Ugrás a kommentre

The Last Jedi BD/DVD kiadás


luke19

The Last Jedi videó megjelenés.   

19 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik kiadást veszed meg a filmből?

    • DVD
    • Blu-Ray
    • Blu-Ray - fehér O-ringes változat
    • Blu-Ray - fekete O-ringes változat
    • Blu-Ray steelbook


Ajánlott hozzászólás

Kérhetem a topic szerzőjét, hogy dobjon be egy szavazást, hogy ki milyet szeretne/fog venni? tavaly is jó volt látni a különféle ízléseket!

 

Amúgy a fekete o-ringről nem közöl képet a cikk, ha jól látom..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Arról nem. Azt a cseh oldalon tudod megnézni, amit pécsi rakott be még a második oldalon. Szavazást besteszem.

Sejtem melyik lehet:

0.swlastjedielsorendbd.jpg

De nekem a Rey-es steel kell!

 

Ja és ne feledkezz meg a dvd-ről a szavazásban, mert nekem is kell, de tavaly is voltak vevői bőven. Kíváncsi vagyok!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egységességről annyit, hogy természetesen végigrágtam magam rajta. Sajnos ezek az o-ringek, nem hasonlítanak a 7-jéire. Mindkettő piros keretben fehér, és beljebb lesznek a gonosz vagy a jó szereplők, a jók piros, a rosszak fekete aurával dominálva. Annyi szent, hogy a 7-es piros-fekete o-ringesei jobban jártak, mert mert ahhoz jobban megy a 8-as sötét oldal változat. De aki 2 éve a kék fehéret választotta, na ahhoz most sehogy sem passzol egyik sem. És persze azokon csak logók vannak, míg ezeken filmposzterek.. De ne higgyétek, hogy oda tartok, hogy a steelbookra verjem a mellem. Mert ott is van gáz. volt is tavaly itt egy "tanulmányom", hogy mi volt eddig. Tovább bonyolítva a helyzet, jelentem. Mert eddig egy arc volt rajtuk, erre most Rey megkapta a droidokat maga mellé. És hogy rejt-e logót a csík alatt, hát az is rejtély..tippem, hogy nem, mert az RO és az ep7 eu változatai is logómentesek arcokkal a gerincen, ami szintén különbség a saga steelekhez képest. Jó válogatást ennek fényében! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy sóvárgunk, reszketünk itt a film kézbe fogható, tapizható-nyitható tokjáért és a lejátszóba tehető hordozójáért, mint Gollam a Gyűrűért, kb.  :lol2: De mi többféle Drágaszág közül választhatunk. Rohanok első nap a MM-ba. Onnan meg haza.  ;)

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Úgy sóvárgunk, reszketünk itt a film kézbe fogható, tapizható-nyitható tokjáért és a lejátszóba tehető hordozójáért, mint Gollam a Gyűrűért, kb.  :lol2: De mi többféle Drágaszág közül választhatunk. Rohanok első nap a MM-ba. Onnan meg haza.  ;)

Igen. És meg kell mondjam nagyon pozitívnak tartom, hogy itt mindenki műértő! Tudjátok,; lerágott csont, hogy ez ember baráti körében 10ből egy ember hajlandó eredetit venni és az is én vagyok.. hogy hülyének néznek miatta stb..

Mert az oké, hogy az xpress fórumán ilyenek írnak, hisz a kalózok ott elégnek, mint a vámpírok a templomban, de érdekes, hogy itt a fórumon is szinte mindenki értékeli a kézzelfogható változatokat és ez jó!

Jó, hogy itt nem kell magyarázni, miért jó ez a fajta és nem kell meggyőzni senkit, hogy nem vagyok teljesen hülye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Úgy sóvárgunk, reszketünk itt a film kézbe fogható, tapizható-nyitható tokjáért és a lejátszóba tehető hordozójáért, mint Gollam a Gyűrűért, kb.  :lol2: De mi többféle Drágaszág közül választhatunk. Rohanok első nap a MM-ba. Onnan meg haza.  ;)

Ünnepnap lesz! :D  Új lendületet kaphat sok dolog, én már nagyon várom. A rengeteg részlet, finomság csak így fog átjönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendelhető! forrás: MM! ÁPRILIS 25! Ami azt jelenti náluk, hogy aznap hozza a posta, ne feledjétek!

Kezdem azzal amire a legtöbben kíváncsiak: (sötétszürke a gerince) 5999.-

fee_786_587_png

aztán a piros gerinc-fehér o-ring: 5999.-

fee_786_587_png

steel: 7999.- :yes:

Star-Wars---Az-utols%C3%B3-Jedik-(Steelb

és dvd: 2999,- Kardozó Luke-kal! -kötelező darab! ;)

Star-Wars---Az-utols%C3%B3-Jedik-(DVD)

 

Ami érdekes, hogy egyelőre nincs sima o-ring nélküli változat hirdetve!

 

Na Ody, ezzel visszahoztam a becsületemet! ;)

(az xpress-en ne keressétek egyelőre, gondolom csak később lesz náluk, biztos gyűrűzik még az "xpress vs. Pro-Video" hiszti..)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.