Ugrás a kommentre

Szavazás - a negyedik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Zene nélkül mit érek én…

vagyis izé, igen-igen, a zene! :D

 

Ugye a zene nélkül az SW nem lenne az, ami. Ígyhát egyrész direkt hagytam majdnem a legvégére – meg azért is, hogy ilyen is legyen – de lassan végzünk a díjak kiosztásával. Szóval akkor vizsgáljuk meg, hogy ki is nyerte meg a mai nap a legjobb zene díját! Nagyon jó felhozatal volt, amiből szerintem nehéz igazi győztest kiválasztani, de megtettétek – meg én is :hehe: – ígyhát nincs más hátra, minthogy az alább látható és olvasható jelöltek közül megtudni, hogy ki is nyerte a dallamok és muzsikák trófeáját.

 

  • Heroes of Mandalore
  • The Occupation
  • Jedi Night
  • DUME
  • World Between Worlds
  • Family Reunion and Farewell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb zene díját kapja:

Kapcsolódó kép

JEDI NIGHT (KANAN AND THE FIRE)

 

Sejteni lehetett, hogy nyerni fog. Erős mezőnyből került ki győztesként és valljuk be: megérdemelten. Kanan hősi önfeláldozását nemcsak a jelenet, de az alá társuló zene teszi mégjobban feledhetetlenné. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

A legjobb zene díját kapja:

Kapcsolódó kép

JEDI NIGHT (KANAN AND THE FIRE)

 

Sejteni lehetett, hogy nyerni fog. Erős mezőnyből került ki győztesként és valljuk be: megérdemelten. Kanan hősi önfeláldozását nemcsak a jelenet, de az alá társuló zene teszi mégjobban feledhetetlenné. :)

Teljesen megérdemelt, bár én se erre szavaztam. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

A legjobb zene díját kapja:

Kapcsolódó kép

JEDI NIGHT (KANAN AND THE FIRE)

 

Sejteni lehetett, hogy nyerni fog. Erős mezőnyből került ki győztesként és valljuk be: megérdemelten. Kanan hősi önfeláldozását nemcsak a jelenet, de az alá társuló zene teszi mégjobban feledhetetlenné. :)

 

A második helyen áll nálam, és megérdemelten nyert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elérkeztünk a végére. Itt állunk… vagyis ülünk az utolsó, mindent eldöntő díj kihirdetése előtt. Az utolsó győztes, ami megkapja a díját, a legjobb epizód kategóriából fog kikerülni. Erős a választék, nagyon erős, de csak egy maradhat talpon!

Az utolsó kategória jelöltjei:

  • In the Name of Rebellion
  • Jedi Night
  • DUME
  • Wolves and the Door
  • World between Worlds
  • Family Reunion & a Farewell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most nagyon nehéz döntés volt, nem volt egyértelműen esélyes, kiemelkedő rész. Talán az elsőt és az utolsót leszámítva mind-mind mestermunkák voltak, amelyek egyenként besöpörhetnék a fődíjat. Végül a World between Worlds mellett tettem le a voksom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb epizód győztese:

Képtalálat a következőre: „rebels season 4 world between worlds”

World between Worlds

 

Maximálisan megérdemelte a győzelmet. Az egész világok közti világ maga volt a misztikum és a történet egyszerűen magával ragadó volt. Ahsoka visszatért, láthattuk a párbajának folytatását, láthattuk az ördögi Uralkodót terveit szövögetni és elbúcsúztunk egy karaktertől. A széria egyik, hanem a legfényesebb és legjobb alkotása. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.