Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Egy reddit felhasználó töltött fel egy hasonló képet csak Ő kapott valami kis üvegcséket is, az egyikben homok volt a másikban pedig fekete bab. És azt írta, hogy a homok valamelyik ismerős sivatagos bolygóról származik, míg a fekete bab kapcsán a Mustafart emlegették.

hyp78t5bb2921.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még ezt is leírta az emberke:

 

"The sand, and it is really fine sand is from a sacred place on a familiar planet. The beans are something to do with “A Jedi eater” whatever that means."

 

Tehát egy szent helyről származna a homok? Míg a "Jedi eater" utalhat Mustafarra olyan szempontból, hogy oda Jedik meghalni jártak.

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 01. 08. - 11:41, Kenobi tábornok írta:

Egy reddit felhasználó töltött fel egy hasonló képet csak Ő kapott valami kis üvegcséket is, az egyikben homok volt a másikban pedig fekete bab. És azt írta, hogy a homok valamelyik ismerős sivatagos bolygóról származik, míg a fekete bab kapcsán a Mustafart emlegették.

hyp78t5bb2921.jpg

A két üveg nem valódi, nincs köze a forgatáshoz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem ez a cikk ezzel a címmel simán indulhatna az év clickbait anyaga címért: 

Richard E. Grant Says Episode IX Will Be The Last Star Wars Movie 

:facepalm: :lol2:

 

És mindezt ebből szűrték le: “Yes, I am in the last Star Wars."

 

jjj-laugh.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik Dominic Monaghan is befejezte a forgatást. Kirakott egy vidit az Instájára, amin megmutatja a most már szokásosnak mondható ajándék dzsekit. 

 

https://www.instagram.com/p/Bsilxi7nIjx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=u7jbwmji3mxh

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno a TLJ és a TFA esetén már régen kész voltak ekkorra a forgatással. Bár az is igaz, hogy azokat hamarabb is kezdték.

 

TFA: 2014. április - 2014. november (7 hónap - itt megjegyzendő, hogy Ford ugye megsérült a forgatás közben, ami azért lelassította a munkát kicsit)

TLJ: 2016. február - 2016. július (5 hónap)

 

Ezek mind a hivatalos forgatási időszakok. De a TLJ esetében már 2015 szeptemberében vettek fel pár jelenetet a Skellig Michael-en (a szigetre a belépés korlátozott, csak április és szeptember között lehet odamenni, ezért anno úgy döntöttek, hogy már szeptemberben felvesznek ott pár jelenetet, aztán persze 2016 tavaszán is visszatértek még).

 

Mivel a IX esetében semmilyen zűrről nem tudunk, ami hátráltatta a forgatást, nyugodtan kijelenthetjük, hogy ez a leghosszabb forgatási időszak a trilógiában, ami akár azt is jelentheti, hogy a leghosszabb film is lesz a 3 közül :) (én ebben reménykedek, szerintem elég sok megválaszolatlan kérdés van, amire kell a sok játékidő)

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 óra plusz valamennyivel én már elégedett leszek. Nagyon le lógjon ki a lólább felfelé sem! 

A lényeg, hogy minden legyen benne, amire szükségünk van!(Reyduplapengészöldkarddalhogyrendetvágjonarenekköztésanakinszellem) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forgatás során biztosan belezsúfolnak sok mindent, aztán a végén megvágják, attól függően, mi mutat majd jól. :)

Én nem bánom, ha lesznek finom utalások és a kérdésekre nem mind kapunk kész válaszokat, hanem lehet még majd rajta elmélkedni. A legfontosabb, hogy mint film, jó legyen. Sőt, nagyon jó legyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elég, ha válszol az Erő új aspektusaira, a Kiválasztott dologra és zárják le megnyugtatóan a Skywalkererk történetét. Szerintem ezek így össze tudják majd fogni a 9 részt. Persze nem baj, ha lesz pár utalás, kikacsintás az OT-ra meg a PT-re (viszzatérő helyszínek, flashback, Anakin szerepe). Ha ezek meg lesznek én már elégedett leszek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.