Ugrás a kommentre

Rian Johnson új trilógiája


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én is úgy érzem, hogy a GoT -os srácok filmje előbb fog jönni, hiszen a GoT utolsó évada áprilisban érkezik, onnantól pedig ráállhatnak teljesen a SW filmjeikre. Míg Riannek a jövő év is majdhogynem 0 előrehaladással fog bírni - aztán meg kitudja, meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával korábban, Kenobi tábornok írta:

Nagyon adnám, ha Rian a Jedi-Sith háborúk idejébe kalauzolna el bennünket. Szerintem ezt a rajongók is baromira értékelnék. :) Látványban nem lenne hiány.

Én az Ep8 után rögtön arra gondoltam, hogy a trilógiája az Első Jedik világába visz majd. Csak gondoljunk bele, Ahch-to, az Első Jedi/Primal Jedi szimbólum, az első Jedi-templom. Ezek nekem azt sugallják, hogy még foglalkozik velük talán a trilógiájában.

 

Mondjuk én egyszer azt álmodtam, hogy Rian trilógiája egy házaspárról szól, akik véletlen folytán az Ahch-to -n kötnek ki és az első jedikkel - vagyis hát azok leszármazottaival - találkoznak és rákell venniük őket, hogy segítenek a Galaxisnak, mert egy közelgő háború közeleg. Aztán végül megalakul a Régi Köztársaság, majd ugrás és jön a Százéves háború, a sithek születése stb. Igen, ez fura álom volt, de megmaradt. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Mondjuk én egyszer azt álmodtam, hogy Rian trilógiája egy házaspárról szól, akik véletlen folytán az Ahch-to -n kötnek ki és az első jedikkel - vagyis hát azok leszármazottaival - találkoznak és rákell venniük őket, hogy segítenek a Galaxisnak, mert egy közelgő háború közeleg. Aztán végül megalakul a Régi Köztársaság, majd ugrás és jön a Szűzéves háború, a sithek születése stb. Igen, ez fura álom volt, de megmaradt. :D

Az biztos, hogy fura, de ez alapján jó álom lehetett :)

 

Amúgy a régmúlt időszaka olyan ziccer, amit vétek lenne kihagyni. Szerintem azzal még a jelenleginél is magasabbra lehetne repíteni a SW-t, gyakorlatilag a határ a csillagos ég. Abban az érában olyan potenciál van, amivel a SW minden franchise-t felülmúlhatna.

Jedik és sithek tömkelege, egyéb Erőhasználók, ősi misztikum, mandalore-háborúk stb.. És azt se felejtsük el, hogy utóbbi vonal indult egyetlen vagány páncéllal, aztán kaptunk hozzá egy fejvadászt, akinek a klónjaiból lett felépítve egy sereg, a TCW-ban és a Rebels-ben már komplett sztoriszálak lettek Mandalore-nak szentelve, a TCW-ban még "csak" új karakterek, helyszínek és fegyverek kerültek elő ennek kapcsán, a Rebels-ben már az egyik főszereplő konkrétan mandalore-i, azóta pedig már készül egy új élőszereplős sorozat is, aminek ez a központi témája. Azért ez elég beszédes.

30 perccel korábban, Bence1997 írta:

Csak gondoljunk bele, Ahch-to, az Első Jedi/Primal Jedi szimbólum, az első Jedi-templom. Ezek nekem azt sugallják, hogy még foglalkozik velük talán a trilógiájában.

És akkor ezt még egészítsük ki azzal, hogy az Erő misztériuma milyen szinten el lett mélyítve az animációs sorozatokban is. Továbbá új Erőhasználó szervezetekkel is megismerkedhettünk a RO-ban és a ST-ban. Plusz még volt itt pár fejezet a sith történelemkönyvekből (Moraband, Bane, Malachor), de a jedik múltjáról is megtudtunk ezt-azt.

 

Őszintén szólva, én baromi csalódott lennék, ha pár éven belül nem kapnánk olyan elsővonalas SW alkotásokat, amelyek a fenti témákat, és így praktikusan az említett időszakot pedzegetnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Yoda József írta:

Hmm? :hehe:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Szűzéves háború

Na ilyen az, amikor az á és az ű betű egymás mellett van. :lol: De persze egy szűzháború se lenne rossz. :P

 

46 perccel korábban, pb69 írta:

És akkor ezt még egészítsük ki azzal, hogy az Erő misztériuma milyen szinten el lett mélyítve az animációs sorozatokban is. Továbbá új Erőhasználó szervezetekkel is megismerkedhettünk a RO-ban és a ST-ban. Plusz még volt itt pár fejezet a sith történelemkönyvekből (Moraband, Bane, Malachor), de a jedik múltjáról is megtudtunk ezt-azt.

 

Őszintén szólva, én baromi csalódott lennék, ha pár éven belül nem kapnánk olyan elsővonalas SW alkotásokat, amelyek a fenti témákat, és így praktikusan az említett időszakot pedzegetnék.

