Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Érdekes, hogy a producerek, Lucas és Frank Marshall, míg az executive Kathy Kennedy lesz. Hol van Ric?? :peace:

Neki biztos más elfoglaltsága van. Ügyelni kell a sorozatokra.

Indy mozifilmeknek mind Marshall volt a producere, Kennedy pedig Spielberggel szokott együtt dolgozni(bár az imdb őt nem írja még).

De az érdekes valóban, mert Rick és Lucas épp az Ifjú Indy sorozat miatt kezdtek együtt dolgozni, akkor miért nincs benne az indy4-ben az elejétől.

 

De mindenesetre még Spielberg-Lucas-Ford-Williamssen kívül meg azon kívül, hogy lesz film semmi nem tűnik lefixáltnak. Tavasszal jönnek majd a hírek a szereplőkről és, egyszer csak elkezdték a forgatást. Ha elkezdték Spielberg hamar végez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt még nem olvastam, ahogy az imdb-sek sem.

Köszi! :D

Ebből az is kitűnik, hogy Lucas a már jól bevált Indy csapattal akart dolgozni. Érdekes az SW esetében nem így volt, ami az eltérő koncepciót is mutathatja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Nagyon örülök, hogy ismét a régi barátokkal dolgozhatom" - nyilatkozta a 64 esztendős Harrison Ford, aki életkorára utalva hozzátette, "nem biztos, hogy a nadrág rám jön még, de tudom, hogy a kalap igen."

 

Imádom Fordot! :)

Mekkora arc te jó ég!

Mindenidők legmenőbb színésze!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sw.hu-n van egy hír, miszerint Ford 47 milliót kapott az új Indiana filmért, akit Lucas eredetileg Han Solo szerepére akarta felkérni, ugyan ennyiért.Csak én gondolom úgy hogy megint csak egy bulvárhírrel van dolgunk?

Nem csak Te. Tegnap ezen filóztunk Bomarral, hogy feltegyük-e hírbe, de aztán annyira komolytalannak tartottuk, hogy inkább kihagytuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Lehet hogy egy Fordnál 12 évvel fiatalabb nőci fogja játszani Indy lányát ha már ő is annyival fiatalabb a faterjánál. :D

 

OFF

Ha végeznek az új Indyvel akkor Fordot be lehetne újra mártani hogy megint menekülhessen Tommy Lee Jones elől.

Nyomozhatna például egy féllábú gyilkos után. :)

ON

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan majd odáig fejleszti a filmezést Lucas, hogy élő szereplőre se lesz szüksége.

OFF

:yeah: Voltak ilyen paranoid gondolataim anno, amikor Lucas mániákusan ragaszkodott hozzá, hogy a klónok digitálisak legyenek, holott egytucatnyi statisztát beöltöztetve sokkal olcsóbban és gyorsabban meg lehetett volna csinálni az összes klónos jeleneetet. Az volt a csúcs, hogy az EP3-ban, amikor Cody átnyújtja a kardot Obi-Wannak, a színész kék ruhában volt nyakig, és csak a fejét használták a filmben. Eszükbe sem jutott ráadni egy páncélt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt a csúcs, hogy az EP3-ban, amikor Cody átnyújtja a kardot Obi-Wannak, a színész kék ruhában volt nyakig, és csak a fejét használták a filmben. Eszükbe sem jutott ráadni egy páncélt...

Egy biztos az Indy4-ben ilyen nem lesz. Nem is lesz rá szükség valószínűleg, hacsak nem valami karib2-eshez hasonló lidércek kergetik majd Jonest.

 

Belegondolni is hátborzongató, hogy összeresztik Spielberget az ILM-t, Lucast, és Fordot. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ausztrál színésznő, legfrissebb tőle: Notes on a scandal (ezt vajon mikor tudom megnézni?), Bábelben Brad Pitt asszonykája, Galadriel a LOTR-ban, Elizabeth az ugyanilyen című filmben (ezzel lett talán híres), Aviátorban K. Hepburn (egy Oscar-díj érte), és egy rakat másik szerep. Nem láttam még rosszul játszani, de még sz** filmben sem. Közepesben már igen, de kifejezetten rosszban még nem, jól tud szerepet választani. Képes vagyok egy filmet csak azért megnézni, mert játszik benne. És már egy rakat hollywoody-i szépfiú átment a kezei között, talán csak Tom Cruise nem :lol:

 

De talán ez jobb lesz, mint amit én írok

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Azt nagyon bírom amikor segít Frodónak felállni. Ott is van meg nem is. :lol:

ON

OFF

Jah. Valahogy mindig sajnáltam, hogy a LOTB-ban ilyen kevés a szerepe (könyvben is), mert Tolkien világának igazán ikonikus alakja. Szerintem. De ez már nagyon off :lol:

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A durva az, hogy még így sem tudom... :lol:

Látszik, hogy csak kétszer láttam a LotR filmeket, akkor is egyszer elaludtam, a második alkalom meg szintén régen volt. Na majd ha marad idő tavaszi szünetben, felfrissítem a memoárom. Az idő meg ugye attól függ, mennyi irő alatt tudom végigsasolni az SW-ket :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.