Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

3/4/2018 - 20:57, pb69 írta:

Az a baj, hogy humor ide vagy oda, a végső megoldás így is értelmetlen és logikátlan.

  Spoileres tartalom megtekintése

Uh, Pb, én úgy látom, hogy annyira akartad utálni ezt a filmet, hogy az a megértés rovására ment. Én csak egyszer láttam, és nem most volt már, de egy csepp hiányérzetem sem volt a Thor kapcsán se stílusban, se magyarázat terén. Kifejezetten tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Uh, Pb, én úgy látom, hogy annyira akartad utálni ezt a filmet, hogy az a megértés rovására ment.

Dehogy akartam én utálni. A korábbi Thor filmeket kifejezetten kedvelem, jobban, mint ahogyan azt a többség, még a MCU berkein belül is. Nem vártam túl sokat ettől a filmtől, de egyáltalán nem akartam utálni, egy jót akartam szórakozni egy Thor filmen. Csak egyszerűen nem jött össze. Egy újabb GotG filmnek még elment volna és azt is mondtam volna, hogy annak korrekt. Annak a 2. részétől vártam ehhez hasonlót. De Thor filmnek ez nálam nem működött.

 

Továbbra is fenntartom, hogy a vége számomra elég kidolgozatlan és ötlettelen lett, bár azt elismerem, hogy nem volt rosszabb ilyen téren, mint több más MCU alkotásnál. Ezen kívül az alapsztori pedig egészen potensnek tűnt, ki lehetett volna hozni belőle egy jó filmet Thorral. Csak ezzel a karakter- és stílusidegen erőltetett poénkodással szétbarmolták az egészet.

Azt szoktam mondani, hogy egy filmbe vagy legyen ízlésesen beleszőve a humor, szépen illeszkedve a szituációkba, vagy pedig "nyomja fullba a kretént", de akkor ne is akarja magát komolyan venni. A MCU így is sokszor a határon mozgott, hol még épp azon belül maradva, hol azon túl feszegetve az ingerküszöböm, de itt nagyon eltúlozták ezt az irányt. És őszintén fogalmam sincs, hogy miért volt erre szükség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy tényleg szárnyak. Bár eddig azok nélkül is jól repült. Vagy fegyverek, vagy segédrakéták. Szerintem ez már űrutazása is alkalmas lesz.

update: néhány kép a filmből

http://trollmozi.blog.hu/2018/03/08/vegtelen_haboru_15_ew_cimlapon_osztoznak_a_hosok_uj_kepek_erkeztek_a_filmbol#gallery-1520527383_1
 

Spoiler

Thanos leránt egy holdat? :o

 

 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bosszú Angyalai: Káosz

 

Marvel-képregénygyűjtemény #3

 

Egy hihetetlenül esemény- és akciódús, sötét tónusú és izgalmas képregény. 

Arról szól, hogy egy napon óriási veszteségek érik a Bosszúállók csapatát: elhalálozik több társuk, megtámadják őket különböző régi ellenségeik... Tehát egy óriási zűrzavarba csöppennek, ezért is Káosz a mű alcíme. Kiderül, hogy az egész felfordulást egy, az Avengers csapatában levő mutáns okozza, aki képes irányítani a környezetét. S minden egyes alkalommal, amikor e képességét használja, egyre jobban sérül az elméje, s ez az elmebetegség okozta ezt az egész káoszt. 

Spoiler

A felfordulásnak Doctor Strange vet véget, aki megállítja Skarlát Boszorkányt - ő az okozója az egésznek. Ezek után jön Magneto, Skarlát Boszkorkány apja, aki elviszi őt. 

A Bosszú Angyalai közül többen is úgy döntenek, otthagyják a csapatot, így egy új korszak veszi kezdetét. 

 

Véleményem szerint az első három szám közül ez lett a legzseniálisabb. Mindenkinek ajánlom, aki egy kicsit is szereti az Avengerst, valamint a Marvel-képregényeket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folytattam az Ultimate Spider-Mant, és a 2. évad szintén remek. Bár szerintem közel sem olyan erős az évadzárója, mint az 1. évadnak, de összességében nagyon jó évad volt. A sorozatnak továbbra is nagy erőssége, hogy felbukkannak benne különféle Marvel-hősök és -gonoszok. Olyan karakterek bukkantak fel az elmúlt 26 részben, mint Blade (!!!!) vagy a Lény a Fantasztikus Négyesből. És akkor még ott vannak a visszatérő hősök: Thor, Iron-Man, Loki, Hulk...

Ma kezdek bele a 3. felvonásba.

 

 

53 perccel korábban, RacerX írta:

Holnap jön még egy Avengers előzetes!

Tárt karokkal várom! :) Nagyon kíváncsi vagyok már a filmre. Bevallom őszintén, jobban várom, mint az új Star Warst. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, luke19 írta:

Ütős előzetes.

  Spoiler elrejtése

Thanost vége mutatták páncélban is, nekem így sokkal jobban tetszik a megjelenése.

Sólyomszemet miért rejtegetik ennyire?

 

Spoiler

Eléggé úgy néz ki hogy az egy flashback jelenet lesz, amikor elviszi a kislány Gamorát.
Sólyomszem hiánya nekem is feltűnt. Lehet csak a folytatásban lesz benne?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ütős előzetes, de még mindig nehéz elképzelnem, hogyan fognak ennyi szereplőt egyszerre jól kezelni.

Bartont valamiért tényleg nagyon eldugták, de ebből lehet, hogy ő tényleg kimarad, mint Hangya és Darázs is. Viszont mintha Pókember előtérbe került volna. A trailerben is van bónusz jelenete és a poszteren is eléggé hangsúlyosan szerepel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ütős előzetes, de még mindig nehéz elképzelnem, hogyan fognak ennyi szereplőt egyszerre jól kezelni.

Szerintem nem lesz gond azzal, hogy sok szereplőt egyszerre hogy fognak kezelni. Legalábbis remélem. :D 

20 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Viszont mintha Pókember előtérbe került volna. A trailerben is van bónusz jelenete és a poszteren is eléggé hangsúlyosan szerepel.

Én merem remélni, hogy ez csak a trailerben van így, és a filmben nem kap jelentős szerepet. Véleményem szerint ő a leghitványabb Pókember, és az egész MCU legborzasztóbb darabja a Homecoming (bár az új Thort és az Ant-Mant még mindig nem láttam, de kötve hiszem, hogy a kettő közül bármelyik is gyengébb lenne a Homecomingnál). 

 

 

Egyébként terveztem, hogy kronológiai sorrendben megnézem az összes eddigi MCU-filmet, hogy mire lesz alkalmam megtekinteni az Infinity Wart, totálisan képben legyek, és érthető legyen minden. Csak nem hiszem, hogy az elkövetkezendő másfél hónapban lesz időm megnézni 18 filmet, ráadásul a Black Panther egészen biztosan nem lesz elérhető akkor még normális minőségben a torrent site-okon. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Véleményem szerint ő a leghitványabb Pókember, és az egész MCU legborzasztóbb darabja a Homecoming (bár az új Thort és az Ant-Mant még mindig nem láttam, de kötve hiszem, hogy a kettő közül bármelyik is gyengébb lenne a Homecomingnál). 

Nekem az Ant-Man sokkal kevésbé tetszett, mint a Spider-Man: Homecoming. :D Az utóbbiért sem voltam igazán oda, de a hangyás film szerintem sokkal-sokkal unalmasabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.