Ugrás a kommentre

Rian Johnson új trilógiája


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem ide tartozik, de még nincs ep10-11-12-es topikunk, szóval, de ide kicsit kötődik:

 

JÖN AZ ÚJ TRILÓGIA! Az új trilógiát pedig nem más, mint az ep8 rendezője, Rian Johnson fogja megalkotni, és az ep10-et ő írja és rendezi.

 

http://www.starwars.com/news/rian-johnson-writer-director-of-star-wars-the-last-jedi-to-create-all-new-star-wars-trilogy

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, luke19 írta:

Hmm. Vajon Old Republic trilógia lesz? Ha elkülönül a Skywalker saga-tól. Vagy csak annyit jelent,hogy nem lesz benne Skywalker? Rengeteg a kérdés. :D

Tekintve, hogy a jelenlegiben is már csak két Skywalker van (bár az egyik Organa), azért ez nem csoda. Ha Rey, Finn, Poe és Kylo Ren (már ha ők túlélik) története megy tovább, akkor az már leválik a Skywalkerekről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Tekintve, hogy a jelenlegiben is már csak két Skywalker van (bár az egyik Organa), azért ez nem csoda. Ha Rey, Finn, Poe és Kylo Ren (már ha ők túlélik) története megy tovább, akkor az már leválik a Skywalkerekről.

Igen, erre gondoltam én is. Hát kíváncsi leszek végül mit kapunk. Most ez alapján nagyon várom a 8.részt, ha ennyire bíznak Rian-ben biztos nagy dolgot tett le az asztalra.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Sky írta:

Bennem is a Régi Köztársaság éra merült fel, időszerű lenne egy ilyen trilógia.

Szerintem nem számozott (Ep10-11-12) részekről van szó. 

Szerintem biztos, hogy Rey-ék sztoriját viszik tovább csak Skywalkerek nélkül. Erre utal Rian Johnson személye is. Miért épp őt kérnék fel egy Old Republic film elkészítésére? Nagyon kézenfekvő, hogy ezt a vonalat fogják tovább vinni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

Azt irják, hogy új szereplők lesznek és leválik a Skywalker Sagatól és egy olyan szegletében játszodik a galaxisnak amit még sose láttunk. Szerintem ez nem számozott rész lesz hanem valami teljesen új!

Ismeretlen régiók? Jelenleg za egész új trilógia mintha oda tartana.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Azt irják, hogy új szereplők lesznek és leválik a Skywalker Sagatól és egy olyan szegletében játszodik a galaxisnak amit még sose láttunk. Szerintem ez nem számozott rész lesz hanem valami teljesen új!

Az Ismeretlen Régiók meglehetősen ilyen szeglet, az ep7-8-9 is ebbe az irányba visz, és ott annyi új szereplőt dobhatnak be, amennyit akarnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bomarr írta:

"Rian will do amazing things with the black canvas of this new trilogy" - ha lesz is történet ami még Reyekkel fog foglalkozni az nem ez a trilógia lesz. A közlemény arról beszél hogy ez teljesen új lesz.

Szerintem attól, hogy Rey vagy Finn még benne lesz, lehet teljesen új. Lőjenek le, de nekem az ep7-8-9 is teljesen újnak tűnik, de az ep4-5-6-hoz képest az ep1-2-3 is teljesen új trilógiának tűnt. Pedig vannak benne azonos szereplők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért Rian kapja? Egyértelmű jele annak, hogy ezt a sztorit viszi tovább. Az meg világos miért nem fogalmazhatnak egyértelműbben. Van még két film hátra. Ha teljesen új lenne mindentől független akkor többet is elárulhattak volna róla. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem attól, hogy Rey vagy Finn még benne lesz, lehet teljesen új. Lőjenek le, de nekem az ep7-8-9 is teljesen újnak tűnik, de az ep4-5-6-hoz képest az ep1-2-3 is teljesen új trilógiának tűnt. Pedig vannak benne azonos szereplők.

Oké, csak kifejezetten leszögezi a közlemény hogy ez nem része a számozott részeknek. Ez explicit ki van mondva. Ahogy az is hogy új szereplők lesznek. Ha csak új mellékszereplők lennének akkor ezt szerintem nem lenne értelme kihangsúlyozni.

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De miért Rian kapja?

Mert megvannak vele elégedve? Szerintem most vált érthetővé hogy miért nem ő viszi az ep.9-et. Ezek nem az ő karakterei, ez nem az ő története. Most megcsinálhatja a saját SW sztoriját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom...ez nekem így nem kerek. :) Majd meglátjuk mi lesz. 

 

Ha a szomszédomnál felásom a kertet frankón, akkor nem kér meg, hogy fedjem be a tetőt is. Más meló. Ráadásul kötve hiszem, hogy amíg a VIII-at csinálta volt ideje mással is foglalkozni. Vagy kapott egy biankót, hogy csináljon egy sztorit full új emberekkel? Az lehet, hogy nem számozott epizódok lesznek, de hogy köze lesz az új karakterekhez az biztos. Emellett lehetnek újak is, akikre a közlemény fókuszál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem tudom...ez nekem így nem kerek. :) Majd meglátjuk mi lesz. 

