Ugrás a kommentre
Nabopolasszar

A háttérben lévő történetek, érdekességek

Ajánlott hozzászólás

Jól számolom, hogy Anakin fénykardja 50 év után gyilkolt újra nevesített karaktert (volt egy név nélküli rohamosztagos a VII-ben)? A Snoke-ot megelőző nevesített áldozata:

Spoiler

CV31D9TUsAAeU47.jpg:large

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is tartom: Thripio "szájába" lett adva az "I have a bad feeling about this"... Poe-nak sápitozik, ő leoltja. És Thripio nem mondja ki, beléfagy, de egyértelmű, hogy ezt akarta mondani. Egy újabb Rian-féle SW poen kicsavarás... most először nem halljuk, de ott van! Rian nagy bűvész. Vastaps! ;)

Szerkesztve: - Darth Porg
  • Like 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
56 perccel korábban, Darth Porg írta:

Továbbra is tartom: Thripio "szájába" lett adva az "I have a bad feeling about this"... Poe-nak sápitozik, ő leoltja. És Thripio nem mondja ki, beléfagyasztja, de egyértelmű, hogy ezt akarta mondani. Egy újabb Rian-féle SW poen kicsavarás... most először nem halljuk, de ott van! Rian nagy bűvész. Vastaps! ;)

Igazából a RO-ban ugyanez volt, csak K-2 az első néhány szóig jut, mielőtt lehurrogják. :) 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az feltűnt másnak is, hogy a film végén, mielőtt Luke meghal, a horizonton látni lehet egy hajót? Csak néhány másodpercig. Elgondolkodtató, hogy az vajon mi volt és miért volt. Lehet, hogy csak képzelte Luke? 

Nekem első megtekintésnél nem tűnt fel, egy másik fórumon írta valaki, hogy észrevette. Második alkalommal már én is kiszúrtam. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kíváncsi vagyok, lesz-e jelentősége ennek a későbbiek során. De én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy azt a hajót csak odaképzelte Luke. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Továbbra is tartom: Thripio "szájába" lett adva az "I have a bad feeling about this"... Poe-nak sápitozik, ő leoltja. És Thripio nem mondja ki, beléfagy, de egyértelmű, hogy ezt akarta mondani. Egy újabb Rian-féle SW poen kicsavarás... most először nem halljuk, de ott van! Rian nagy bűvész. Vastaps! ;)

Nem hallom ezt a közös jelenetükben. Mikor hallható?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Itt azt írják, hogy BB-8 mondja a film elején, mikor Poe neki megy az Első rendnek. Ezt Rian erősítette meg. 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Hát, lehet, hogy keverem... de droid! :) És nem halljuk, csak vhogy kiderül, hogy erre gondolt. :) Poe válaszából, nyilván.

Szerkesztve: - Darth Porg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Az feltűnt másnak is, hogy a film végén, mielőtt Luke meghal, a horizonton látni lehet egy hajót? Csak néhány másodpercig. Elgondolkodtató, hogy az vajon mi volt és miért volt. Lehet, hogy csak képzelte Luke? 

Nekem első megtekintésnél nem tűnt fel, egy másik fórumon írta valaki, hogy észrevette. Második alkalommal már én is kiszúrtam. 

Igen nekem is feltűnt, és nagyon furcsálltam. :o 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amikor Luke először ránéz a napra akkor lehet látni, a közepén kis sötét pötty. :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Éppen most , Nute Gunray írta:

Én is hajónak néztem.

Na majd holnap sasszemmel figyelem. Max megalapítjuk az "Ahch-ton az egy hajó volt" klubját. :D  

• Vicces 1
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azt napfoltnak nevezik. Bármikor láthatsz ha ránézel a napra, persze csak megfelelő segédeszközzel. ;)

Márpedig nekem hajónak tűnt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Élőszóban tudom, hogy említettük, hátha írásban még nem volt: a Supermacy ugye képes a hiperűrön át követni a hajókat, amik a Rebelsben elhangzottak alapján a yavini csata előtt még lehetetlen volt, ha csak nem csatoltak a hajóra nyomkövetőt vagy nem hagyott maga után valamilyen nyomot, mint a Tantive IV, amikor elhagyta a Scarifot. Ugyanakkor a Rogue One-ban a scarifi birodalmi archívumban Jyn rálel egy projektre, ami pont a hiperűrön át történő nyomkövetés volt, és tudjuk, hogy az Első Rend rengeteg adatot szerzett meg a régi birodalmi archívumokból. Szóval valószínűleg a Jyn által említett projekt a Supremacy-n debütált élesben, ami egy nagyon jó kis összekötése a két filmnek.

• Like 2
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
11 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Ez is igaz. De ha azt vesszük, hogy Luke csak képzelte, akkor már értelmet nyer. :) 

Na de mégis miért képzelt volna oda Luke egy hajót? Nem igazán látnám értelmét.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az az új fénykardszín, szerintem még az ST-ben eddig nem látott fénykardszín lehet. Tehát ebben az esetben a zöld.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával ezelőtt, pb69 írta:

Na de mégis miért képzelt volna oda Luke egy hajót? Nem igazán látnám értelmét.

Egyik ismerősöm szerint, akivel néztem a filmet, Rey-éket képzelte oda.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

De ennek mi értelme van? Egyrészt nekem nem tűnt fel semmilyen hajó annál a jelenetnél, másodszor továbbra sem értem, hogy ennek a hajó dolognak ott, akkor mi lenne az értelme...?!

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