Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Donát írta:

Remélem leszünk még azért... :para: 

Én is remélem, de ez a csökkenő létszám évek óta tendencia sajnos. A Rebels nem mozgatott meg annyi embert mint a TCW.

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Remélem befutnak még páran. 10 percet várunk még maximum, aztán kezdünk szerintem. :)

Szerintem is elég lesz annyit várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Én is remélem, de ez a csökkenő létszám évek óta tendencia sajnos. A Rebels nem mozgatott meg annyi embert mint a TCW.

Ezt én is észrevettem. Pedig a tavalyi díjátadón még elég szép számmal jelen voltunk. Sajna van egy olyan érzésem, hogy a Resistance még kevesebb érdeklődőt fog bevonzani. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor csapjunk bele a lecsóba.

 

 

Kedves egybegyűltek, lányok és fiúk és azok a vendégeink, akik most is követnek minket ebben a pillanatban!

 

Elérkezett hát a napja. Annak a napja, amikor is végre kihirdetjük a Star Wars: Lázadók 4. – és egyben utolsó – évadjának a nyerteseit. Engem ért a megtiszteltetés, hogy utolsó útjára kísérjem a Ghost legénység tagjait és mindenki mást, aki az utolsó évadban megfordult.

Az utolsó évad alatt volt részünk örömben, bánatban, sírtunk, nevettünk, néhol komoly dolgokba ütköztünk, de ezek szerintem mind kellettek ahhoz, hogy egy feledhetetlen évadot kapjunk.

Hosszú utazásunk néhány óra múlva véget ér – plusz nyakunkon amúgy is már az új sorozat – így nem fecsérelném tovább a szót, kezdjünk is bele! Remélem kellemes élményben lesz részetek.

díjátadó 1.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdjük hát a sort a legjobb űrjármű győztesének kihirdetésével. Meg kell hagyni, hogy remek felhozatalból kellett mindenkinek kiválasztani azt, amely szerinte a győztes trófeát kellene megkapnia. Elsőként is lássuk a felhozatalt:

- Star Destroyer (Chiemera)

- Ghost

- TIE-Defender

- X-szárnyú 

- U-Wing

- Y-szárnyú

 

Vajon ki fogja megkaparintani a győzelmet? Hera VCX-100 -as teherszállítója? Vagy Thrawn két gyermekének az egyike? Esetleg a Lázadók Szövetségének egyik vadásza? Hamarosan kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzük meg a következő kategóriát. Ha már voltak az űrjárművek, akkor most nézzük meg a legjobb felszíni járművek kategóriáját:

- AT-DP Arc Cannon prototípus

- TX-225 GAVr „Occupier” combat assault tank

- Imperial Troop Transport

- Crawler 413-24

- Joben T-85 speedster bike

- AT-AT

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.