Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Gotham 5. évad előzetes, 4. évados jelenetekkel és a végén az utolsó évadból mutatnak pár jelenetet. :)

 

 

Plusz jöttek információk. :yes:

Spoiler

- Pingviné a városháza. Megakarja menteni a várost úgy, hogy a képére formálja.

- Gotham -ben káosz uralkodik.

- Pingvin, Zsazs és Ivy - mindnek van külön területe.

- Barbara elfog veszíteni valakit, ami egy sötét útra viszi őt. A sorozat egyik készítője amúgy korábban azt mondta, hogy a sorozat végén Barbara hős lesz.

- Valóban 10 részes lesz.

- Jim és Bruce egy ciklikus történetet kap az évadban.

- Jeremiah kap majd egy barátnőt, aki görkorcsolyázik. Tkp. Harley Quinn jön, csak nem mondták ki! :D

- Shane West BANE karakterét alakítja!

- Bane vs. Alfred --> Bane eltöri majd Alfred hátát! :o

- Bruce találkozni fog majd az első denevérével.

- Mother, Orphan, Bane és Magpie érkezik az utolsó évadban!

- A sorozatzáró utolsó jelenete 10 évvel később fog játszódni és láthatjuk majd BATMANT!!! :yes:

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó a Batwomanes kép.

 

2018. 10. 09. - 21:57, luke19 írta:

Pletykák szerint a Warner James Gunn-t szeretné a Suicide Squad 2 rendezői székébe megszerezni.

Érdekes választás lenne, mindenesetre én kíváncsi vagyok, hogy mit rakna össze. :)

 

The Flash S5 évadnyitó

Az előző évad kicsit felemás érzetet keltett bennem. Voltak benne jó részek, meg voltak rosszak is. Többségében rosszak, ugye Iris - nem vagyok rasszista, csak ahogy meg van írva a karaktere, jesszus... :roll: - DeVoe se volt a végén már olyan hű de komoly ellenfél és az egész komolytalanság, amire átfordult a sorozat. Szóval igen, volt honnan visszajönnie a gyorshajtónak. Hogy sikerült -e? Jelentem: igen. Nem is kicsit. Az évadnyitó amúgy rögtön a 4. évad zárása után kezd, aminek örültem. Az egész rész megtekintése közben azt éreztem, hogy végre egy 1. évadhoz felérő rész. Hozott váratlant is

Spoiler

azzal, hogy mostmár tudjuk, Barry 2024 -beli eltűnése 25 év múlva is tart még

erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják mozgatni a szálakat. A főgonosz a végén érdekes volt, remélem nem egy DeVoe 2.0 -át kapunk. Soha rosszabb kezdést! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy rajtam kívül nézi e majd a Titans sorozatot, de megnéztem a pilotját és nagyon bejött. Megvoltak a félelmeim a sorival kapcsolatban, de rohadtul vártam is mert Robin az egyik kedvenc DC karakterem (leginkább Damian, de úgy ámblokk is) és szerencsére nem kellett csalódnom. Robin totálisan el lett találva, ahogy szerintem a maga módján Raven is. Az ő száluk nagyon tetszett, és számomra is meglepő módon Starfire se volt annyira vészes mint hittem. Nagyon darkos, nagyon véres és erőszakos az egész. :D Szeretem a többi DC sorit is, de számomra ez a hangulat jobban illik hozzá. Imádtam a rengeteg kiszólást Batmanra. :D Az akció pedig méltón megkoreografált volt, szóval várós a folytatás, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, illetve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, kudar írta:

Nem tudom hogy rajtam kívül nézi e majd a Titans sorozatot, de megnéztem a pilotját és nagyon bejött. Megvoltak a félelmeim a sorival kapcsolatban, de rohadtul vártam is mert Robin az egyik kedvenc DC karakterem (leginkább Damian, de úgy ámblokk is) és szerencsére nem kellett csalódnom. Robin totálisan el lett találva, ahogy szerintem a maga módján Raven is. Az ő száluk nagyon tetszett, és számomra is meglepő módon Starfire se volt annyira vészes mint hittem. Nagyon darkos, nagyon véres és erőszakos az egész. :D Szeretem a többi DC sorit is, de számomra ez a hangulat jobban illik hozzá. Imádtam a rengeteg kiszólást Batmanra. :D Az akció pedig méltón megkoreografált volt, szóval várós a folytatás, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, illetve. :)

