Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért ilyet sem írhattunk még le: nem egészen fél évvel egy Star Wars film után holnap egy újra ülhetünk be. :yeah:Kicsit azért fura, hogy nem vagyok ezzel kapcsolatban annyira izgatott. Egyik részemet még mindig meglehetősen hidegen hagyja a Solo. Az ep8-nál ilyenkor már pörögtem, vágtam a centit, de most például olyat álmodtam, hogy Ody-val és Frenkievel inkább ki is hagytuk, hogy sörözés mellett az ep8-ról beszélgethessünk. Azért ez... Na... :) 

Ugyanakkor kíváncsi vagyok, mit hoztak össze, milyen világokat alkottak, mivel bővíti az SW univerzumát a film. Csak valahogy a lelkesedés nincs meg. Valahogy ez a Solo nem mozgat meg, de talán pont ez az "alulvárás" fogja elérni, hogy piszkosul bejöjjön a film.

  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy én is... a kedvenc animém holnapi részét jobban várom, mint a Solo-t. Még mindig azt gondolom, hogy ezt a filmet felesleges volt elkészíteni (a spoilerek elolvasása után is így gondolom). Aztán holnap lehet rámcáfol a film

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Nálam is nagyon hasonló van. A téma pedig kifejezetten érdekel -mármint nem Solo karaktere hanem a gengsztervilág-, de alig 5 hónappal az ep.8 után nem érzek akkora hype-ot. De ez talán a lehető legjobb lélekállapot egy Solo film megnézése előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

.Az ep8-nál ilyenkor már pörögtem, vágtam a centit, de most például olyat álmodtam, hogy Ody-val és Frenkievel inkább ki is hagytuk, hogy sörözés mellett az ep8-ról beszélgethessünk. Azért ez... Na...

Nincs kedvetek holnap velem sörözni Odyval kb este fél 8 körül? Lennének megosztandó gondolataim az EP 8-al kapcsolatban. :D

 

 

Amúgy ugyanez volt a Zsivány Egyes elött is. Bizalmatlanság, alig érdeklődés és aztán mindenki imádta. Azért 3 elképesztően jó sw film után simán azt mondom látatlanban hogy nagyon jó film lesz. Ami a Disney-érában eddig kijött az elött le a kalappal. Nem kell félni, nem engednének ki rossz filmet a kezükből.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Frenkie írta:

Nincs kedvetek holnap velem sörözni Odyval kb este fél 8 körül? Lennének megosztandó gondolataim az EP 8-al kapcsolatban. :D

:lol:

 

1 perccel korábban, Frenkie írta:

Amúgy ugyanez volt a Zsivéány Eyges elött is. Bizalmatlanság, alig érdeklődés és aztán mindenki imádta. Azért 3 elképesztően jó sw film után simán azt mondom látatlanban hogy nagyon jó film lett. Ami a Disney-érában eddig kijött az elött le a kalappal. Nem kell félni, nem engednének ki rossz filmet a kezükből.

Én személy szerint nem is attól félek, hogy rossz lesz, csak attól tartok egy kicsit, hogy nem fog tetszeni. Sajnos a nagy számok törvénye miatt is előbb-utóbb elő fog fordulni, hogy kijön egy olyan Star Wars film, ami nem fog tetszeni. A Star Trekben, vagy éppen az MCU-ban is akad ilyen - előbbiben mondjuk vannak rossz filmek is, utóbbiban meg megítélésem szerint még a leggyengébb is közepes. Ugyanakkor az SW azért nálam is más szint, így ott egy közepes filmnek már nem feltétlen örülnék.

Alapvetően három dolog van, ami miatt a lelkesedés nem vet szét:

1. Solo ikonukus karakter, de sosem volt a kedvencem. Bírtam, de valahogy az egész OT-ben a mellékszereplők jobban izgattak, mint a főhősök. Talán ezért is van az, hogy az OT-t csak szerettem, de Star Wars rajongó az ep1-gyel lettem. Ott végre olyan fő és főbb szereplők voltak, akik megfogtak. Hant igazán az ep7-ben csíptem, ott viszont nagyon. De az már az OT-hez képest is más Han Solo.

2. Bár minden elismerésem azért, hogy a forgatás közepén ki merték rúgni a rendezőket, majd a film nagyját újraforgatták, egyelőre nehezen tudom elképzelni, hogy ez a produkción ne hagyott volna valamilyen nyomot, ami a minőségben lesz tetten érhető. Szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy az eredeti rendezőpáros rossz munkamorálja és a forgatás közepén jött vezetőségváltás és újrakezdés nem hatott ki negatívan a filmre. És ehhez még hozzátenném, hogy Ron Howardot is csupán egy korrekt iparosnak tartok. Ez persze semmit sem jelent, hiszen Gareth Edwardsot is annak tartom, mégis letettem a Rogue One-tól az arcomat. Meg ugye kifejezetten szeretem Howardtól az Apollo 13-at. Ugyanakkor nem egy J.J. Abrams vagy Rian Johnson. Persze nem fogok fújni a Solóra, ha mindent együttvéve csak egy jó iparosmunka lesz, de azért remélem, több lesz.

