Ugrás a kommentre

Han Solo vs. Chirrut Îmwe (KIEMELT TOP 32 PÁRHARC)


Donát

Kiemelt 32 Párharc #2  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness TOP 16-ba?

    • Han Solo
      24
    • Chirrut Îmwe
      6

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

A Rogue One egyik ikonikus karaktere csap össze egy klasszikus SW hőssel, Han Solóval. Az nem kérdés, hogy a srácok a farsangkor Solónak és nem Chirrutnak szeretnének öltözni - ki akar lemaradni átmeneti vakság miatt a farsangi látványról? - viszont a Winter Madness szavazáson az újdonság varázsa akár meglepetést is okozhat. A két karakter az EpIV idején a vakhit és a pragmatikusság közös skálájának két végpontján helyezkedik, ilyen szempontból a párharcuk igazi ínyenc falat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is Han a nyerő. Azóta szeretem a karaktert, amióta felajánlotta a szolgálatait az Alderaanra menet. A Saga egyik főszereplője, aki még idősen is sármos maradt. 

Chirrut remek karakter, de csak mellékszereplő. Ahogy többen is írtátok, más kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hant én sosem kedveltem különösebben, de az Ep.7 sokat emelt a megítélésén a szemeben. Így aztán nem lehet kérdés, hogy rá voksolok. Chirrut nekem kissé ellentmondásos karakter, meg amúgy is elég jelentéktelennek tekinthető a főbb szereplők mellett, nem volt lehetőségünk igazán megismerni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, luke19 írta:

Ezt Han vitte nálam is, szintén főleg az EPVII miatt.

ui: :D

959.jpg

Ezen hajnali fél 2-kor hangosan felröhögtem. :D 

 

Egyébként nekem is Hanra ment a voksom. Klasszikus, szerethető, egyedi karakter. Chirrut is jó, de nagyon messze van Han Solotól. :) Különben az Ep7 tényleg rengeteget dobott Han karakterén. 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg még az ep7 nélkül is Hanra szavaznék. Sosem volt a nagy kedvencem, de mindenképpen jobban bírom, mint Chirrutot.

 

Szerk.: ja, hogy erről lekéstem? :o Upsz...

 

Szerk. 2: Donát, ennek biztos ma reggel 8-kor kellett lezárulni?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Dzséjt írta:

Valószínűleg még az ep7 nélkül is Hanra szavaznék. Sosem volt a nagy kedvencem, de mindenképpen jobban bírom, mint Chirrutot.

 

Szerk.: ja, hogy erről lekéstem? :o Upsz...

 

Szerk. 2: Donát, ennek biztos ma reggel 8-kor kellett lezárulni?

Javítva. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egyértelmű volt a választás, Han az Ep. IV-től az Ep. VII-ig nagyon szép utat tett meg és még, ha kifejezett kedvencem nem is volt egyértelműen a Saga esszenciális karaktere. Chirrutot én nagyon bírtam, az előző körben rá is szavaztam, de számára itt véget ér a Madness. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.