Ugrás a kommentre

Trailer


luke19

Ajánlott hozzászólás

10 órával ezelőtt, luke19 írta:

Elvileg az American Idol adása közben adják le.

Utánanéztem. Az American Idol az ABC -n megy, és ottani idő szerint este 8 -kor kezdődik. Ha igaz a hír, akkor ebből nekünk hajnal lesz, de sebaj, a lényeg, hogy jön. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Jar-Jar Binks írta:

kíváncsi vagyok hogy az ellenfél kap-e majd benne pár mondatot. Eddig elég keveset foglalkoztak vele a marketingesek.

Az a nagy kérdés, hogy lesz-e egyetlen igazi ellenség. Az RO-ban ott volt Krennic, de a Solo a nagyobb időintervallumot lefogó sztorijával kicsit tágabb lesz. Lehet, hogy itt több kisebb ellenség lesz, azért sem foglalkoznak velük nagyon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Landót mindig is jobban bírtam, mint Hant, de az az érzésem, hogy ebben a filmben ő lesz a favoritom.

Az a wookiee, akit Chewie megölel, az vajon Malla, a neje? A fiát, Lumpit már kanonizálták, nem lenne rossz, ha a felesége is előkerülne. Ha pedig Itchy is kameózna egyet, szerintem annak sokan örülnénk itt. :D 

 

És ezúttal sem panaszkodhatunk a bolygók miatt. Az a világ, ahol a csillagrombolókat rakják össze(!) nagyon pöpec, pláne azzal a vezetéken mászó patkánnyal. :) 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz az előzetes! A helyszínek megint telitalálatok, Donald Landoja szerintem elfogja lopni a showt.

Alden is jobbnak tűnik...

 

DE!!! Mi ez a poszter? Eddig minden korábbi film poszterével ki voltam békülve, nagyon jóra sikerültek, itt meg kb. copy-paste oszt jóvan? Azért kicsit több kreatívságot vártam volna e téren, de ez nüansznyi probléma. A film a lényeg, amely nem néz ki rosszul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Donát írta:

Határozottan tetszett az előzetes, és csatlakozom Dzséjthez: Lando egyelőre űber brutál jó.

Lando nagy kedvenc lesz. A gesztusai is olyanok mint a későbbiekben. 

 

Alden is egyre jobb benyomást kelt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán pont az eddigi, szinte szinte "anti-marketing" tehet róla, hogy sokunknak még mindig fura Alden. Ha a csapból is a Solo folyna fél éve, lehet, hogy természetesebbnek vennénk már. Felettem "szóló" ;) miatt, jutott eszembe ez, mert most már nekem sem esett annyira nehezemre Aldent látnom a szerepben, mint az eslő előzetes idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király ez az előzetes, már a teaser is nagyon tetszett, egyre jobban várom a filmet. Lando az előzőben nem igazán tetszett, de most ezek után már nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban is, a film atmoszférája pedig előreláthatóan zseniális lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ma az előzetest, és nekem sajnos továbbra sem tudta felkelteni az érdeklődésemet ez az új SW-mozi. Erre a tagra (Alden Ehrenreich) egyszerűen nem tudok úgy tekinteni, hogy ő Han Solo, ahogyan a Landót alakító pasasra sem tudok Landóként tekinteni. Továbbra is azon az állásponton vagyok, hogy ezt a filmet 20-30 évvel ezelőtt lett volna értelme elkészíteni. 

Ettől függetlenül nem biztos, hogy rossz film lesz, és biztos, hogy beülök rá a moziba, csak én személy szerint nem tudok rá úgy tekinteni, mint egy Han Solóról szóló alkotásra. A szememben nkább csak "egy átlogos Star Wars-kaland".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én továbbra is nagyon pozitív vagyok ezzel az alkotással kapcsolatban. Ahogy az RO kapcsán már korábban említettem, szerintem nagyon jót tesz az SW univerzumnak hogy végre "alulról" a hétköznapi(bb) emberek szempontjából is láthatjuk. Ugyanez az oka hogy ezt a filmet is várom. Egy kiváló kalandfilm lehet belőle, egy amolyan űr-Indiana Jones kategória. Sajnos manapság kevés jó kalandfilm készül, így aztán részemről totál várós a film.

 

Hogy kicsit konkrétabban az előzetesről is írjak. Örülök hogy végre kimozdultunk az elhagyatott vagy kevésbé civilizált bolygókról, ezek az újak végre tényleg felcsigáznak. A film hangulata nagyon jó, úgy tűnik jó sok alvilági jelenet lesz ami király, ez nagyon kell. Ha képesek megfogni a Jedi visszatér első fél órájának a hangulatát, akkor ez egy remek film lesz és jelenleg úgy érzem sikerülni fog. Amit nagyon remélek az az, hogy azért sikerül Solo karakteréhez is hozzátenni valamit, ebben az előzetesek alapján nem vagyok annyira biztos, de jó lenne ha valaki tényleg elárulná vagy ilyesmi. Ez jó háttérsztori lenne a későbbi cinikusságára.

 

Lando továbbra is brillírozik, szinte egy az egyben lehozza a mimikákat meg a gesztikulálást, Alden viszont továbbra is egy ripacsnak tűnik. Woody Harrelson karaktere nagyon izgat. Remélem nem csak valami egydimenziós támogató karakter lesz belőle.

A plakát viszont nagyon gagyi. Mintha a 2002-es Firefly poszterről másolták volna. 

14 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Az a nagy kérdés, hogy lesz-e egyetlen igazi ellenség. Az RO-ban ott volt Krennic, de a Solo a nagyobb időintervallumot lefogó sztorijával kicsit tágabb lesz. Lehet, hogy itt több kisebb ellenség lesz, azért sem foglalkoznak velük nagyon.

Én is egyre inkább erre a következtetésre jutok.

Kérdés: Eddig nem volt még kép (vagy bármilyen) anyag a klasszikus karakterekről (Boba Fett, Jabba, Bossk mask, Greedo ) ugye? vagy lemaradtam róla?
Ha pedig nem volt adja magát a kérdés: vajon lesznek klasszikus karakterek a filmben? Elképzelhető hogy meglepetésnek szánnák a megjelenésük, de ebben az esetben szinte biztosan csak cameo szerepük lesz. Ami nem baj, bár én bíztam Jabba komolyabb szerepeltetésében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Jar-Jar Binks írta:

Kérdés: Eddig nem volt még kép (vagy bármilyen) anyag a klasszikus karakterekről (Boba Fett, Jabba, Bossk mask, Greedo ) ugye? vagy lemaradtam róla?
Ha pedig nem volt adja magát a kérdés: vajon lesznek klasszikus karakterek a filmben? Elképzelhető hogy meglepetésnek szánnák a megjelenésük, de ebben az esetben szinte biztosan csak cameo szerepük lesz. Ami nem baj, bár én bíztam Jabba komolyabb szerepeltetésében.

Jabba szerintem camozni fog a végén. Szerintem az lesz, hogy majd hallani fog egy gyerekről, aki győzött a Kessel Run -on, így meghívja magához. 

Bobát jelenleg nem nagyon tudom beilleszteni a filmbe. hiszen úgy tűnik, hogy a páncélos ürge és klánja mellett Paul Bettany karaktere is vadászni fog Hanékra. De ha sikeres lesz a film - minden esély megvan rá - akkor egy esetleges 2. részben - ahol már Han Jabbának dolgozna - Bobát könnyebben belehet hozni a történetbe. Amúgy is a kánon Bobát úgy kezeli jelenleg, hogy Jabba "jobbja". :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.