3. Konkrétan nem tudom elképzelni ezt a filmet. Egy nappal az ep7-8 és az RO előtt azért már a trailerek alapján volt egy halvány sejtésem, mi lesz a cselekmény, hogyan épül fel a film. Persze aztán jól nem az lett az ep8 esetében, mert Johnson zseniális rendező, meg az RO esetében sem, mert ott meg a trailerek egy fél másik filmet tartalmaztak, de azért a váz megvolt, meg a vezérvonal. Itt azt sem látom, mi lesz a cselekmény vezérvonala, lesz-e egyáltalán olyan, vagy csak antológiaszerűen ugrálunk Han életében, mint mondjuk Tarantino filmjeiben. Szóval most egy olyan filmet vizionálok, ami nem egy sztorit, hanem 3-4 kis sztorit mesél el. De ez is csak fantáziálás a részemről, mert nincs fogódzom. Persze ennek az oka főleg én vagyok, mert az első és a második pont miatt keveset foglalkoztam a filmmel. Jóval kevesebbet, mint az előző hárommal.

 

Összességében én azt mondom, hogy szerintem a Solo a legrosszabb esetben is egy korrekt iparosmunka lesz, ami nem feltétlen rossz, de SW esetében azért nem is annyira lelkesítő. A legjobb esetben ugyanúgy lehengerelve jövök ki a moziból, mint az RO-ról és az ep8-ról, amire a jelenlegi "semmit sem várok a filmtől, csak annyit, hogy szórakoztasson" hangulatomban esélyes, hogy bekövetkezik. Holnap ilyenkor már karnyújtásnyira lesz a válasz. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legtöbb kritika is azt emeli ki, hogy olyan kis semmilyen a film. Én ezt az előzetesek alapján nem tudom elképzelni. Én sem várom úgy mint a korábbi filmeket, de természetesen nagyon kíváncsi vagyok így is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A legtöbb kritika is azt emeli ki, hogy olyan kis semmilyen a film. Én ezt az előzetesek alapján nem tudom elképzelni. Én sem várom úgy mint a korábbi filmeket, de természetesen nagyon kíváncsi vagyok így is. 

Uhh, az első mondat is több volt már mint amit most meg akartam tudni a filmről. Lehet, hogy leugrok a fórumról is csütörtökig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azért ilyet sem írhattunk még le: nem egészen fél évvel egy Star Wars film után holnap egy újra ülhetünk be. :yeah:Kicsit azért fura, hogy nem vagyok ezzel kapcsolatban annyira izgatott. Egyik részemet még mindig meglehetősen hidegen hagyja a Solo. Az ep8-nál ilyenkor már pörögtem, vágtam a centit, de most például olyat álmodtam, hogy Ody-val és Frenkievel inkább ki is hagytuk, hogy sörözés mellett az ep8-ról beszélgethessünk. Azért ez... Na... :) 

Ugyanakkor kíváncsi vagyok, mit hoztak össze, milyen világokat alkottak, mivel bővíti az SW univerzumát a film. Csak valahogy a lelkesedés nincs meg. Valahogy ez a Solo nem mozgat meg, de talán pont ez az "alulvárás" fogja elérni, hogy piszkosul bejöjjön a film.

Köszi, hogy helyettem is leírtad. De innen nagyot mehet a film, mert tényleg alul vannak a várakozásaim!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Az RO-ról rengetegen mondták ugyanezt. Nem jelent semmit. Csak egy szubjektiv vélemény amivel vagy egyetértünk majd vagy nem. Egy rakás kritika van ami meg az egekbe dicséri.

Akkor jó. Megnyugtattál! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis zűr-zavar a Ro-nak is jót tett. De még milyen jót.  Az nem baj ha az alkotók észbekapnak és korrigálnak. Sok kritika emlegeti, hogy nem ad a film Solo hátteréhez új dolgokat, mert már ismert eseményeket dolgoz fel. Hja, kérem! Akkor az EP I-III-at is kezdjék el pocskondiázni, mert az is "már ismert eseményket" mutat be.  Ma premier magamban, holnap a baranyai (kiemelném Csoli kollégát) frakcióval nézem. Boldog "Birodalom napját" minden kedves fórumtársamnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a magam részéről kivánok mindenkinek jó szórakozást, aki ma nézi meg! Szégyenszemre valóban csak holnap jutok el odáig, de annál jobban várom.

Pécsi, 17:00 körül ott leszünk a moziban, addig is próbálom kerülni az internetet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én a magam részéről kivánok mindenkinek jó szórakozást, aki ma nézi meg! Szégyenszemre valóban csak holnap jutok el odáig, de annál jobban várom.

Pécsi, 17:00 körül ott leszünk a moziban, addig is próbálom kerülni az internetet!

Rendben, már várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remélem tetszeni fog Pécsi. :) Most azért már kicsit bizseregnek a tagjaim. :D 

Szerintem aki jó szívvel áll hozzá, annak tetszeni fog. Aki gonoszkodni akar....... Nos az meg kit érdekel. Nemde. Igazándiból ezeket a Story filmeket  Nekem, a régi rajongónak csinálják. Alden kérdéses volt számomra, de Howard keze alatt szerintem mindenki kihozta magából a legjobbat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.