Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Ki mit vár a kilencedik epizódtól?

Ajánlott hozzászólás

A VII azért volt jó mert hozott egy fantasztikus VIII-at. Nem kellene visszalépni csak a bevétel miatt. Rey és Kylo párosa fantasztikus, velük nagyot lehet dobni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:
2018. 06. 09. - 10:30, Ody Mandrell írta:

A VII azért volt jó mert hozott egy fantasztikus VIII-at. Nem kellene visszalépni csak a bevétel miatt. Rey és Kylo párosa fantasztikus, velük nagyot lehet dobni. 

Igen. Csak ne legyen biztonsági játék. :) Pedig lehet lesz bennük késztetés, mert a VIII kapott hideget-meleget az újításokért. Igaz, előtte a VII. is a "copy"-ért. Ki érti ezt. :lol: 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Egy SW csoportban írta valaki ötletként, hogy Kylo az első jelenetében megfojthatná Huxot, és kinevezné a helyére a helyére a megöregedett Thrawnt. Nekem bejönne egy ilyen húzás, szerintem Hux karakterében nem maradt már túl sok lehetőség, és Thrawn is nagyobb fenyegetést jelentene a hőseinknek.

Persze én is tudom, hogy zéró az esélye.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ebben az a baj, hogy Thrawn egy kalapból nyuszi kategória lenne. Miért csak most kerülne elő? Szerintem ez elég gyenge lenne így. A fele film arra menne el, hogy elmeséljék eddig hol volt Thrawn. :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én is úgy gondolom. Meg szerintem Thrawn sorsát később meg fogjuk tudni, és el lesz szeparálva ettől az egész Ellenállás-Első Rend mizériától. Ha a Resistance -ben szerepelni fog, oké, de van egy érzésem, hogy nem. Ha jön egy Ezrát kereső sorozat, abban remek lenne, és így a fenyegetést is kitudnák bontani. Ott lehetne vele és a népével játszadozni. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
58 perccel korábban, Yoda József írta:

Nekem bejönne egy ilyen húzás, szerintem Hux karakterében nem maradt már túl sok lehetőség, és Thrawn is nagyobb fenyegetést jelentene a hőseinknek.

Szerintem meg nagyon is sok maradt Hux-ban, igazából most kaphat valami érdemi szerepet is. Nem azt mondom, hogy kiteljesedhet, mert aligha róla fog szólni a 9, de a lehetőség megvan arra, hogy több teret kapjon. A 7-ben felvezettek egy érdekes karaktert, akiből a 8 bohócot csinált, 1-2 érdekesebb megmozdulással. Ha akarnak valamit kezdeni a karakterrel, akkor arra a 9-ben van esély. Szerintem megérdemelné.

Én eleve nem hoznék be érdemi új szereplőt a 9-re. Sztoriban el kell jutnunk a végkifejlethez és le kell zárni a trilógiát, beleértve a főbb karakterek sorsát is. Emellett nem igazán fér bele az, hogy most szedjenek elő új fazonokat, akiket normálisan fel kell építeni, majd rögtön pontot tenni a dolgaikra. Nyilván nem azért építgetett ennyi szereplőt a 7-8, hogy aztán a 9-ben még valaki újra kerüljön a fókusz.

Még így is esélyes, hogy a Reneket be kell hozni a képbe, mert egyelőre nagyon lógnak a levegőben. Már ez sem lesz egyszerű mutatvány, semmi szükség újabb nehézségre. Thrawn amúgy is fajsúlyosabb és érdekesebb, izgalmasabb karakter annál, mintsem hogy "elpazarolják" egy trilógia zárására. Ő ilyen szempontból egy tipikus sorozatszereplő, akit ott volt/van idő részeken keresztül fokozatosan felépíteni, ügyesen adagolva.

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Aki azt írta, hogy Kylo megfojthatná Huxot az ep9 elején, majd beránthatnák Thrawnt, az annyit ért a történetíráshoz, mint én a kohászathoz, azaz abszolút semmit. Már a felvetés is abszurd, mert rengeteg amatőr problémát szülne.

1) Minek építettek két részen át Kylo és Hux között egy rivális kapcsolatot, ha ezt az ep9-ben azonnal kidobják a kukába? Amatőr. Roppant amatőr húzás lenne.

2) Hol volt Thrawn? Nem egy "semmiből jött" vadonatúj karakter, mint Snoke, hiba hozzá hasonlítani. Snoke egy ismeretlen figura, aki bár Erőhasználó, olyan vígan ellehetett az Ismeretlen Régiókban csendben és nyugalomban, mint Yoda a Dagobah-n. Thrawn ellenben két évadnyi Rebelsben lett bemutatva, plusz kapott két könyvez is, és mindegyik műben A-listás f*szagyerek, aki mellett Hux nem lehet vezető. Nincs olyan szkenárió, amiben Hux Thrawn fölé keveredhetne. Akkor mégis hogyan lehetne behozni? Thrawn egész végig ott volt valami kifutófiúként, kerülve azokat a helyzeteket, amikben a stratégiai lángelméjére égető szükség van, és helyette Hux akciózik? Biztos jót tenne a karakter megítélésének. Másodhegedűs Hux mellett. LOL!!!! :lol2:

3) Snoke a semmiből jött, Thrawn-tól elváltunk. Már a megjelenése olyan kérdéseket vetne fel, hogy ihaj. Hol van Ezra, Sabine és Ahsoka? Mi lett velük? Honnan és hogyan tért vissza Thrawn? Ezek a kérdések pedig fontosak, mert ezek miatt a kérdések miatt a gonoszok története, aminek Kylóra (és Huxra) kell koncentrálnia, az első másodpercben eltolódnának Thrawn-ra. Egy mellékszereplő pedig nem kaphat ilyen hangsúlyt. Nem lehet hangsúlyosabb a főszereplőnél, márpedig hiába érdekesebb Kylo Ren, Thrawn régebb óta ismert és még a kánonban is több sztorival bír.

4) Kylo miért évekkel később ölné meg Huxot? Ha annyira megakarná nyúvasztani, már a Supremacy-n kinyírta volna.

És Hux pont azzal vált érdekessé, hogy most már nincs ott apuci, aki kordában tartaná a veszekedő testvéreket. Snoke híján Huxot senki sem fogja vissza, és ez látszik is a tekintetén, amikor az ep8 végén sasolja Kylót. Ha csak a két film között Ren nem embereli meg magát és érez rá, hogyan kell Armatige-t féken tartani, komoly gondjai lesznek. Amúgy pont ezért nem lennék meglepve, ha Kylo vesztét végül Hux okozná valahogy.

Szerkesztve: - Dzséjt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