Fúú el is felejtettem, hogy ma jön a sorozat. Biztatóan hangzik. Hétvégén én is meglesem. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Letudtam a Titans első részét. Csatlakozom kudar-hoz, nagyon jó lett. Robin, és Raven jó casting lett. Robin igen kemény, és az az akciójelenet, amit mutatott. :clap: Lehet jobban jártak volna a rossz fiúk, ha tényleg Batman megy elkapni őket. :evil: Remélem sok ilyen akciók lesznek még az évadban. Csillagfény tényleg nem volt olyan gáz, mint a lesifotókon.   

Spoiler

Mikor már azt hittem, hogy Gézengúz kimarad a pilot epizódból, akkor csak feltűnt ő is PS4 játékot csórni. :D

 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na majd jövőhéten én is lecsekkolom a Titánokat, de lehet inkább kivárom az évad végét - most amúgy is sok sorozatot nézek. :)

 

Más:

Megvan már, hogy a Flash kitől lopta az ötleteit. :P

Kapcsolódó kép

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020-ról 2021-re tolták a Flash filmet. Lassan ez lesz a DC "Avatar 2"-je. :P Remélem, ez a sok csúszás annak a jele, hogy nem akarnak sz*rt kiadni a kezük közül, nem pedig azé, hogy a fejetlenség és koncepció nélküliség miatt nem tudják, mihez kezdjenek a filmmel. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Remélem, ez a sok csúszás annak a jele, hogy nem akarnak sz*rt kiadni a kezük közül, nem pedig azé, hogy a fejetlenség és koncepció nélküliség miatt nem tudják, mihez kezdjenek a filmmel. 

Azért nekem van egy tippem :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrow S7 évadnyitó: Oh...My...God!!! :o:yes::yeah::hmm: 

Best évadnyitó a 2. és 5. évad nyitása óta. Minden történetszál remekelt és amit megléptek a végén... húhúúúú. :yeah: Stephen nem véletlen mondta el, hogy annyit találgathatunk, sehogy se fogunk rájönni arra, hogy a visszatérőnk milyen szerepben is fog tetszelegni! :o

Egy negatívum volt csak: rövid volt, néztem volna tovább. :D Beth, az új showrunner kitett magáért, nemhiába képregények közül került ide, nagyon érti a dolgát, tisztára felfrissült állapotot éreztem a részen. Alig várom a jövőhetet. Csak így tovább Arrow! :)

 

Ezt pedig csak így itt hagyom. Micsoda jelenet volt ez, ha 9-kor mutatták volna, akkor többet is mutattak volna? (nem arra gondolok, amire elsőre gondoltok, szóval rem érthető :hehe:)

Spoiler

Képtalálat a következ�re: �arrow season 7 gif�

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Állítólag a WB Superman sorozatot fejleszt a The CW-re...

 

 

Édes istenem. Nem értem én ezeket. Félnek Superman és Batman sorikat csinálni, helyette körbejárják minden oldalról, Titans, Supergirl, Gotham, Pennyworth, stb stb és ezekben felhasználják az összes ismert SésB sztorit lásd Supergirl, szóval nagyon kíváncsi leszek ha lenne Superman sorozat akkor abban milyen történetek lennének. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kudar írta:

Édes istenem. Nem értem én ezeket. Félnek Superman és Batman sorikat csinálni, helyette körbejárják minden oldalról, Titans, Supergirl, Gotham, Pennyworth, stb stb és ezekben felhasználják az összes ismert SésB sztorit lásd Supergirl, szóval nagyon kíváncsi leszek ha lenne Superman sorozat akkor abban milyen történetek lennének. :D

Pont valami hasonlót írtam egy Pennyworth cikk alá :D:

 

"Erről most hallok először, de feltenném a kérdést: MINEK? Szegény Bőregeret úgy körbelövöldözik már sorozatokkal, csak ahhoz nem elég tökös senki, hogy konkrétan róla csináljon valamit :S"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kudar írta:

Édes istenem. Nem értem én ezeket. Félnek Superman és Batman sorikat csinálni, helyette körbejárják minden oldalról, Titans, Supergirl, Gotham, Pennyworth, stb stb és ezekben felhasználják az összes ismert SésB sztorit lásd Supergirl, szóval nagyon kíváncsi leszek ha lenne Superman sorozat akkor abban milyen történetek lennének. :D

A Supergirl után én is feleslegesnek érzek egy Superman sorozatot. Főleg, hogy annyi érdekes karakter van még a DC-n belül, akikről szívesebben néznék.

