Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

A cseheknél már lehet rendelni? :o

 

A fémdobozos nagyon kellene, de a 3D lemez nem, szóval marad a sima. Legyen o-ringes, de ne egy lemezes. Már csak hat nap a bejelentésig. R2 már biztos tud valamit a mediamarktot illetően, de tőle ezt már nem fogom megtudni.

Szerintem a RO sem volt már MM exkluzív, de ebben nem vagyok biztos. Folyamatosan nézem a ProVideo facebook oldalát, de még semmi. A 3D miatt szerintem a cseh rendelés fog maradni, a 2D-s lemezük egyezni szokott a románokéval és a miékkel. Kíváncsi lennék az amcsi csoda kiadásokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Huszadikán jön a hivatalos bejelentés, már csak szűk egy hetet kell kibekkelni. Van 3D rendszered?

Van, és úgy vigyázok rá, mint egy kincsre mert nincs utánpótlás. A Disney SW epizódok mind 3d-s kiadványokon vannak meg. Az EP VII megvan a tavaszi hazai kiadású és a télen megjelent brit 3d-s borítós, 3 lemezes kiadvány formájában is. A RO, a csehektől jött. Érdekes, hogy  a Solo trailer végén nem tüntették fel, hogy 3d-s lenne. Szerintem a Disney is felhagy a 3d-vel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez jól hangzik. A cseheknél akkor gondolom van magyar szinkron.

Eddig csak a RO jött a csehektől. Nagy kockázat volt, mert a honlapon nem tüntették ám föl az összes hangsávot ami a lemezen volt. Ráadásul a boritóra sem nyomtatták rá., úgyhogy hiába nézegettem a kiadványhoz  feltöltött fotókat a honlapjukon. Ez itthon, a lemezjátszóban derült ki, hogy van rajta még magyar és román vonatkozás is, ugyanis a Pro Video mind a 3 nyelveterületen adja ki a SW filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

De gondolom azért is veszed onnan mert olcsóbb. 

Másfélszer többe kerül. Csak a futárposta 5000-6000 Ft. A 3d lemez miatt kell, bár ezeken nincs magyar vonatkozás. Minden lemeznek meg lesz a funkciója. Ha angolul akarom nézni, akkor a 3d-st nézem, ha magyarul akkor a 2d-st. Legalábbis ezzel nyugtatgatom magam. Azt hittem a Disney érával ránk tör a kánaán, és ök pont most, hogy a SW náluk van kezdik el bolykottálni a magyar piacot. Még jó hogy valamit kiadnak SW fronton, de ez korántsem az ami régen megszokhattunk pl a Marvel , animációs, és játékfilm (magyar 2d-s/3d-s lemezek) fronton. Pedig a nézettség alapján magunk mögé utasítottuk kb az országok felét, ahol bemutatták az Utolsó Jediket. És nem éppen kis nemzeteket.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, A pécsi írta:

Másfélszer többe kerül. Csak a futárposta 5000-6000 Ft. A 3d lemez miatt kell, bár ezeken nincs magyar vonatkozás. Minden lemeznek meg lesz a funkciója. Ha angolul akarom nézni, akkor a 3d-st nézem, ha magyarul akkor a 2d-st. Legalábbis ezzel nyugtatgatom magam. Azt hittem a Disney érával ránk tör a kánaán, és ök pont most, hogy a SW náluk van kezdik el bolykottálni a magyar piacot. Még jó hogy valamit kiadnak SW fronton, de ez korántsem az ami régen megszokhattunk pl a Marvel , animációs, és játékfilm (magyar 2d-s/3d-s lemezek) fronton. Pedig a nézettség alapján magunk mögé utasítottuk kb az országok felét, ahol bemutatták az Utolsó Jediket. És nem éppen kis nemzeteket.

