Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

15 perccel korábban, Yoda József írta:

Felröppent egy nagyon kamunak tűnő pletyka, miszerint ez a film olyan hosszú lesz, hogy két részletben kapjuk meg :D mint pl. a Harry Potter fináléját

Hmm. Amúgy nem tudom mit akarnak belesűríteni, de simán el tudnám képzelni. Persze még nem volt ilyen, de inkább legyen két rész, mint hogy egy összezsúfolt részt kapjunk. Engem nem zavarna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sem annyira, csak nem megszokott. Furán hangzik, hogy Episode IX part 1 meg Episode IX part 2 :D persze ha két jó filmet kapunk, és ez kell ahhoz, hogy minden fontosabb szálat elvarrjanak, akkor elfogadom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy gamestar.hu-n látható cikket osztottak meg egy SW csoportban. A cikkben persze semmi forrásmegjelölés :D arra hivatkoztak legfőképpen, hogy más frenchise-ok utolsó részei is mindig 2 etapban jöttek. Nem lennék meglepve ha csak maguktól kreáltak volna egy klikkvadász cikket. 

 

Persze azért beleírták, hogy a Lucasfilm háza tájáról érkezett szivárgások alapján... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

2019 februárig tarthat a forgatás, a pót forgatásokat 2019 nyarára tervezik. 

Majd lehozza az IGN, hogy olyan sz*r lett a film, hogy pót forgatásokra lesz szükség :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Vagy az év végén, vagy a TLJ -hez hasonlóan januárban. :)

 

Szerintem megint az Erőhöz fog kötődni. Az ST eddigi filmjeinek a címe mind akörül volt (The FORCE ..., The Last JEDI), szerintem most is ez lesz. És mérget vetnék rá, hogy ... of the ... formátum lesz - a zárórészek sajátja ugye. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem legyen az, amely összeköti mind a 3 trilógiát. :D

 

Star Wars Episode IX: Return of the Phantom Attack of the Last Jedi of Hope, Awakens, Revenge and Strike Back

 

A fordítása pedig:

SW 9. rész: A remény utolsó jedijének baljós támadásának visszatérése, felébredése, bosszúja és visszavágása. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a jövő évi Celebration -re már rég tudni fogjuk a címet. A 7 -nek a címét 14 novemberében tudtuk meg, a 8 -nak pedig 17 januárjában. Mind a kettő hónapokkal az SW rendezvény előtt volt kihirdetve.

Elképzelhető, hogy a zárórész címét idén decemberre tartogatják - vagy megint várnak esetleg egy animációs sorozat szünetére ala Resistance, és januárban bemondják a címet, ala fentebbit. :P - , utána meg az áprilisi Chicago -i Celebration -re elhozzák az első teasert. Egy ilyen forgatókönyvet eltudok képzelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem még idén bejelentik a címet. A TLJ esetében a RO promóidőszakába érthető módon nem akartak belerongyolni azzal, hogy 2016 végén bejelentik a címet. 

De a TFA esetében nem volt ilyen probléma 2014 végén, ahogy most, az ep9 esetén sincsen 2018 végén :) szóval, miért is ne jelentenék be, akár már ennek a hónapnak a végén? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hmm... Legszívesebben ellopnám azt, amit Dzséjt írt nem olyan rég :D (Balance of the Force) noha elég snasz, szerintem ez akár még be is jöhet. 

"of the" mindenképpen lesz benne szerintem, már csak a hagyományok miatt is. Majd még gondolkozok egy saját tippen is azért :)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én maradnék a sajátomnál amit fentebb írtam. :P

 

Najó, viccet félretéve, Mark korábban elejtette, hogy a cím így kezdődik: The...

Így most húzok egy váratlant és úgy gondolom, hogy az eddigi két rész címe nyomán fog haladni, azaz 3 szó.

 

Star Wars: The Bloodline End

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is még agyalok rajta, de a Tied felírtam. 

 

14 perccel korábban, Yoda József írta:

Hmm... Legszívesebben ellopnám azt, amit Dzséjt írt nem olyan rég :D (Balance of the Force) noha elég snasz, szerintem ez akár még be is jöhet. 

Szerintem ez nem kellően misztikus, sőt a happy endet sugallná. De ha Dzséjt kitart mellette akkor beírom neki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.