Állítólag a Cavill-féle mozifilmes Supermanben már nem bíznak, hogy nézőket tudna bevonzani (mondjuk úgy nehéz, ha Cavill tényleg ledobja a köpenyt), viszont a Supergirlben felbukkanó, Hoechlin-féle  Superman népszerűbb (ennek én a fordítottját tapasztaltam), ezért úgy gondolják, hogy el tudna vinni egy sorozatot. Hasonló elven, mint Deathtroke, aki az Arrow-ban népszerű karakter volt, míg a mozifilmben nem annyira.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

A Supergirl után én is feleslegesnek érzek egy Superman sorozatot. Főleg, hogy annyi érdekes karakter van még a DC-n belül, akikről szívesebben néznék.

Állítólag a Cavill-féle mozifilmes Supermanben már nem bíznak, hogy nézőket tudna bevonzani (mondjuk úgy nehéz, ha Cavill tényleg ledobja a köpenyt), viszont a Supergirlben felbukkanó, Hoechlin-féle  Superman népszerűbb (ennek én a fordítottját tapasztaltam), ezért úgy gondolják, hogy el tudna vinni egy sorozatot. Hasonló elven, mint Deathtroke, aki az Arrow-ban népszerű karakter volt, míg a mozifilmben nem annyira.

Nekem Cavill nagy adta mint Superman, és néztem volna tovább tőle filmeket, mert ő tökéletes a szerepre. A Hoechlin féle is jó, de meg se közelíti persze szvsz. Ettől függetlenül szívesen néznék végre rendes Superman v Batman sorozatot, de a Supergirlben lelőtték már Superman összes jobb sztoriját, mintha az Supergirlé lett volna, szóval érdekes lesz. A filmekben pedig DSt még csak egy pillanatra láttuk, míg a sorozatban valami baromi jó, és emlékezetes lett, szóval én jelenleg a soris mellett tenném le a voksom, persze nincs miért szavazni. :D A DCs filmeket már rég elb-szták, bármennyire is szeretném őket szeretni, és sz-rra várat építeni nem lehet. :D A sorozatos DC világ pedig elég stabil és jól felépített szóval remélem azt már nem akarják elb-rmolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Kutyafuttában olvastam valahol, hogy talán lenne Gotham 6. évad. Ez csak egy vágyálom, amit valaki leírt, vagy van erre esély?

Sajnos vágyálom. Nincs 6. évadra semmi, hiszen már az 5. évaddal befejezik az évadot. Ha mégis folytatnák, az ugye már nem Gotham lenne. :)

 

The Flash 5×02: amikor vége a résznek, ez a meme jut az eszembe. :D

ufjdgtc7avs11.jpg

:lol:

 

A Supermanes hírhez: Wut? Ez most komoly? Nekem amúgy mindegy, bár amilyen infók vannak most a filmek világában, hát nem csodálom, hogy ráakarnak térni a sorozatokra.

Amúgy meg a Variety még azt is mondta a Flash film csúsztatása mellett, hogy a WB -nek nincs jelenleg tervbe Batman ÉS Superman film!!! :?

A Supermanes film a Supergirl film fényében reális lehet - de már ez is wtf? :facepalm: - de az, hogy nincs jelenleg terve BATMAN film! Hát akkor Matt Reeves filmje mi lesz? Bár a cikk azt is mondta, hogy nem terveznek Affleckkel és Cavillel, amit kicsit furcsálok, mert pár hete ugye volt olyan hír, hogy Cavillt leváltják, aztán ugye tudjuk mi lett annak a vége. Bár azt is pusmogják, hogy Affleck helyett más színész lesz Batman Reeves filmjében. Mi történik itt? :?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Sajnos vágyálom. Nincs 6. évadra semmi, hiszen már az 5. évaddal befejezik az évadot. Ha mégis folytatnák, az ugye már nem Gotham lenne. :)

 

The Flash 5×02: amikor vége a résznek, ez a meme jut az eszembe. :D

ufjdgtc7avs11.jpg

:lol:

 

A Supermanes hírhez: Wut? Ez most komoly? Nekem amúgy mindegy, bár amilyen infók vannak most a filmek világában, hát nem csodálom, hogy ráakarnak térni a sorozatokra.

