Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A hangya nem vált köddé az előző részben? Akkor mit keres a hátsó kapunál?

Az előző részben nem is szerepelt. Az Ant-man & the Wasp -ban történt vele állítólag valami, ami miatt azt hiszik kampeca a gyereknek, aztán úgy tűnik vígan visszatért, akárhol is volt. Még nem láttam az Ant-man 2 -őt, valamikor sort kerítek rá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A hangya nem vált köddé az előző részben? Akkor mit keres a hátsó kapunál?

Hangya a kvantumvilágban ragadt. Vagy valami szabályozós trükkel jön ki mint amikor először volt ott, vagy lehet Ghost segít neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belefutottam néhány MCUs dologba.

 

Úgy hírlik az új Pókmanus muvi új trélerének bemutatóját a brazil Comic Conra tartogatták. Le is adták és egyelőre nem tudni mikor nyomják fel hivatalosan a netre. Csak rászánják tán magukat. Olyat is olvastam hogy nemsoká talán két trélerrel is előrukkolnak.

 

Pókmanus egy lopakodós szerkót is kapott.

 

rlwfxyd.jpg

 

S9GsZNO.jpg

 

Plusz egy Misztérió nevű pali is előkerül majd.

 

 

A brazil CCn egy Csodakapitányos poszter is előkerült.

 

6JtSTPp.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, RacerX írta:

Hangya a kvantumvilágban ragadt. Vagy valami szabályozós trükkel jön ki mint amikor először volt ott, vagy lehet Ghost segít neki.

Hozzátéve ehhez még azt, hogy valószínűleg azért hiszik azt, hogy ő is elporladt,

Spoiler

mert együtt volt a Pym családdal, akik tényleg elhamvadtak. Ő viszont ekkor éppen a kvantumvilágban bányászott, ahol külön kiemelték, hogy időhurkok is akadnak. Kevin Feigie pedig korábban célzott rá, hogy az MCU jövőjében fontos lesz a kvantumvilág.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Brazil CC-n levetítették a Pókember előzetest.
 

Spoiler

- Peter egy európai osztálykirándulásra csomagol, otthon hagyja a jelmezét. Szeretne kicsit elszakadni a szuperhősködéstől,
- A hotelszobában megjelenik Nick Fury, aki egy új küldetést ad neki. Ekkor kapja meg a fekete lopakodó ruhát,
- Egy bizonyos Vízember után kell nyomoznia Velencében,
- Peter bajba kerül és ekkor siet a segítségére Mysterio, aki itt mint Póki szövetségese és nem ellenségeként tűnik fel.
Az előzetesben nem esett szó a Végtelen Háborúról.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elindult a Szukits Kiadónál a nagy Marvel regénygyűjtemény, melyben Marvel-es sztorikat dolgoznak fel regényben. A Venom: Halálos védelmező és a Bosszúállók: Mindenki uralni akarja a világot jön ki először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spiderman Into the Spiderverse

 

Nem vártam sokat a filmtől, de nagyon pozitív meglepetés ért. Először is a film vicces. Nagyon vicces. Az utolsó 20-30 perc kivételével végig kacagtuk az egészet. A látvány egyedi, de nagyon illik egy képregényfilmhez. A karakterek szerethetőek, egyszer sem veszített fókuszt a film, pedig volt egy-két Pókember, akikkel dolgoznia kellett. A főgonosz motivációja megérthető, így ilyen szinten sem lógott ki a lóláb. A sztori egy kezdeti meglepetést leszámítva kiszámítható. Aki szereti a képregényfilmeket, vagy Pókembert, annak szinte kötelező, de bárkinek jó szívvel tudom ajánlani

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

MARVEL'S THE PUNISHER: 2019. január! 2. és (vélhetően) utolsó évad.

