Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Asszem behaltam a sw.hu-n a sok sznob véleményén akik a filmet véleményezték fröcsögéseikkel. :D Kicsit spoileres aki még nem látta, de aki jót akar szórakozni olvasson George Lucas...topicot. :P

Látod fiam, jobb helyen vagy Te itt apádnál. :) Érik az admin posztod. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amint elolvastam a posztokat lehánytam a monitort.Mit kapok cserébe? :cry:

Egy törlő kendőt. :) De az látszik, hogy az a fórum fika hely! Lesz új fórum? HA-HA! A hülyéket is lecserélik? Mert tendenciózusan fikázni Lucast 1999 óta MINDENÉRT amit csinál, az nem normális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy törlő kendőt. :cry: De az látszik, hogy az a fórum fika hely! Lesz új fórum? HA-HA! A hülyéket is lecserélik? Mert tendenciózusan fikázni Lucast 1999 óta MINDENÉRT amit csinál, az nem normális.

No azért ne általánosíts apám. :D Idióták mindenhol megtalálhatók. Továbbá immár finisben az új fórumrendszer, moderátor jog mellé meglesz az admin jog is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért ne általánosíts apám. :D Idióták mindenhol megtalálhatók. Továbbá immár finisben az új fórumrendszer, moderátor jog mellé meglesz az admin jog is. :)

De bizony általánosítok. Filmes témában ott nincs épkézláb ember. Az új fórumrendszer semmit nem ér, ha a tagok ugyanazok. Ami sz*r, az szebb csomagolásban is sz*r marad. Márpedig itt idióták nincsenek. :cry:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No azért ne általánosíts apám. :P Idióták mindenhol megtalálhatók. Továbbá immár finisben az új fórumrendszer, moderátor jog mellé meglesz az admin jog is. :D

Jaja, nem mindenki gyagya arra sem! :cry:

 

Oldi meg remélem hogy a próféta beszélt belőled! :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bizony általánosítok. Filmes témában ott nincs épkézláb ember. Az új fórumrendszer semmit nem ér, ha a tagok ugyanazok. Ami sz*r, az szebb csomagolásban is sz*r marad. Márpedig itt idióták nincsenek. :)

Filmeket ott ritkán is véleményeznek. Itt elég sokminden befér a témák közé, ott elvétve beszélnek más filmről. (kivétel pl a Hapan off, bár ott leginkább az ATYA-kultusz él :cry: )

Itt gyakran olvasgatok bele a filmes meg a sorozatos topicokba, sőt leginkább ezeket olvasgatom itt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De bizony általánosítok. Filmes témában ott nincs épkézláb ember. Az új fórumrendszer semmit nem ér, ha a tagok ugyanazok. Ami sz*r, az szebb csomagolásban is sz*r marad. Márpedig itt idióták nincsenek. :cry:

Csak leszel szíves nem általánosítani az egész fórumra a fikázás dolgot. Ez nem biztos, hogy jól esik mindenkinek, mert tényleg hál isten a normális véleménynyilvánítók többségben vannak. Kizárni meg sajna mi nem tudjuk a fikázókat, mert ugye nyílt fórum van ott, nem pedig ilyen "zártkörű" mint itt ahová úgymond "ajánlólevél" kell és mindenki ismer mindenkit jószerivel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Oldie nekem ne mutasd be azt a fórumot, mert szerintem sokkal régebbóta voltam ott mint Te. Gyakorlatilag indulása óta. Engem és még sokakat nagyon zavar pár tag, és hiába lesz új fórum oda semmiképp nem térünk vissza. Legalábbis én biztosan nem. De ha majd a többség úgy dönt, hogy inkább ott cseveg, akkor hajrá. Csak egy maradhat. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Oldie nekem ne mutasd be azt a fórumot, mert szerintem sokkal régebbóta voltam ott mint Te. Gyakorlatilag indulása óta. Engem és még sokakat nagyon zavar pár tag, és hiába lesz új fórum oda semmiképp nem térünk vissza. Legalábbis én biztosan nem. De ha majd a többség úgy dönt, hogy inkább ott cseveg, akkor hajrá. Csak egy maradhat. :cry:

