Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

Engem eme muvi a tréler megnézése előtt egyáltalán nem érdekelt és ez még mindig így van. Valamikor talán majd fog de azt hiszem arra jó sokat kell várnom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A boszi jöhet, meg a többi mellékes figura is. Loki viszont szerintem nem illik ebbe a képbe, hiszen rengeteg filmben szerepelt és a legtöbb esetben nem éreztem azt, hogy "másodrangú" szereplő lett volna. Talán csak az Infinity Warban, de pl. a Thor: Ragnarokban szerintem ő a második főszereplő. Lehet, hogy önálló filmet sosem kapna, de nem is mellékes figura. Pláne, hogy nála már csak Tony Stark okozott több zűrt az MCU-ban. :) 

Persze ettől még jöhet, Loki nálam is favorit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 09. 20. - 14:11, RacerX írta:

Nem néztem a SHIELD-et. 

Szerintem érdemes. :) Anno leragadtam az 1. résznél, mert nem fogott meg túlzottan, de újra nekilendülve, az 1. évad kétharmada után azt mondom, ez az a MCU sorozat, aminek a legtöbb köze van a filmekhez, és a legtöbb potenciált rejti. Sajnos az oda-vissza kölcsönhatást eddig nemigen figyeltem meg, hacsak nem vesszük ide

Spoiler

a Triskelion említését, ami a CA: The Winter Solider-beli debütálását megelőzve szerintem itt került először említésre,

de eddig ebben a sorozatban volt a legtöbb utalás a filmekre. A Defenders-szériák inkább olyan hatást keltenek, mint egy MCU-n belüli miniuniverzum, az Agents of S.H.I.E.L.D.-et viszont másnak érzem. Aki csípi az MCU-t, annak szerintem érdemes adni egy esélyt ennek a sorozatnak.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Az már most jön? Kicsit lemaradtam az infók terén, köszi :)

Az már kinn is van egy vagy két hete és Silver féle felirat is van hozzá már a 6-ik részig, összesen 10 részes és elvileg a héten ki is jön mindhez a felirat :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már látom, jah, pont két hete jött ki, amikor nem voltam itthon, nem futottam bele, előzetesen nem néztem utána, hogy mikor fogják adni :)  Még egyszer köszi. 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött néhány harmadik szezonos Fenegyerkőc fotó.

 

 

OlsPCjz.jpg

 

dJZGbmM.jpg

 

mbjuVKe.jpg

 

m1NTysH.jpg

 

 

A Marvel tévés részlegének góréja szerint sanszos hogy hat szezonos lesz a sori. Ötleteik mindenesetre már vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért viseli Matt barátunk az első "jelmezét"?

Spoiler

Előzmény lesz, vagy mi? Vagy a Defendersben a ruhája tropára ment, és nincs pénze újra? Oké, őt nem finanszírozza a Stark Industries. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Lehet rosszul emlékszem, de az első évadban

  Spoiler elrejtése

kinyírták a csávót aki csinálta neki nem, és az valami speckó anyagból volt, ha jól emlékszem.

Spoiler

Nem halt meg, sőt a második évadban is benne van. Harmadik évadba remélem jelentősebb szerephez is jut, mivel Matt-nek elkél majd a segítség. :D 

 

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.