Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2017 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Nem. Palpira szavaztam, és bár tudtam, hogy Poe nem nyerhet, azért mégis rá szavaztam - a frissesség kedvéért. 

 

Amúgy ha lemennek ezek a párharcok, és megvan a legjobb 16, akkor hogy lesz? Ugyanúgy random sorsolás lesz, vagy úgy ahogy fent is elhelyezkednek. Tehát hogy pl. tegyük fel, hogy Anakin és Padmé továbbjut, és ők megütköznek? 

Igen, a 16-os sorsolásnál már bárki bárkivel összekerülhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 11. 23. - 21:26, Donát írta:

 Kész is a videó. Vagy két névnél rá kellett jönnöm, hogy csak leírni szoktam, kiejteni nem és ezzel a videó közben szembesültem. :lol: Ezért a kiejtésért ezeknél elnézést. Azt javasolnám, ha van lehetőségeket, "élőben" kövessétek a sorsolást, úgy izgalmasabb, mert egyesével kerülnek legenerálásra a párharcok.

 

Ha azonban nem tudjátok vagy nem akarjátok megnézni, akkor itt lehet spoilerezni:

 

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Most volt lehetőségem megnézni, és hát le a kalappal, Donát! Nagyon jól összeraktad az egész excel táblát, már az remek, de a kommentált sorsolás is egy élmény volt! Megidézted Gundel-Takács Gábort, simán vezethetnél játékot a tévében is! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Pildi írta:

 

Most volt lehetőségem megnézni, és hát le a kalappal, Donát! Nagyon jól összeraktad az egész excel táblát, már az remek, de a kommentált sorsolás is egy élmény volt! Megidézted Gundel-Takács Gábort, simán vezethetnél játékot a tévében is! :clap:

Köszi, Pildi. :oops: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Anakin biztos, hogy továbbjut, a Padmé/Galen párharc nekem egy kakukktojás, bárki továbbkerülhet.

A Maul/Tarkin egy igazi csemege lesz, ugyanúgy mint a Krennick/Hux is. :D 

Jyn szerintem nem fogja bírni, és Thrawn leteríti. Cassian, Obi-wan és Finn viszont szerintem simán tovább juthatnak. Boba úgyszintén - aztán ki is eshet majd a köviben. :P 

Egyedül, amire a legeslegkíváncsibb vagyok az a Luke/Qui-Gon küzdelem. Érzem, hogy szoros lesz majd. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam volna előre, hogy Ahsoka után Kanan is majdnem bejut a 16-ba. Ráadásul utóbbi a klasszikus trió egyik tagját szorongatta meg. Míg előbbi meg kiütötte Kylo Ren-t. Sokkal izgalmasabb és meglepőbb fordulatokathoz a fórum házi versenye, mint amit az sw.com versenye nyújtani tudott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ó ez igaz. Számunkra. De a madness nagyközönsége nem látta a tcw-t.

Egyébként félre ne értsétek Bobás fröcsögéseimet. Szeretem, de a helyén kezelem. És az cseszett fel ha összetett jól megírt karaktereket nyomott le. Mindig magasra jutott. Nálunk végre a helyén van. Ha selejtezős lett volna árnyaltabb lépünk lenne itt róla, de én elégedett vagyok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki nem csípi és messze túlértékeltnek tartja Bobát, akkor az többek közt én vagyok. Viszont azt sem értem, hogy Chewie miért ennyire népszerű, mert nála is ugyanígy indokolatlannak tartom ezt a hype-ot. Sőt, ha azt vesszük, akkor Boba azért a PT és TCW miatt jóval többet mutatott a vukinál. Csípem a szőrmókot, de (már bocsánat a kijelentésért) soha nem láttam benne többet, mint Han "háziállatát". A jópofa jelenetei a Hannal való kémia miatt működnek, a 7-ben is ez dominál nála, illetve amikor feldühödik, mert bántják a barátját.

 

Nagyon kíváncsi leszek a 8-ra emiatt, mert egyelőre nem nézem ki belőle, hogy önmagában is megállná a helyét. Persze valószínűleg nem lesz egyedül, csak Han helyett más társat kap majd, de legalább lesz esélye új arcát mutatni. Bobát azért sokkal többféle szituban láthattuk, izgalmasabb figura. Ráadásul a PT és TCW azért is használta remekül őt, mert a kultikus páncélja nélkül is meg tudták mutatni, hogy lehet vele mit kezdeni. Ami nagy szó, mert az ő cool-faktora az OT-ban kb. kizárólag abból az öltözékből adódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chewie egy jóbarát, egy jó kutya, a kétlábon járó szőnyeg, a segítség, a támasz. Jelentőssége nálam R2 val vetekszik leginkább, a két karakter funkcionálisan kb azonos szerepben van. Érzelmekkel kötődnek hozzájuk a fő karakterek, pozitív érzelmekkel, és ezáltal mi is. Ennél fogva képtelen vagyok Boba alá helyezni.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bobának nincsenek igazán emlékezetes jelenetei. Valószinüleg ennek köszönhető hogy az egyébként meglehetősen viccesre sikerült halála senkit nem érdekel különösebben. Chewie-nak viszont vannak emlékezetes megmozdulásai. Tulajdonképpen azon ritka idegen lények egyike a Star Warsban aki tényleg idegen, és tényleg másképp viselkedik mint az emberek. Érdekes szinesitő elem. Ennél nyilván nem is több és épp ezért aliga vetekedhet az igazán érdekes karakterekkel. De egy Bobát simán lenyom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, pb69 írta:

Ha valaki nem csípi és messze túlértékeltnek tartja Bobát, akkor az többek közt én vagyok. Viszont azt sem értem, hogy Chewie miért ennyire népszerű, mert nála is ugyanígy indokolatlannak tartom ezt a hype-ot.

Én pl. nem hypeolom, de eddig a két körben inkább őrá esett a választásom. Nyilván van nála jobb és emlékezetesebb karakter is, csak még itt nem találkozott olyannal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én pl. nem hypeolom, de eddig a két körben inkább őrá esett a választásom. Nyilván van nála jobb és emlékezetesebb karakter is, csak még itt nem találkozott olyannal.

Dettó! Majd jön a sorsolásban egy keményebb karakter (a 16-ba jutottak közül szinte mindenki az) és Chewie is a helyére kerül.

A tegnapi szavazások végeredménye:

- Továbbjutott Anakin simán (23-1 vs. Grievous)

- És Jyn Erso (18-8 vs. Grand Admiral Thrawn)

 

Így állunk jelenleg:

 

top32_aktu_lis_1.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.