díját! Hajrá!!! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Megvolt? :o Jó neked, hogy ennyire csípőből megvannak a kedvenceid. Én még ülök rajta egy darabig. :P 

Kb. 2 órája tudni lehetett a kategóriákat, annyi idő elég volt nekem, hogy eldöntsem, kit akarok bejuttatni a 32 -be. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kb. 2 órája tudni lehetett a kategóriákat, annyi idő elég volt nekem, hogy eldöntsem, kit akarok bejuttatni a 32 -be. :) 

Igen....azok látszottak. Végül is nem kell órákat rajta ülni az biztos. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavaztam a mai felhozatalt tekintve!

Kérem alásan': Boba Fett alapból kvalifikált? Az igen. Látom az elfogultság vele kapcsolatban még mindig nem oszlik!

Híveim(Anti-Boba fan klub)! Így itt most magunk vagyunk. Házon belül Rugjuk szét a seggét végre. Sírva néztem a madness beli meneteléseit rendre, na de majd most! :D

 

Amúgy: remek ötlet volt a szavazás köszi szépen. Mivel idén nem is volt madness, jó lesz kicsit itt elbohóckodni ezzel!

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, csoli1138 írta:

Szavaztam a mai felhozatalt tekintve!

Kérem alásan': Boba Fett alapból kvalifikált? Az igen. Látom az elfogultság vele kapcsolatban még mindig nem oszlik!

Híveim(Anti-Boba fan klub)! Így itt most magunk vagyunk. Házon belül Rugjuk szét a seggét végre. Sírva néztem a madness beli meneteléseit rendre, na de majd most! :D

 

Amúgy: remek ötlet volt a szavazás köszi szépen. Mivel idén nem is volt madness, jó lesz kicsit itt elbohóckodni ezzel!

 

Sokat filóztam ezen, de egyszerűen nem tudtam nem főtáblára tenni. A végső győzelemhez innen is sokat kell(ene) menetelnie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs ezzel gond! Valakinek le kell nyomnia, szinte mindegy mikor lesz ez. Maul a másik bibiszerűség. Ők mindketten egyszerű fogdmegek.

Na de az sw elfogultságra is épül. Simán rávetül az ember szemében egy jól megírt főszereplőre is egy ilyen cool karakter árnyéka. Egy igazi győztesnek az ilyeneket is le kell tudnia nyomni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez igaz! De kövezz meg én most csak mozifilmekre koncentrálok. (Kivéve a tisztán animációs kategóriában persze..) Ám,ha a mandalorira a TCW miatt fogsz szavazni akkor én kérek elnézést, de lelked rajta!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.