OFF:

 

De azért attól még nem kell innen fröcsögni oda, hogy milyan sz*r is ott. Ott pl senki se beszél ezen fórum ellen. A meneküléssel pedig éppen nekik kedvezel, de persze ez is egy megoldás, mint pl az, hogy ott páran megpróbálunk tenni az ellen, hogy legyen lehetőségünk megtisztítani az olyan alakoktól a fórumot akik recskázva az asztal alatt jártatják a szájukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Nem hiszem, hogy szemtől szembe kéne állítani az itteni helyet az ottanival. Ez egy kis ékszerdoboz, limitált tagokkal, eszmecserékkel, míg az a fórum egy nyílt stadion, ahová bárki beteheti a lábát. Mindkettőnek vannak előnyei, hátrányai, (annak utóbbiból jóval több) szerintem remekül megfér egymás mellett a kettő, kétlem, hogy csak egy maradhatna. Én már évek óta CSAK itt csevegek, de az időmbe akár beleférne az is, hogy emellett ott is fórumozzak, csak nincs kedvem hozzá.

 

Arra akarok rávilágítani, hogy a két fórum nem zárja ki egymást, és bár tény, hogy sok idióta téved be oda, nyilván vannak rendes emberek is ott. Annál is inkább, mert közülünk páran még mindig irogatnak oda (Dzséjt pl.)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Szerinted miért jöttünk el onnan? Ha annyira jó ott, akkor pl. Te miért vagy annyit itt is? Gondolom a szerepjátékos rész az rendben van. Erről a témáról már rengeteg írtunk mi ősfórumosok. Én anno nagy hévvel vetettem bele magam a fórum reformjába, mert azt az ígéretet kaptuk, hogy hamarosan lészen ilyen. Ez 2002 -ben volt. Azóta SEMMI nem történt. De nem is ragozom tovább. Harcolj ahogy akarsz, úgy sincs semmi értelme. Mi is harcoltunk a Quarron félékkel hosszú éveken át, lett valami foganatja? Dehogy....ha van valami úgy ugranak rá, mint kutya a véres koncra. Te is itt siránkoztál az előbb, hogy milyen hülyeségeket írnak. Ez így is marad mindörökké. De azért én drukkolok neked, nektek.

 

Ha van még ebben a témában mondani valód/valótok, akkor azt ne ide írd/írjátok! Köszi.

 

ON

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit kizökkentem a vitázókat:

http://hvg.hu/hetilap/200821_INTERJu_STEVE...onakrobata.aspx

Érdekes felállás, hogy Steven Spielberg rendező George Lucas producernek dolgozik. Nem volt sok két dudás egy csárdában?

 

Steven Spielberg: Attól a perctől kezdve, hogy Lucas kimondta az áment a forgatókönyvre, mindent rám hagyott. Sokat mondok, ha a nyolcvan nap alatt hatszor kijött a forgatásra. A vágást is rám bízta. Persze amikor összeraktam a filmet, udvariasságból megmutattam neki. Négy napra beült a vágószobába, szétkapta és összerakta a maga verzióját, amire azt mondtam, hogy néhány apróságtól eltekintve inkább maradok a sajátomnál. George egy csöppet sem sértődött meg, vállon veregetett és azt mondta: öregem, én nem így csináltam volna, de a tiéd a film.

 

Most akkor hogy is van ez?

