Jump to content
Kenobi tábornok

Star Wars: Bizonyos szemszögből

Hogy tetszett a könyv?  

8 members have voted

1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?

Recommended Posts

2018. 01. 29. - 17:31, IndianaAndrisSolo írta:

Aztaaaa!!!! Alig várom, hogy megjelenjen magyarul!

A szukitson most előrendelhető 30% kedvezménnyel. Így most 2793 Ft ez a könyv. :)

Edited by Ody Mandrell

Én is megveszem majd, de most már befejezem angolul. Aztán legalább lesz egy első kézből származó rálátásom, hogy mennyire lett elszúrva a magyar fordítás. :death: :evil:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remélem jövőhéten megjön ez a könyv. :D

Megjelenés február 28., de már korábban volt szó arról, hogy eltolták február közepére. Úgy látszik, azóta tovább csúszott.

Sajnos a csúszásokra számítanunk kell. Mikor megkaptam az idei évi ütemtervüket, még az ottani időpontokra is többször pár hónap pluszt számoltam.

Kár. :(  Akkor nem értem miért írnak ki tarthatatlan határidőket? Mart ha több hónapos csúszás van az gáz! Nekem is jött a mail, hogy február 5-9 aztán másnap itt látom Karrdétól, hogy már hó vége. Megnézem a maileket, és utána pár órára jött a levél, hogy csúszik. :(

Ha csúszás van - nem mindig van -, akkor az néhány hét, szó sincs több hónapról. 

Így van. Az esetek többségében csak pár hét csúszás lehet. A többi kötetnél csak azért számoltam még plusz 1-2 hónapot, mivel a legrosszabb esetekből indultam ki, vagyis abból, hogy talán valamelyik engedélyeztetési eljárás, vagy szerkesztés/fordítás miatt csúszások jöhetnek.

Ennél többet szerintem már nem fog csúszni a Bizonyos szemszögből.

Ha házhoz rendelted, akkor a héten tuti megkapod (általában megjelenés napján át szokták adni a futárnak). A postapont szokott kicsit több időbe telni. 

Szerintem is itt lesz csütörtök magasságában. Persze ha nem csúszik, de azt már írták volna. A honlapon is azt írják, hogy összekészítés alatt. :) De ha nem lesz jó, Dzséjt hátán fogom elégetni. :lol: 

"Az Ön által megrendelt Star Wars: Bizonyos szemszögből termék várható megjelenési ideje 2018.03.07-ra tolódott. Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért."

:clap:

Edited by Ody Mandrell

Nagyon nem akar összejönni az a megjelenés. Egyébként a Yoda képregénynél is megjelenés napja előtt tolták el.

Akkor meg azok panaszkodnának, akik valamilyen megjelenési dátumot - még ha becsült is - tudni akarnának.

23 órával ezelőtt, luke19 írta:

Szuper! Bár nekem csak március közepén jön. :D

Az enyém is, a Boba Fett-regénnyel. Már ha az tartja a menetrendet. 

A kiadó álláspontja szerint jobb, ha adnak egy várható, becsült dátumot a megjelenésnek, mint ha nem adnak meg semmilyen dátumot.

Ha ez így folytatódik, még a végén a magyar megjelenés előtt sikerül megírnom a véleményezésemet. Kicsit lassan haladok 40 novella egyenkénti átvevésével (10 van meg, azt hiszem).

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

"Az Ön által megrendelt Star Wars: Bizonyos szemszögből termék várható megjelenési ideje 2018.03.07-ra tolódott. Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért."

Én is ilyen levelet kaptam. :(

Az viszont biztos,  hogy az utóbbi időben több kiadvány, többször is elcsúszott. Reméljük a jövőben nem lesz ennyi.

A csúszásokról hivatalos választ kaptam. Újítás van az informatikai rendszerükben, melynek kellemetlen mellékhatása van a logisztikára. Ha minden jól megy több csúszás már nem lesz. (Legalábbis a februárról márciusra csúszott kiadványok esetében már nem, de mivel a rendszer március-április folyamán stabilizálódik, így az alapból márciusra ígért kiadványok - Boba Fett kelepcéje, A Jedik alkonya - még csúszhat.)