Amúgy meg a Variety még azt is mondta a Flash film csúsztatása mellett, hogy a WB -nek nincs jelenleg tervbe Batman ÉS Superman film!!! :?

A Supermanes film a Supergirl film fényében reális lehet - de már ez is wtf? :facepalm: - de az, hogy nincs jelenleg terve BATMAN film! Hát akkor Matt Reeves filmje mi lesz? Bár a cikk azt is mondta, hogy nem terveznek Affleckkel és Cavillel, amit kicsit furcsálok, mert pár hete ugye volt olyan hír, hogy Cavillt leváltják, aztán ugye tudjuk mi lett annak a vége. Bár azt is pusmogják, hogy Affleck helyett más színész lesz Batman Reeves filmjében. Mi történik itt? :?

Gotham. Értem, sejtettem, hogy csak vágyálom. Vagy ha mégse, reménykedek benne, hogy x idő múlva kap az a sorozat egy folytatás sorozatot. Nyilván nem most, de hátha egyszer lesz ilyen .

Én nem tudok arról, hogy megerősítették volna Cavill távozását, továbbra is csak pletyka. Ugye?

A közelmúltban olvastam valahol, hogy Matt Reeves elkészítette már a Batman film forgatókönyvét, és megvalósul a dolog, jövőre már kezdhetnek forgatni. Dátumot nem említett, de 2020-ra szerintem elkészülhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Gotham. Értem, sejtettem, hogy csak vágyálom. Vagy ha mégse, reménykedek benne, hogy x idő múlva kap az a sorozat egy folytatás sorozatot. Nyilván nem most, de hátha egyszer lesz ilyen .

Érdekes lenne, de jelenleg ugye az a terv, hogy a fináléban ugrunk 10 évet, így láthatjuk Batmant és a többieket. Ugyanazok a színészek játsszák majd el a szerepüket, csak valami idősebbítő dolgot használnak majd. :)

 

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Én nem tudok arról, hogy megerősítették volna Cavill távozását, továbbra is csak pletyka. Ugye?

Pont azért írtam, hogy tudjuk mi lett ennek a vége. Hiszen Cavill és a WB is kiadott olyan hírt, hogy abszolút kacsa a színész távozásáról szóló hírek tömkelege. De ennek ellenére semmi hír, hogy mikor akarnak újabb Supermanes filmet, inkább Supergirlre fókuszálnak, amit jelenleg nem értek, ha már van egy Clark Kentjük, akkor foglalkozzanak már vele és csináljanak egy b*szott jó folytatást a MoS -nek, Lex -el (a zöld páncéljában), vagy akkor jöjjön Brainiac, esetleg Metallo vagy tudomis én hogy ki. Egy csomó gonosz ott hever előttük, erre lusták nekiülni egy MoS 2 -nek. :facepalm:

 

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A közelmúltban olvastam valahol, hogy Matt Reeves elkészítette már a Batman film forgatókönyvét, és megvalósul a dolog, jövőre már kezdhetnek forgatni. Dátumot nem említett, de 2020-ra szerintem elkészülhet.

Igen, én is úgy tudom, hogy elkészült, de jelenleg ami Affleck körül megy - ugye most is elvonón van, de lehet, hogy már kijött, nem tudom - nem csodálom, hogy Reeves filmje akár egy ÚJ Batman körül játszódna.

 

De ugye most ami biztos, hogy a DCEU következő filmjei: Aquaman, Shazam, WW1984. Ezek mellett számíthatunk még egy Gotham City Sirens -re, amely feltehetően 2020 -ban fog érkezni. SS2 is jön - ha James Gunn mégis rendezi és írja, akkor sanszos, hogy 2020-21 -re megjön a folytatás - illetve Reeves Batman filmje. Flash filmet is csúsztatnak. Egyelőre ennyi, ami biztosnak mondható. Nekem ez nagyon ingatag. :?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.