Köszi! Csak néhány hét :)

12 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Megbüntethetné az illetékeseket a sorijaink megszüntetése miatt. :evil::D

Jah :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég jutottam végére az első évadnak a maraton során. Várós mindenesetre, csak így tényleg soha nem végzek majd ezzel a sz*rral :D 

 

A Daredevil spoilereket nem olvastam, de valaki - aki látta már - megerősítené, hogy a csettintés előtt játszódik

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem végre teljesben az új Avengers-film előzetesét, és azt kell, hogy mondjam, nagyon várom már a filmet! Az IW sokakkal ellentétben nekem nem annyira tetszett (10/7), de a film végén levő cliffhanger miatt nagyon-nagyon várom a folytatását - az előzetest látva pedig még jobban. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

A Daredevil spoilereket nem olvastam, de valaki - aki látta már - megerősítené, hogy a csettintés előtt játszódik

Milyen csettintés? :hehe: Komolyabbra véve, a mozifilmes univerzum nem érintette az évadot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember Totális vérontás 1

A Hihetetlen Pókember különszámokban jelent meg a Totális vérontás története. Annak idején gyerekkoromban a leírások alapján nagyon el szerettem volna olvasni ezt a történetet. A Semic nem igazán akarta kiadni, mondván, hogy túl hosszú – 14 részes. Abból az időből származik a sztori, amikor még több akkoriban játszódó Pókember történetet is ismertem és olvastam. Jó volt olvasni ezekre a sztorikra az utalásokat. A figurák többségét is ismertem, úgyhogy ez is csak növelte az érdeklődésemet.

Vérontó frissen kiszabadul a Ravancroftból és őrült ámokfutásba kezd. Ekkor még új Pókember ellenfélnek számít, csak egyszer csapott össze a falmászóval. Hozzá csapódik Sikoly, az őrült hanghullámokat kiadó nő, Pókember démoni Alakmása, a Démonmanó. Együtt kezdenek ámokfutásba. Peterék még Harry elvesztését gyászolják. Peter nem tud nyugton maradni, mihelyst meghallja mi történt, azonnal akcióba lendül. Ám hamar kiderül, hogy ő ide már egyedül kevés. Először Köpennyel és Karddal együtt összefogva küzd a gonoszok ellen. Kard látszólag meghal, bár én kétlem, hogy valóban meghalt volna. Aztán színre lép Venom is, de egyedül ő sem bír a szörnyekkel. Peter Fekete Macskához fordul, illetve hozzájuk csapódik Venom is, de még így is nehéz. Venom mindenáron el akarja kapni Vérontóékat, de állandóan konfrontálódik Pókemberrel is, mert a hálószövő erkölcsössége sokszor hátráltatja őket.

Jó indítás volt, csak azt sajnáltam, hogy az 5. részt kettévágták és átrakták a következő kötetbe. Négy és fél.

 

Pókember Totáli vérontás 2

Folytatódik az előző kötetben megkezdett történet. Az 5. rész második felével indítunk, majd jön a 6-9. rész, végül a 10. rész első fele. Eszkalálódik a konfliktus. Az őrület már átragad a többi emberre is, akik óriási pusztításba kezdenek a városban.

Miután hőseink már többször kudarcot vallottak, igyekeznek hatásos stratégiát kidolgozni és szövetségeseket gyűjteni. Csatlakozik hozzájuk Morbius, a vámpír és Tűzcsillag is. Tűzcsillag nem is tudom, hogy honnan származik, X-men, vagy Bosszú Angyalai. Belép a képbe még Amerika Kapitány, Vasököl és Deathlok.

A helyzet fokozódik. Morbius adatokat gyűjt az ellenségeikről. A többiek fegyvert próbálnak szerezni. Mary Jane dúl-fúl, mert Peter nem tartotta be az ígéretét, de azért nagyon is félti. Peter „apja” érdekes álláspontot képvisel, inkább azt, amit Venomék is: a cél szentesíti az eszközt. A háttérben inkább ez a konfliktus a nagy összecsapások és harci jelenetek közepette. Tűzcsillagot is majdnem meggyőzik, hogy Vérontóval végezni kell, aztán az utolsó pillanatban meghátrál. Akkor még Pókember is elhiszi egy rövid időre, hogy csak gyilkolással tudják megállítani az őrülteket, akikhez időközben még Dögvész is csatlakozott. Közben kiderült, hogy Sikoly egy rejtett képessége az őrület keltése, ami megmagyarázná az őrülten viselkedő embereket. Közben Venom fogságba került, míg a többieket kiütötték.

