Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

De most akkor mi lenne az elvárás? Hogy a július 5-én moziba kerülő filmet április 26. utánig be se jelentsék, és a markating is csak azután induljon el, mert hátha valaki még nem látta az Endgame-et? Azért legyünk már realisták. Populáris filmekről van szó, nem lehet három hónappal a premier előtt bejelenteni, és csak akkor elkezdeni a marketinget. Plusz, ha be sem jelentik, a forgatásról akkor is értesülni fogunk, kémfotók jelennek meg. Hát már az Endgame forgatásáról kikerültek olyan fotók tavaly az Infinity War premierje előtt, amiken a filmben meghalt szereplők láthatóak.

A filmek premier dátumait kellett volna ehhez igazítani. De az, hogy a történet szerint Pókica épp halott, majd jön egy Pókember film teaser, amiben erről egy büdös szó sem esik, miközben él és virul... hát engedtessék már meg: minimum fura. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, akik csettintéskor elporladtak nem haltak meg.. megszűnt a létezésük az általunk ismert dimenzióban, de nem haltak meg a szó klasszikus értelmében... így lehet majd szvsz visszahozni őket. Nos azok, akik még a csettintés előtt elhunytak esélyes, hogy úgy is maradnak! 

 

A fenti hsz-hez: A trailer előtt hetekkel (hónapokkal?) lehetett már tudni, hogy az új Pókember film a Végjáték után fog játszódni időben, és bizony kedvenc hálószövőnkkel!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Rog írta:

Nekem csak a macsekos jön be közülük. De az nagyon.

Nos úgy tűnik hogy ez nem is macska, hanem egy Flerken. Egy földi macskára hasonlító földönkívüli lény, a szájában csápokkal.
Inkább spoiler mögé rakom. :D
 

Spoiler

hAC86DE6B


 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rémlik számotokra a New Mutants c. Fox mutánsfilm? Nos eredetileg tavaly áprilisban jött volna ki, aztán eltolták egészen 2019. februárjáig. Aztán volt egy újabb kavarás és a filmet 2019. augusztusára rakták. Na most úgy áll a helyzet, hogy a Fox elgondolkodott azon, hogy a filmet októberben vagy novemberben kiadja, de nem a mozikban, hanem a Hulun!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rémlik számotokra a New Mutants c. Fox mutánsfilm? Nos eredetileg tavaly áprilisban jött volna ki, aztán eltolták egészen 2019. februárjáig. Aztán volt egy újabb kavarás és a filmet 2019. augusztusára rakták. Na most úgy áll a helyzet, hogy a Fox elgondolkodott azon, hogy a filmet októberben vagy novemberben kiadja, de nem a mozikban, hanem a Hulun!

Hulu-lujah. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rémlik számotokra a New Mutants c. Fox mutánsfilm? Nos eredetileg tavaly áprilisban jött volna ki, aztán eltolták egészen 2019. februárjáig. Aztán volt egy újabb kavarás és a filmet 2019. augusztusára rakták. Na most úgy áll a helyzet, hogy a Fox elgondolkodott azon, hogy a filmet októberben vagy novemberben kiadja, de nem a mozikban, hanem a Hulun!

Mi az a Hulu?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 01. 19. - 23:21, Donát írta:

Most HBO GO-n rávettem magam, és megnéztem a Fekete Párducot. Gyerekek, ez a film k*rva jó lett! Most már bánom, hogy nem moziban néztem. Fantasztikus a hangulata, a zene, a látvány és a színészek is. Emelem kalapom! :clap: 

Mi is megnéztük tegnap este a véleményed alapján, és hasonló a véleményem. Nagyon tetszett! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, ha a Black Panthert nem jelölik, akkor 100%, hogy a First Mant jelölték volna? Ugye, hogy nem. ;) Éppen azért nem lehet kijelenteni, hogy a BP vette el egyik vagy másik film elől a jelölést, mert vicc az egész. A filmek milyensége nagyon nem szempont.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Akadémia a túlélésért hajt. Minden egyes díjátadó gyengébb nézettségű mint az előző. Rohamléptekben veszitik el a jelentőségüket. A fiatalok nem fognak végigülni egy órákon át tartó ceremóniát aminek a jelentős része abból áll hogy különféle sztárok köszönetet mondanak olyan embereknek akikről akkor hallasz először. Ezért akarták bevezetni a legjobb népszerű film kategóriát. Mert túl akarnak élni. Azt akarják hogy relevánsnak tartsa őket az új generáció. Nyilván ezért kapott jelölést a Fekete párduc is.

Sajnos igy pont azt a nagyon kevés értelmét vesziti el az egész ami eddig volt. Fulcrumhoz hasonlóan engem is hidegen hagy az Oscar de meg kell hagyni egy pici értelme azért volt: reflektorfénybe raktak alapvetően igényesen elkészitett, de kevésbé sikeres/népszerű filmeket. Ezeknek a filmeknek a BO-ja általában rögtön meg is ugrott a dij után. De most lassan eljutunk oda, hogy az Oscar olyan filmeket tesz rivaldafénybe amik eddig is úsztak benne. A Black Panther a legsikeresebb Marvel film Amerikában. Túl sok plusz PR-ra nincs szüksége. Szerintem ez csak a kezdet. Idővel egyre több fontos kategóriában fognak bekerülni eleve sikeres filmek. És ezzel az Oscar a maradék értelmét is elveszti. Pedig szerintem jobban járnának azzal, ha a show sokkal rövidebb és érdekesebb lenne. A kilométeres köszönet-nyilvánitások a kutyát nem érdeklik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Megérdemli szerintetek a Fekete Párduc a legjobb film Oscar jelölést?

Láttam én nála legalább 10 jobb filmet idén..

 

Még a jelölést sem érdemelte meg szerintem. De hogy legjobb látványtervezés kategóriában is jelölték, és az olyanokat, mint a Végtelen Háború vagy az Aquaman nem, az egyenesen vicc kategória. Igaza volt James Wannak, amikor kiakadt azon, hogy az ő filmjét még csak nem is jelölték pl. legjobb vizuális effektek díjra. Az Aquaman lepipálja látványban a Fekete Párducot. De igazából bármelyik tavalyi képregényfilm lepipálja látványban a Fekete Párducot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, mui-ruy írta:

Az Aquaman lepipálja látványban a Fekete Párducot. De igazából bármelyik tavalyi képregényfilm lepipálja látványban a Fekete Párducot.

Azért az Ant-Man and the Wasp nem annyira pipálja le. :) Az Infinity War meg egy jókora szeglete pont a Black Panther látványvilágában játszódik, és utóbbinak szerintem jóval erősebb a látványa, mint az IW-nek. Egyedibb, hangulatosabb (ugyanezt igaznak érzem az Aquamanre is). Az IW egy combos része korábbi filmekből lett átemelve: Thor: RagnarokBlack PantherDoctor StrangeCaptain America: Civil WarGuardians of the Galaxy. Nem igazán érzem fairnek jelölni látványterv díjra, miközben a film jelentős része más filmek látványából építkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.