 

Ünneprontóként bejelentem, hogy én csalódtam a 4. filmben, szerény véleményem szerint nem szabadott volna ilyen gyenge forgatókönyre leforgatni... Az eleje még magávalragadott, az 50-es évek amerikájának hangulatát visszaidéző bevezető nagyon tetszett, ha a film végig ezt a szintet tartja a szememben simán ott lenne a többi Indy filmmel egy szinten. (hozzáteszem régebben nagy Indy rajongó voltam, még a Young Indiana Jones-t is imádtam) A "kutatós" részt viszont elég kiábrándítónak találtam, a befejezést főleg. Az akciójelenetek azért hozzák a régi formájukat, a rendező rutinjával nem lehetett őket elrontani, és Ford továbbra is tükéletes Indy. De ez a történet...

A gyerekkorom emlékeit azért nem taposták sárba, ha lesz időm megnézem újra a trilógiát, hogy kiderüljön én voltoztam-e meg, vagy tényleg kilóg ez a rész ennyire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annál is inkább, mert közülünk páran még mindig irogatnak oda (Dzséjt pl.)

OFF

Azért egy kis javítást betoldanék, már elég rég nem írtam oda én sem (azt hiszem, utoljára a Legos témában eszmecseréltem). Szerintem már lassan egy éve, de ez nem biztos. Az viszont tény, hogy én is ott voltam még egy jódarabig eme fórum létrejötte után is, de hát, több a debil, mint kellene (egy sem kellene), meg leginkább, már nagyon senki nincs ott, akit ismernék, vagy akivel itt nem beszélhetek :cry:

ON

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, az a fórum már rég túl van a fénykorán...

 

Most nézzétek meg az "5 legfrissebb topic"-ot, egyetlen épkézláb téma sincsen...

 

(egyébként én 2004-től kezdtem ott olvasgatni, az első hozzászólásom pedig tavaly született, azóta írtam vagy hármat :cry: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézzétek meg az "5 legfrissebb topic"-ot, egyetlen épkézláb téma sincsen...

Hja, hogy neked aranytálcán kéne hogy eléd toljanak egyet, ahelyett, hogy keresnél valamit. :):cry:

 

Nem mindenkinek fekszenek ám azok a témák az biztos. :D Ha érdekel valami ami tessék utánajárni.

 

Node, hogy ne csak off legyek, a holnapi mozizóknak jó szórakozást :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Már nagyon kíváncsi vagyok milyen lett a film. Majd írok róla. :cry:

Előre szólok, te ne várj megújulást. :) ( Apró kitekintés Quarron igényére :D )

Ha tetszett az első három rész, tuti ez is fog. :P Én már várom a DVD-s kiadványt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quarron mindig azt reklamálja ami épp nincs. :cry: A prequeleknél a megújullás ellen szónokolt, most épp fordítva. :)

 

Én nem várok semmi extrát, csak szórakoztasson. Szerintem tetszeni fog.

Ne, ezzel tökéletesen egyet tudok érteni! :D Annyit várok tőle, mint a Múmia 3 tól, vagy a Karib tenger kalózaitól, hisz mindegyik lényege a szórakoztatás. Nem kerestem mögöttük soha komoly mondanivalót. Pörögjön, legyen megfelelően adagolt humor az akciók között, és ennyi. Még tökéletes trükkökre sem vágyom, persze szeretem a látványos dolgokat, de nem tartom rettenetes dolognak, ha kőgolyó elől menekülnek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és ON: holnap nézem feliratosan.

Sajna én nem tudom/tudtam megnézni feliratosan, mert nekem sok lenne már addig a BKV. De most az egyszer nem bánom nagyon, mert amúgy is megszoktam szinkronnal az Indyt. Máskülönben feliratosan jobban csípem a filmeket :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna én nem tudom/tudtam megnézni feliratosan, mert nekem sok lenne már addig a BKV. De most az egyszer nem bánom nagyon, mert amúgy is megszoktam szinkronnal az Indyt. Máskülönben feliratosan jobban csípem a filmeket :)

Kiderült, hogy mégsem fogom megnézni holnap feliratosan. :cry::D:P

Na mindegy, majd letöltöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.