Ugrás a kommentre

SWSAGA Winter Madness 2017 - Kibeszélő


Donát

Ajánlott hozzászólás

Megérdemelt győzelem volt, bár én titkon reménykedtem abban hogy Palpatine mester order 66 üzemmódba kapcsol és megnyeri az egészet, de így is jó.

 

Donát azúton is köszönöm a munkát amit beletettél ebbe a kis házi versenybe. Nagyon profi volt az egész. :clap: :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy Obi-Wan be tudja húzni ezt a viadalt, de természetesen nagyon örülök neki. :)

 

És nagyon tetszett az egész elképzelés, ill. a lebonyolítás. Azt hiszem, így kaptunk egy sokkal átfogóbb képet arról, hogy ebben a közösségben ki hogyan viszonyul egyes karakterekhez, ki milyen szempontok alapján ítéli meg őket stb.. Kifejezetten érdekes és értékes tapasztalatokkal gazdagodtam. Donát, hatalmas köszönet ezért az egészért, remélem hagyományt teremtettél vele. ;)

 

Egyetlen építőnek szánt megjegyzésem lenne a lebonyolítás kapcsán, bár ez részben egyéni ízlés kérdése. Én kevésbé szeretem az ilyen "egyenes kieséses" versenyeket, főleg ha sorsolásos. Sokszor a szerencse nem túl jó párosításokat hoz ki, ami torzíthatja az eredményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ma kéne szavazni Luke biztos nyerő lenne. Az EP 8 Luke-ot a legnagyobb Jedik közé emeli. Amit ez a srác elért az a mai karakterek közül kiemelkedő. Mikor '81-ben néztem az Ep 4-et nem gondoltam volna hogy 2017-ben még vitázni fogok róla. Gyermekkorom hőse révbe ért. Oda ahova Mace Windu csak álmodhat hogy kerülhet. Azt hiszed ismered mire képes az Erő? Nézd meg az EP 8-at. Rá fogsz jönni hogy mekkorát tévedtél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, pb69 írta:

Egyetlen építőnek szánt megjegyzésem lenne a lebonyolítás kapcsán, bár ez részben egyéni ízlés kérdése. Én kevésbé szeretem az ilyen "egyenes kieséses" versenyeket, főleg ha sorsolásos. Sokszor a szerencse nem túl jó párosításokat hoz ki, ami torzíthatja az eredményt.

Van ötleted alternatívára? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Donát írta:

Van ötleted alternatívára? :) 

Lehetne pl. olyasmi, hogy valamilyen séma alapján 4-es csoportokra bontani egyes szereplőket, ezen belül pedig nem a legkedveltebbet kellene kiválasztani, hanem sorrendet felállítani. A leggyengébb mondjuk mindig kiesne, a maradék versenyzőkből újabb csoportok alakulnának. Vagy úgy is lehet, hogy a továbbjutók megőrzik a pontjaikat, aztán 4-5 kör után mondjuk a legjobb 2/4 döntőzik.

Így egyrészt árnyaltabb lenne a kép, hiszen az is sokat számít, hogy valakinél Yoda pl. gyengébb, mint Obi, de erősebbnek tartja Luke-nál és Hannál. Másrészt pedig egy-egy versenyző sokat lenne versenyben változatos körben, így jobban fel lehetne mérni az "erejét".

 

Persze ehhez szerintem az is elengedhetetlen lenne, hogy a szavazás ideje alatt titkos legyen az eredmény. Csak hogy elkerüljük azt, hogy valaki a lemaradt kedvencét úgy segíti, hogy a versenyben előtte lévőt direkt leghátra sorolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 5 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@Donát készülsz már? :D 

 

Egyébként ha megvannak a képeid az első Madnesshez küld már át nekem őket becsomagolva. 

Persze, de még mindig sok idő van addig. :D 

 

Van egy 40 megás packom, viszont nem nagyon szoktam feltölteni ilyen méretű fájlokat a netre, szóval hogy érdemes fájlt feltölteni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: SWSAGA Winter Madness 2017 - Kibeszélő

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.