Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Hux tábornok, a fanatikus szolga

Ajánlott hozzászólás

Itt egy remek példa arra, mennyire konzisztensek a filmek a könyvekkel.

A film nagy részében Peavey százados Hux mellett van.

latest?cb=20180105050714

Róla azt kell tudni, hogy Hux apjának kortársa, és abszolút nincs jó véleménnyel az ifjabbik Hux-ról. A képes útmutató szerint elég profi ahhoz, hogy titokban tartsa megvetését.

Ehhez teszi hozzá a film a maga adagját akkor, amikor Snoke hívja Hux-ot. Mellette áll Peavey és úgy forgatja a szemét, hogy abban minden megvetés és utálat benne van. :D Zseniális. 12:16-tól érdemes nézni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az tetszik, amikor Hux mondja, hogy hagyják a Raddust elmenni, mert úgyis üres. Akkor a kapitány vág egy olyan képet, amiről nagyjából ez olvasható le: ezt te jól átgondoltad, öcsém?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egy pillanatra eljátszottam a gondolattal,hogy mi lett volna ha,amikor Kylo fekszik ájultan és Hux elnátszik a gondolattal hogy nem is pisztoly van az övén hanem fénykard,kicsit olyan lenne mint Palpatine,titokban ő is tanítványa Snokenak.Hát kár hogy nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Igaz.A szinészből viszont kinéztem mikor kiderült hogy szerepel a filmekben a fotók alapján másra számítottam mint ami szerepe lett a filmekben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
19 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mindenbe beleavatkoznak. :D

Nem lep meg, hogy vele szimpatizálnak.

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egyben nézve a VII-VIII-at, Hux reakciója szenzációs akkor amikor az Ellenálló flotta lelép. :D Főleg annak fényében, hogy a Starkillernél is aggódott. Itt totálisan látszódott, hogy előre becsokizott Snoke haragjától. A kettő együtt már sok volt. A legfőbb vezér reakciója is inkább ennek a két blamának szólt. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem akkor Huxnak nagy szerencséje, hogy tudta követni az ellenállók flottáját. Így nem volt teljes a kudarca. Máskülönben lehet, hogy nem távozik olyan elégedett és fölényes pofával Hux trónterméből.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Meg alapvetően az is neki köszönhető, hogy felfedezték az Ellenálló d'qari bázisát, hiszen az ep7-ben is ő követtette vissza Wexley-t. Nem volt hülye a csávó, így azért érthető, hogy Snoke maga mellett tartotta. Csak a fanatizmusa és az arroganciája súlyosan korlátozta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De még mindig játékban van, Snoke-al ellentétben. :clap:

Mert Snoke még nála is arrogánsabb volt. :D

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