Ugrás a kommentre

Spoilermentes topik


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2018. 01. 11. - 16:16, RacerX írta:

Mintha a RO-nál nem ugyanez lett volna... :D Amikor az utóforgatásokról jöttek a hírek, egyből elkezdték temetni, és a Disney legnagyobb buktájának könyvelték el. :D

A TLJ lett a legnagyobb bukta. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha van hely ahol van tér a kisérletezésre akkor az a kinai piac. Érdekes lesz látni hogy oszt vagy szoroz-e hogy van-e SW a cimben. Kína hires róla hogy a régi trilógia ott szinte ismeretlen. A Star Wars alcimből úgy tünhet hogy csak akkor érthető a film ha már láttad a korábbiakat is. Pedig elvileg megáll a saját lábán is. Szerintem ez jó húzás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával ezelőtt, Pildi írta:

Szerintem a trailer után most már mindenki sokkal bizakodóbb.

Bizakodóbb vagyok, de szerintem még így is az új éra leggyengébb filmje van kilátásban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Pildi írta:

Szerintem a trailer után most már mindenki sokkal bizakodóbb. :)

Igen és azt el is felejtettem írni, hogy ez a Phil Szostak, aki a fenti sorokat írta, nem csak hogy 10 éve dolgozik a Lucasfilmnél, de kifejezetten közelről követi az új Star Wars filmek készítését: ő írta az "Art" könyveket is. Ráadásul nem egy szenzációhajhász fazon, úgyhogy ha ő ennyire lelkes az jó jel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na mindenki kapaszkodjon meg a karfájában: van egy jelenet a filmben amit Lucas rendezett! Oké ez a szenzációhajhász verzió. Ami történt: Lucas kiment a forgatásra az első nap, amikor Howard munkába állt (ugye ők elég jó barátok). Lucas ott helyben ellátta pár jótanáccsal az új rendezőt. Annyira elmerültek a beszélgetésben hogy a gyors kiruccanásnak szánt látogatás egyre hosszabbra nyúlt. Épp csak beakart köszönni aztán öt órára maradt. Végül elkezdtek felvenni egy jelenetet amikor Lucas előállt egy ötlettel, hogy azt hogyan lehetne megcsinálni. Ronnak nagyon megtetszett a dolog úgyhogy George utasitásait követve csinálták meg. Az EW cikke nem egyértelműsiti de úgy tűnik hogy ez bekerült a végleges filmbe is. 

Lucas utolsó jótanácsa egyébként ez volt Howardnak: "Csak élvezd".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes, hogy Lucas kint volt a RO forgatásán is. Szorosan követi az eseményeket. Kíváncsi leszek elmondják-e melyik az a jelenet.

Én nem vagyok biztos abban hogy kiderül. Azt se árulták el anno az illetékesek hogy a TFA mely jelenetét forgatták Johnson kérésére. Pedig nagyon érdekel hogy melyik az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Bomarr írta:

úgyhogy George utasitásait követve csinálták meg

"Gyorsabban, intenzívebben!" :evil:

 

Amúgy ez azért tök jó, most egy jelenetben dirigál, holnap már SW trilógiát rendez. Na jó, őszintén szólva, nem biztos, hogy díjaznám, ha visszatérne, de az ilyen kis apróságok azért jók. Viszont azt várom, hogy kiadják a Making of The Force Awakens (vagy legyen akármi a címe) könyvet, és kiderüljön, mennyire és hogyan távolították el Lucast. Mert egyre inkább az az érzésem, hogy ez legalább annyira volt az ő döntése, mint a Disney-é. Az ep7-ben és az ep8-ban is vannak tőle származó ötletek (eleve a két főhőst még ő találta ki, csak nem Rey és Finn volt a nevük), ott lébecolt az RO és az S forgatásán is - szóval nem látom a "kirúgott, megsértődött ember" képét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 09. - 19:26, Bomarr írta:

Kicsit olyan mintha a Stories filmeket jobban magának érezné.

