Ugrás a kommentre

Boba Fett vs. Chewbacca (Kiemelt TOP 32 Párharc)


Donát

Kiemelt 32 Párharc #4  

24 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness TOP 16-ba?

    • Boba Fett
      5
    • Chewbacca
      18

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Két, klasszikus trilógiás szereplők, akik később szerepelhettek az előzmény trilógiában is. Sőt, Chewie összekötő kapocs lett mindhárom trilógia között immár. Boba EpII-es szereplése jóval többet adott a karakteréhez, mint Chewie Ep3-asa, kérdés, hogy ez mennyit számít itt. Általánosságban mindkettőjük neve elterjedt szerte a világban, és egyből a Star Warsra lehet róluk asszociálni. Nagy kérdés, hogy nálunk melyikük lesz az erősebb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: "nincs ork, ent vagy ember nyelvű szitok, mi ráillene ekkora árulásra!" :lol:

Csak viccelek. Győzzön a jobbik!

Chewie-ra nyomtam! Trilógiákon, TCW-on át egy ikon, nem egy évtizedekig ki nem érdemelt kultuszú figura, mint a párja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettejüket erősen túlértékelt karakternek tartom. Bobát az OT alapján messze a legtúlértékeltebbnek, de a PT és a TCW sokat tett hozzá a figurához. Olyannyira, hogy nekem Boba 90%-át ezek a művek adják, nem az OT. Chewie tök jópofa, szerethető meg minden, de baromi egysíkú. A többet szereplő droidoknak is komolyabb jellemük van, mint neki. Stabilan hozza a megbízható haver figuráját, de az se sokat segít rajta, hogy nem értjük, amit mond. Bobát meg nem igazán kedvelem, de a köztársasági éra alapján kettejük közül mégis őt választom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából nehéz belátnom, hogy a Jedi visszatérben látott muris halála után hogy lett Bobából kultfigura. Oké mondjuk az öltözéke tényleg jól mutat. De van egy olyan érzésem, hogyha Chewie egyszer elpatkol akkor az egy "kicsit" több érzelmi reakciót fog kiváltani mint a nagy Boba Fett Monty Python-os kimúlása. Chewie-ra ment a szavazat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Dzséjt: "nincs ork, ent vagy ember nyelvű szitok, mi ráillene ekkora árulásra!" :lol:

Mondanám, hogy magamat is megleptem ezzel, de előre tudtam, hogy ha Boba C-3PO-val vagy Chewie-val kerül össze, akkor Bobára szavazok. Ha másért nem, hát azért, mert Bobában nagyobb a cool faktor. Boba picike szerencséjére (mert az eredményeket tekintve, nem osztok vagy szorzok :D ), a wookiee lett az ellenfele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyiknek nagyon jó a páncélja, a másik meg nagyon szőrös... nem is tudom, hogy döntsek. :hmm: Igazából egyiküknek sem kellene ott lennie a 16 között, ha nem ilyen lenne az ágrajz, mert már  a selejtezőkben is láthattunk érdekessebb karaktereket akik búcsúra kényszerültek... Bobára szavazok, mert a fejvadászokat kedvelem (bár pont nem miatta) és, ha már Jango + Cad Bane is kihullott, akkor legyen Boba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését
  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.