Epikusabb és nagyobb szabású lesz ez a történet rengeteg akcióval és egy csipetnyi moralizálással. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daredevil - 3. évad

 

Végre! Kezdtem megcsömörleni a sz**abbnál sz**abb MCU sorozatoktól (Cloak & Dagger; Inhumans; Runaways; Luke Cage S2), így felüdülés volt végre egy jól összerakott évadot nézni. Bár az Iron Fist is bejött (mindkét évad), de a Daredevil kétségtelenül a Netflix MCU-szériák legjobbja, amivel összességében is legfeljebb az Agents of S.H.I.E.L.D. kelhetne versenyre, ha az MCU szériákat nézzük. A Daredevil 3. évada szerintem veri az előző kettőt, így különösen fájó a kasza híre. A történet érdekes és izgalmas, a karakterekre nem lehet panasz (Matt, Karen és Foggy mellett Kingpin, Pointdexter és Nadeem is remekelnek). Jól adagolták az akciót, a karakterdrámát és az intrikát, így egy percre sem unatkoztam. A szálakat szépen, logikusan kezelték, melyek a végén egy remek fináléban csúcsosodtak ki.

Spoiler

Az sem zavart, hogy Fisk végül életben maradt, mert egy szinte mindent elvesztett, halálra váró ember számára nagyobb kínt okozhat a létezés, annak tudatában, hogy nemezise legyőzte őt és teljes kudarcot vallott. Vanessa életben maradásával pedig maradt veszítenivalója, így lehet mivel zsarolni és rácsok mögött tartani őt. Arról nem is beszélve, hogy így Matt sem vesztette el önmagát. Ami annak ellenére pozitívum, hogy nekem Punisher mentalitása szimpatikusabb.  

Kár, hogy ezzel az évaddal Daredevil/Matt karaktere szünetre megy (talán végleg?), mert lett volna még puskapor a sorozatban. A lényeg, hogy a Cloak & Dagger és Runaways c. "remekművekből" érkeznek új évadok, valóban több értelmük van, mint a Daredevil vagy Iron Fist szériáknak....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb Marvel-produktum (volt?), nagy kár érte. Néhányszor még emlegetni fogjuk, az biztos. Remélem, valahogy megoldják, hogy ezzel a felállással folytatódjon még akármelyik csatornán. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2018. 12. 16. - 12:59, Iqvi írta:

Olvassa valaki a nagy marvel képregénygyűjteményt illetve a kingpin marveles kiadványait? 

Én a gyűjteményt igen, az első nyolc rész van meg egyelőre, abból az első hatot olvastam. Most kezdek bele a hetedik kiadványba. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 12. 13. - 16:20, Bence1997 írta:

A helyzet a következő: az elkaszált Marvel sorozatok nemcsak hogy nem jelenhetnek meg a Disney+ -on jövőre, hanem 2020 -ig bezárólag sehol sem tűnhetnek fel a szerződésük miatt. :?

És ennek mi az értelme?:hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

És ennek mi az értelme?:hmm:

Az az értelme, hogy amikor a szerződés megköttetett a Disney és a Netflix között, akkor a Disney még csak játszadozott az ötlettel, hogy saját streaming szolgáltatást csináljon. Most viszont, hogy a megvalósítás a küszöbön áll, nem akarják, hogy a mostanra rivális Netflix a Marvel tartalmával csábítsa el a potenciális nézőket. A nagyközönség inkább ne nézzen semmit, minthogy a rivális szolgáltatás tartalmára fizessen elő

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.