 

Ha a szomszédomnál felásom a kertet frankón, akkor nem kér meg, hogy fedjem be a tetőt is. Más meló. Ráadásul kötve hiszem, hogy amíg a VIII-at csinálta volt ideje mással is foglalkozni. Vagy kapott egy biankót, hogy csináljon egy sztorit full új emberekkel? Az lehet, hogy nem számozott epizódok lesznek, de hogy köze lesz az új karakterekhez az biztos. Emellett lehetnek újak is, akikre a közlemény fókuszál.

Egyértelműen különálló lesz ez alapján:

As writer-director of The Last Jedi, Johnson conceived and realized a powerful film of which Lucasfilm and Disney are immensely proud. In shepherding this new trilogy, which is separate from the episodic Skywalker saga, Johnson will introduce new characters from a corner of the galaxy that Star Wars lore has never before explored.

 

Se számozás, se Skywalker saga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Oké, csak kifejezetten leszögezi a közlemény hogy ez nem része a számozott részeknek. Ez explicit ki van mondva.

Szerintem ez egyáltalán nincs kimondva, mármint, hogy Reyék nem térhetnek vissza, se explicit, se sehogy. Annyit mondtak ki, hogy nem része a Skywalkerek történetének, de miért kell minden jövőbeli folytatásnak is csak és kizárólag a Skywalkerekről szólnia? Eleve, az ep7-tel megteremtettek egy olyan helyzetet, ami ezt kizárja, hiszen Luke-nak nincs gyereke. Vele a Skywalker család kihal, ha csak nem csinál fel nagypapa kora ellenére egy nőt (Rey-jel egy szigeten összezárva... hm...). És akkor az ep9-től vagy Luke halálától kezdve senki nem csinálhat már több számozott vagy számozatlan folytatást? Ugyan! Semmi akadálya, hogy az ep10-11-12 vagy nevezzék akárhogy, Skywalker nélkül, de Reyéket főbb vagy mellékszereplőként visszahozva meséljen el egy teljesen új történetet. Elvégre a számozott The Force Awakensben mennyit is szerepelnek a Skywalkerek? És kik a főhősök? Az előbbire a válasz a nem sok, az utóbbira meg az, hogy teljesen újak.

 

Szerk.: kicsit újrafogalmaztam, elkerülve a félreértést.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: nekem az nem kerek hogyha bejelentik hogy Rian csinál egy vadiúj trilógiát ami el lesz szeparálva az eddigi Saga-tól akkor miért mondjuk rá hogy Saga folytatáson dolgozik. Rian írt és rendezett egy remek Star Wars filmet (remélhetőleg), erre most megkérték hogy csináljon újabbakat. Az egyértelmű volt hogy Kennedy-ék előbb utóbb kénytelenek lesznek új utakon elindulni. Tényleg meglepő hogy erre olyasvalakit kérnek fel aki már bevált? Az új emberekkel eddig nem volt sok szerencséjük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem ez egyáltalán nincs kimondva, se explicit, se sehogy. Annyit mondtak ki, hogy nem része a Skywalkerek történetének, de miért kell minden számozott epizódnak a jövőben is csak és kizárólag a Skywalkerekről szólnia? Eleve, az ep7-tel megteremtettek egy olyan helyzetet, ami ezt kizárja, hiszen Luke-nak nincs gyereke. Vele a Skywalker család kihal, ha csak nem csinál fel nagypapa kora ellenére egy nőt (Rey-jel egy szigeten összezárva... hm...). És akkor az ep9-től vagy Luke halálától kezdve senki nem csinálhat már több számozott részt? Ugyan! Semmi akadálya, hogy az ep10-11-12 Skywalker nélkül, de Reyéket főbb vagy mellékszereplőként visszahozva meséljen el egy teljesen új történetet. Elvégre a számozott The Force Awakensben mennyit is szerepelnek a Skywalkerek? És kik a főhősök? Az előbbire a válasz a nem sok, az utóbbira meg az, hogy teljesen újak.

which is separate from the episodic Skywalker saga

 

separate from... episodic... nem lesz számozva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

éppen most, Dzséjt írta:

Közben újrafogalmaztam a posztot. ;)

Szerintem ez szócséplés. Különálló trilógia lesz, nem pedig EpX és társai. Beköszönő karakterek lehetnek a SAGA-ból, de a főkaraktereket nem ők fogják alkotni, ezért "blank canvas". Valszeg az eddigi filmektől különálló trilógia lesz saját utakon. Rianre bízták, mert olyan munkát tett le az asztalra, ami miatt ő erre a legalkalmasabb jelenleg. Bomarral értek egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.