Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Disney+ szolgáltatás milyen besorolású lesz?

Szerintem semmilyen, Mi értelme streaming szolgáltatást nyitni, hogy leverjék a Netflixet, ha aztán meg bekorlátozzák?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a kérdésre majd a film ad választ. A készítők már az Infinity War premierje után elárulták, hogy a filmből az is kiderült, hol volt az elmúlt 40 évben Marvel, és az is, hogy Fury miért őt hívta az IW végén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, RacerX írta:

Kevin Feige elmondása szerint ő az MCU legerősebb karaktere. :o

De csakis Donald kacsa után. :P

 

Viccet félretéve, holnap akkor B4 előzetes? Továbbá rebesgetik, hogy a napokban megkapjuk a Spider-man: Far From Home első kedvcsinálóját is. Marvel hetet kapunk? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke Cage - 2. évad

 

Továbbra is a Netflix Marvel sorozatok leggyengébb láncszeme. A történet vontatott, a karakterek Misty kivételével nem túl mélyek és/vagy kedvelhetőek. Plusz nekem ez a harlemi "gettó" hangulat sem jön be. Luke sokszor kifejezetten idiótán viselkedett. A szükségtelen moralizálások természetesen itt is előkerültek.

Spoiler

Nevezetesen, hogy azért nem ölik meg Mariah-t, mert a "jó hős" sztereotípiája szerint sosem öl. De szokás szerint az ebből fakadó negatív következmények több ember halálát okozták, mint az, ha kiiktatták volna a nőt. Szerencsére Tilda rövidre zárta az ügyet... rossz ember lett ettől? Nem hiszem. Annak ellenére nem, hogy az anyjával végzett.

 

 

Iron Fist -2. évad

 

Ez lényegesen jobban tetszett a Luke Cage-nél. Nekem az 1. évaddal sem volt gondom, ez szerintem hozta azt a szintet. Tartottam attól a klisétől, hogy a főhős megkapja az azonos képességekkel bíró ellenpólusát, de ez szerencsére nem olyan formában történt, ahogy vártam.

Spoiler

Danny - Davos szembenállása érdekes témákat feszegetett, főleg, hogy egy bizonyos pontig Davos motivációja és tettei is teljesen érthetőek voltak. Colleen Iron Fistté válását sokan elkönyvelhetik túlerőltetett feminista húzásnak, én nem éreztem ezt. Az ősei megmagyarázásával azt sem lehet ráfogni, hogy akármilyen random személy az Ököl birtokosa lehet. A vége abból a szempontól nem tetszett, hogy nyitva hagyták, és tudjuk, hogy nem lesz folytatás. Legalábbis nem ebben a formában. Azért kíváncsi lennék rá, Danny hogy kapta vissza a sárkány szívét, ráadásul mindjárt két ököllel, amikor az általunk ismertet Davosból Colleenbe transzferálták. Az már csak személyes problémám, hogy kerekebb lett volna a történet, ha Danny nem lép le NYC-ből és éli tovább az életét Colleennel. Mintha csak akkor lenne értelme az életnek, ha az valami magasztos célt szolgál.

Gondolom, ekkor még nem tudták, hogy nem lesz folytatás, de a végével akkor sem vagyok elégedett. Az évad többi része viszont jó volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.