Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én sem vagyok oda a másodikért, de a negyedik szerintem még azt is durván alul múlja. :) Nálam ez a sorrend:

 

Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag

Indiana Jones és az elveszett frigyláda fosztogatói

Indiana Jones és a végzet temploma

Indiana Jones és a kristálykoponya királysága

 

Nálam is ez a sorrend.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A végzet templomában idegesítő a gyerek, a nő nem kevésbé, amellett, hogy utálom Indiát, ráadásul Indiana Jones-hangulatot nyomokban sem tartalmaz a film (nincs meg a kutatás izgalma). A negyedik részben az utóbbi azért bőven megvan, ott csak a végére csesződik el minden. De annak idején, emlékszem, a moziban tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Meg lepne ha túl sok kreativ feladatot vállalna. Spielberg ősrégi haverja, sőt elvileg a legjobb barátja. Jól el lesznek a forgatáson aztán gondolom ezért lesz ott producerként.

 

A producerkedés nem filmkészités. Ahogy most állnak a dolgok Lucas tényleg nem készit több filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami igaz is. Filmekkel foglalkozik. De akik annyira figyelmesen követik a posztereket meg a stáblistát bizonyára arra is felfigyelnek hogy Steven Spielberg a rendező.

Igen Spielberg a rendező. De ha Lucas ott van az alkotók között, ő is részt vesz a film elkészítésében nem?

Vagy a filmkészítés csak rendezést jelent?

Nekem úgy jött le a cikkből hogy egyáltalán nem lesz már köze filmekhez.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 8 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
  • 4 hónappal később...
  • 4 héttel később...

A friss hírek szerint 2020 körül jöhet az új Indy. A fentebbi diskurzushoz: Shia LaBeouf nagyon szemeten beszólt az előző filmre. Nekem se a kedvencem de ha már felmarkoltam érte egy marok dohányt akkor nem kezdem savazni. Nem véletlen hogy LaBeouf mostanság nem igen szerepel nagy filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár idézet: "I feel like I dropped the ball on the legacy that people loved and cherished". "I think the audience is pretty intelligent. I think they know when you’ve made (slop)"

Igazából teljesen intelligensen adja elő, hogy a film tök pocsék lett. Csak ez egy kicsit a kollégák hátbaszúrása és Harrison Ford például eléggé pikkelt rá. Egy interjúban kib*szott idiótának nevezte, bár aztán tompitotta a mondandóját:

“I think he was a fucking idiot. As an actor, I think it’s my obligation to support the film without making a complete ass of myself. Shia is ambitious, attentive, and talented – and he’s learning how to deal with a situation which is very unique and difficult.”

 

Később Shia elárulta, hogy közvetlenül azután, hogy nyilvánosan fikázta a filmet Spielberg elbeszélgetésre hivta, ahol közölte vele hogy ez azért minden volt csak nem szép:

"He told me there's a time to be a human being and have an opinion, and there's a time to sell cars"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
  • 10 hónappal később...

Új forgatókönyvírója van az Indy 5-nek: Dan Fogelman!

 

 https://port.hu/cikk/mozi/vegre-elkeszulhet-az-indiana-jones-otodik-resze/article-59100?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.