Azért, mert kint volt két forgatáson, ezt nem állítanám. A 7-8-9-re egyértelműen ő terelte össze a nagy triót, és az ötleteit sem vetették el, hanem csak eltolták az Ep. VIII-ig, amely információt nyilvánvalóan visszatartott a Lucasfilm addig, amíg ki nem jött a Last Jedi. Forgatókönyve pedig nem is volt soha. Amire volt elméletileg könyve, bár akkor igazán nem értem, hogy mi lehetett az akadály az elkészítésében, az a Star Wars Underworld. Abban előzetes híresztelések szerint story arc lett volna Saw Gerrera ős-lázadása, a Halálcsillag terveinek ellopása és a Han-Lando sabaccjátszma (plusz ugye Boba Fett elég nagy szerepet kapott volna abban), szóval ezek igazán azok az ötletek, amiket most a Lucasfilm lényegében a Stories-filmekben mond el, és el tudom képzelni, hogy néhány éven belül kapunk egy Fett-filmet is, mivel talán az az egyik legrégebb óta híresztelt projekt, még jóval a Disney-LFL-deal előtt voltak pletykák, hogy Joe Johnston csinálná meg.

 

Amúgy az is lehet, hogy Lucas azért látogatott ki a forgatásra, mert Howard mégiscsak az ő felfedezettje, a Lord-Miller duóval nem volt ilyen viszonya. A RO-nál pedig azért számomra fura volt, hogy csak telefonon, ha jól emlékszem John Knoll-on keresztül üzente meg Edwardsnak, hogy tetszett neki a film.

 

Érdekes módon Lucast egyetlen premiervetítésen lehetett látni, de javítsatok ki, ha nem így van: a Force Awakens-én (meg most indokolatlanul a Black Pantherén is ott volt). Ami után konkrétan kiakadt, ugye azon a karácsonyon volt az ikonikus Charlie Rose interjú, meg a "white slavers" - máig nem tudom, hogy ezt elsősorban Kennedy-re, vagy Iger-re értette-e. Korábban úgy tűnt, és azóta is többé-kevésbé úgy tűnik, hogy baráti viszonya van Kennedy-vel és Iger-rel is. Amit egészen biztosan imádott a Disney-érából az a Marjorie Liu-Mark Brooks-féle Marvel Han Solo-képregény, látták, hogy egy New York-i képregényboltban megvett belőle példányokat, aztán pedig a képregény eredeti rajzaiból is rendelt - megjegyzem, tényleg kurvajó képregény.

 

 

Én titkon még mindig bízok benne, hogy valamelyik sorozatra, ha már több készül, visszatér producernek-creatornak, hiszen az élőszereplős SW sorozat maradt ki az életéből nagyon, vagy még az Obi-Wan-filmre is örülnék a visszatérésének, az meg szintén indokolt lenne, mivel McGregor az ő választása volt. Örömteli lenne, mégha tudom, hogy aligha van erre esély. De az tuti, hogy egy McGregor-Lucas fémjelezte SW-film hirtelen mindenkinek nagyon megdobná a lelkesedését. Kb. olyan lenne, mint a várakozás, hogy a TFA-ban újra láthassuk az OT hőseit. És mára már kikoptak azok az arcok, akik fújolnak a PT-re. A kemény mag most már azokból áll, akik azon a trilógián nőttek fel. Egy átlagos SW figurás adok-veszek csoportban jellegzetesen a TCW figurái, különösképpen a klónok futnak nagy számban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Kis spéttel tegnap végre megnéztem az American Graffity-t... helyes, hangulatos, gyerekcipős kicsit, de tetszett. Ford vicces, nem csodálom, hogy ajtókat szerelt még '76-ban is... mázlija van, hogy Lucas behívta a SW-ra. De Ron Howard bejött, és érdekes volt nekem így látni, hogy ez a srác lesz a Solo rendezője) ;) 

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.