Szerintem szinte 100%, hogy az ősidők lesznek bemutatva mind Riannél, mind a GoT -os fiúknál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek arra a GoT rendezőpáros filmsorozatra, mert sztem több harcra, és háborúra lehet majd számítani, meg persze erős karakterekre.

És hát nyilván Rian trilógiája is várós lesz, igen nekem nagyrészt nem tetszett a VIII.rész, de ezt betudom annak, hogy folytonosan váltakoznak a rendezők és a forgatókönyvírók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mi van, ha Rian trilógiája az Ismeretlen régiókban fog játszódni, párhuzamosan ep1-ep6-os időszakkal, vagy annak egy részével. És többek között Snoke múltjának részletes kibontására is sor kerülhetne. 

 

Annyira keveset tudunk az egész helyről, hogy nagyon kéne már valami oda. "Soha nem látott szereplők, a galaxis soha nem látott helyszínén"

 

Nem zárja ki semmi ezt a lehetőséget. 

Így a köztársaságnak (I-III), a birodalomnak (IV-VI), és az ismeretlen régióknak (Rian I-Rian III) is meglenne a maga trilógiája, a VII-XI pedig egyfajta összekötő-lezáró trilógia lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

Mi van, ha Rian trilógiája az Ismeretlen régiókban fog játszódni, párhuzamosan ep1-ep6-os időszakkal, vagy annak egy részével. És többek között Snoke múltjának részletes kibontására is sor kerülhetne. 

Ez szerintem marha jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Viszont Rian anno azt mondta hogy a trilógiája egyáltalán nem kapcsolódik a Skywalker Sagahoz és pont az érdekli az egészben hogy egy teljesen új dolog lesz. Persze menetközben ez akár változhatott is.

Érthette azt "bizonyos szemszögből nézve" is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 01. 17. - 18:04, Yoda József írta:

Mi van, ha Rian trilógiája az Ismeretlen régiókban fog játszódni, párhuzamosan ep1-ep6-os időszakkal, vagy annak egy részével. És többek között Snoke múltjának részletes kibontására is sor kerülhetne.

Én sokkal jobban örülnék neki, ha tényleg egy teljesen új érának a kibontásába kezdenének bele. Nemcsak abból a 60-70 évből áll a SW világa, úgyis lesz még rengeteg mód ezen időszakok bővítésére is, most már jöhetne valami totál új vonal.

 

A sithek vagy jedik múltja szerintem mindenkit érdekel, ahogyan a sith vagy mandalore háborúk is. Ezekből a témákból szinte bármilyen filmeket ki lehet hozni, tökéletes alapanyagok. Lehetnek látványos harcok, Erőhasználók és egyéb küzdőfelek, alvilági témák, politika, személyes drámák, nagy háborúk stb.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@pb69

Arról szerintem a Trónok harca-páros trilógiája fog szólni. 

 

De akkor finomítom: az egyik készülő trilógia az Ismeretlen Régió történelmét fogja elmesélni. Ez az én tippem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Yoda József írta:

De akkor finomítom: az egyik készülő trilógia az Ismeretlen Régió történelmét fogja elmesélni. Ez az én tippem.

Az aztán tényleg totál új vonal lenne. Persze a fene tudja, hogy mekkora nyomot hagyott abban a régióban Ezra és Thrawn. Már ha odakerültek. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Azokat a baromságokat "szeretem" igazán olvasni, melyek azt állítják, hogy mivel Az utolsó Jedik bevételben jóval Az ébredő Erő alatt teljesített, meg aztán jött a Solo szolid fogadtatása, ezért levonható a következtetés, hogy Az utolsó Jedik minden idők leggyűlöltebb Star Wars filmje, mindenki utálja, a franchise vak vágányon van. Csak azért "szeretem", mert jól megnevettetnek az ökörségükkel. Elképesztő, hogy vannak olyanok, akik egy film sikerességét/sikertelenségét egybemossák a film minőségével, holott közük nincs egymáshoz. Az utolsó Jedik akkor is tetszett volna, ha csak a Solohoz hasonló bevételt ért volna el. És a Solo is tetszik a szolid fogadtatása ellenére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy következtetés nem vonható le, maximum a troll mérő leng ki jobban. :D

 

Rian trilogiája különben is még sok év múlva jön. Ki tudja mi lesz akkor a vélekedés és ki lesz közellenség az egyre vénülő "rajongók" szemében. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ha Benioff és Weiss megelőzik Johnsont az új filmekkel, akkor ők fogják tönkre tenni a gyerekkorukat éppen. :evil:

Pláne ha visszamegyünk az Old Republic idejére, de úgy hogy az egész szembe fog menni a KOTOR-ral (már pedig ha visszamegyünk abba a korba akkor tuti hogy nem egy videojáték adaptációját fogjuk látni). Akkor Benioffék lesznek az új főellenség :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.