Ugrás a kommentre
Darth Cupsy

Marvel

Ajánlott hozzászólás

"Óriási meglepetésre" kaszát kapott a Punisher. 

UPDATE: Jessica Jones is, 3. évad lesz az utolsó. 

Szerkesztve: - Fulcrum

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap az utolsó Megforlós rész után az ugrott be hogy jó lenne ha folytatnák de az ő kaszájára is megvan az esély. Nem kellett sokat várni a megerősítésre.

Szerkesztve: - Rog

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az imént végeztem a The Avengers - The World's Mightiest Heroes-zal. Nekem a kedvenc MCU-filmem a legelső Avengers, de meg merem kockáztatni, hogy ez a sorozat - legalábbis az első évada alapján - simán leelőzi a filmet. Egyszerűen zseniális. Sorozat lévén nyilván több szereplő, történetszál, kaland fér bele, mint egy 2 órás filmbe, többek közt emiatt is tetszett jobban. Van benne minden, ami egy vérbeli Marvel-rajongó szeme-szájának ingere. :) 

Bátran merem ajánlani mindenkinek, egy kis ráhangolódásnak az IW 2 előtt tökéletes. Olyan meglepetések, fordulatok vannak benne (főleg az évad utolsó részében), hogy leesett az állam. A fan service a csúcson van ennél a rajzfilmsorozatnál. És egyáltalán nem komolytalan, gyerekes. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
15 órával ezelőtt, Fulcrum írta:

"Óriási meglepetésre" kaszát kapott a Punisher. 

UPDATE: Jessica Jones is, 3. évad lesz az utolsó. 

Elvileg még nincs veszve minden és a Netflix Marvel-sorozatai talán folytatódhatnak a Hulun. Szerintem legalább a Daredevilt és az Iron Fistet érdemes lenne folytatni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem se. Hulun majd folytatódni fog néhányuk és/vagy a Defenders. Csak a szerződés miatt várni kell 2 évet, addig még nem tehetik meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
4 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Elvileg még nincs veszve minden és a Netflix Marvel-sorozatai talán folytatódhatnak a Hulun. Szerintem legalább a Daredevilt és az Iron Fistet érdemes lenne folytatni.

Plusz még a The Punisher, ami megérdemelne egy 3. évadot. Nekem az és a Daredevil voltak a kedvenceim a Netflixtől. Jut eszembe, kicsit off, de mikor tervezed frissíteni a SW idővonalat az új hazai megjelenésekkel? :D Illetve melyik topikban lehet az idővonalról beszélni? Lenne egy két kérdésem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
35 perccel korábban, mui-ruy írta:

Illetve melyik topikban lehet az idővonalról beszélni? Lenne egy két kérdésem.

Erre tessék: Idővonal

• Köszönöm 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Spiderman - Into the spiderverse - Egy szóval: ELKÉPESZTŐ! 10/10 - ezt minden képregényrajongónak látnia kell! Egyszerűen zseniális minden szinten.

spider-man-into-the-spider-verse-movie-p

• Imádom 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Még anno moziban láttam, és hasonló véleménnyel vagyok róla. 2018 legjobb animációs filmje.

Szerkesztve: - Nabopolasszar

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ: A webhely használatával elfogadod és betartod a fórumszabályzatot.