Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

19 perccel korábban, csoli1138 írta:

vagy steelbook.. Az is hótegyszerű. És ha túlnyitod a papír sem csúszkál el benne. ;)

A műanyag tok előnye hogy elég csak egy kis nyomás és azonnal kint van a film. Lehet én vagyok béna de a steelbook ilyen szempontból mindig problémásabb egy kicsit. Azt akkor szoktam venni ha nincs más: a Galaxis őrzöi 2 például itthon csak steelbook formában jelent meg -más formában itt Magyarországon sehol se láttam- úgyhogy azt úgy vettem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Brodie írta:

Egyébként ez nagyon megtetszett. Egy pillanatra még meg is kísértett a gondolat, hogy "basszus, meg kellene vásárolni az előző filmeket is fémdobozban, de jól néznének ki így!" :)

Ne is mondd. Szerinted miért beszéltem ma az xpress-szel? Hát nem csak a TLJ miatt.. "egy pillanatra megkísértett" ?

Rólam meg már le kellene venni a rontást! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem normális, mert nálam is így van. A profilban nuku, de az e-mail megjött róla. Ha nem küldik ki ezután, azzal már lehet reklamálni. De szerintem nem lesz gond.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben xpress-en is rendelhető. Úgy tűnik náluk steel lesz és sima BD, nomeg dvd, ahogy a pletyka is szólt. Ja és ott is olcsóbb pár száz forinttal, ahogy a librinél.

 

De azért óvatosságra intek mindenkit! Aki tűkön ül ne őket válassza most, mert nagyon tudnak megjelenési dátumot tologatni, főleg ha provideós címekről van szó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma éjfélkor jelent meg USA-ban a film. Az egyik beszámoló szerint sorban álltak az emberek (voltak akik a far cry-t akarták, de bőven voltak SW rajongók). A 4k steel eszméletlen szép és gyorsan elkapkodták. 

 

4ggwaur.jpg

 

Z2A1dIj_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

idKIMZj_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

vFWtuLS_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

ESwWHbI_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj csoli! :D A szépet és a jót lásd már meg. Kit érdekel hova nyúlkál a saját lemezeinek. Felőlem meg is eheti őket. :D  A lényeg, hogy jól néz ki. A mienken biztos nem lesz új lenyomat. Bár idővel kerülhet rá. Jobb ha átnézed a lemezeidet. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

@csoli1138 Viszont ha lesz rajta dombornyomásos logó akkor el fog ütni a TFA-tól nem? :)

 

kép

Mondjuk aki egy ilyen sorozat után nem a Rey-es steelt veszi az elég nagy WTF. Ep1-7-ig minden borítón egy arc, majd ehhez hozzácsapni ezt a csoportképet... hát minimum érdekes. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.