Értelek, de egyvalami hibádzik: nem az van, hogy pont a star wars esetében szakadt meg a bolykott, és kezdtek visszatérni a magyar piacra a Disney BD-k? Egy példa az mcu val kapcsolatban szemlélteti:A vasember 3 miatt borítottánk ránk az asztalt, mert állítólag innnen került fel a netre, és elég kis piac voltunk a példastatuálásra. Doctor Strange volt a kövi mcu film bd-n. A köztük lévők azóta sincsenek itthon.. Persze az lehet, hogy nem fullos a kínálat sw-ben és ilyen kényszerpályákra kényszerültök a 3D miatt, de sajnos az a helyzet, hogy örülni kell, hogy a bolykottból volt visszaút és legalább valami van!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Értelek, de egyvalami hibádzik: nem az van, hogy pont a star wars esetében szakadt meg a bolykott, és kezdtek visszatérni a magyar piacra a Disney BD-k? Egy példa az mcu val kapcsolatban szemlélteti:A vasember 3 miatt borítottánk ránk az asztalt, mert állítólag innnen került fel a netre, és elég kis piac voltunk a példastatuálásra. Doctor Strange volt a kövi mcu film bd-n. A köztük lévők azóta sincsenek itthon.. Persze az lehet, hogy nem fullos a kínálat sw-ben és ilyen kényszerpályákra kényszerültök a 3D miatt, de sajnos az a helyzet, hogy örülni kell, hogy a bolykottból volt visszaút és legalább valami van!

De megtört, és mégsem. Nincs 3D, ami nem mindenkinek gond. De az EP VII külföldi ,téli 3d -s újrakiadásán  még legalább annyi extra, volt mint a tavaszi magyar, és külföldi változaton. Bár valószínű, hogy ilyen kettős kiadás is csak egyszer volt, ebből nem lesz tendencia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel hazánk nagyon kis piac és sajnos a sima, fapados BD sem fogy rendesen, így ne is várjon idehaza senki szuperextra kiadást vagy 3D-t (utóbbi még annyira sem megy, mint a BD). Sajnálatos mód a magyar fizetéseknek és mentalitásnak köszönhetően idehaza szó szerint örülhetünk, ha legalább BD-n már kijön a film, még akkor is, ha a filmen kívül aztán semmi sincs rajta.

Az ep7 hála az égnek megtörte a jeget, igaz, az MCU gyűjteményem pöppet foghíjas így. Meg sajnos a Star Trek 13 sem került már fel a polcra, bár ahhoz a Disney-nek nincs köze, csak úgy példának állítom, hogy örülhetünk, amíg egy sorozatot gond nélkül tudunk felpakolni a polcra. Aztán, akinek szuperextra vagy hasonló BD kell, nos, manapság ilyen téren már nincsenek határok. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem kiderül, hogy 100%-ig OFF, de most olvastam a VOX facebook oldalán:

 

"Egy ideig elkényeztettek minket a Marvel filmek BD-megjelenéseivel, de úgy fest, ennek vége: a Thor: Ragnarök már csak DVD-n jön ki idehaza. :-( És igen, 2018-at írunk..."

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:facepalm: :cry:

Mondjuk az ep8-at én sem féltem, de... Na jó, én azért féltem. Magyarországról van szó, a fene bele. Itt még azon sem lepődnék meg, ha egyszer csak újra VHS-en adnának ki filmeket, mert a DVD sem megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos hogy nem jó előjel. Bár az is igaz, hogy kb. kétszer annyian néztek Utolsó Jediket, mint Ragnarok-ot. Nem baj, majd megrendelem "Csehszlovákiából". A morvák még vesznek BD-t.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 15. - 12:38, Donát írta:

OFF

Gyerekek! Figyeljünk a helyesírásra, ha lehet. :)

https://hu.wikipedia.org/wiki/Bojkott

Oké, igazad van, egy-két szó valóban nehezen megy a mai napig. Engem mondjuk a parasztosabb megnyilvánulások szoktak zavarni, pl.: "moziba láttam, meg hasonlók..Könyörgöm: mozibaN!! ;)

Akinek nem inge, ne vegye magára!

Na, mindegy én nem veszem rossz néven, ha szól valaki, mert most már ezt sem fogom elrontani ezentúl. De nem javítom a hsz-t, hogy ne tűnjön indokolatlannak a helyreigazításod. Szóval nem bojkottálom a helyességre való törekvést. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi infóm van:

 

"Szia!

 

SW EP VIII BD info az MM-től:

 

„Lehet, de még nem biztos.”

 

De ha az MM nem vállalja be, akkor kizártnak tartom, tekintve, hogy azóta is csak elvétve jönnek Disney címek."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.