Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Valamelyik nap elgondolkoztam a lehetséges ismert karakterek sorozatba való behozataláról és itt is legtöbbször az új trilógia szereplői jöttek szóba pedig van egy másik irány is ami Filoni-t ismerve biztos hogy megfogja lépni azt pedig nem más mint a Rebels karakterei. Ha megnézzük a TCW-Rebels kapcsolódását akkor gyakorlatilag az összes alap TCW szereplő feltűnt a Rebelsben (Ahsoka, Anakin, Kenobi, Rex, Maul, Yoda, R2 stb.). Ezt hasonló képen meglehetne lépni a Resistance-nél is. Így elsőre amire nagy összeget fel mernék tenni az Hera (és Chop) megjelenése lenne, rajta kívül Zeb és Kallus is esélyes. De én még az Ahsoka, Sabine, Ezra, Thrawn négyes közül se vetném el egyik lehetőséget se. Jó lenne látni majd valakit a Rebesből, de sztem ez csak időkérdése.      

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abban bízom, hogy a Rebels laza folytatása a Mandalorian lesz, és ott bontják ki egy mellékszálban Ezra és Thrawn sztoriját, vagy egy másik sorozatban. Nem igazán örülnék, ha az az összetett és félbehagyott sztori, amivel a Rebels befejeződött, a Resistance-ben folytatódjon. Ahsoka sztorija sem folytatódott túl frekventáltan és mélyen a Rebels-ben, mégha a záró részek meg is mentették a dolgot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, kudar írta:

Huhh nem igazán értem a torrentes oldalakat. Múlt héten feltették 4. részként jelezve a 3. részt, ma pedig végre valóban kijött a 4. rész. Ezzel az első duplarésszel mindig összezavarják szegény kalózokat. :D

 Ncore-on ha jól tudom a szabályzatban benne van, hogy az imdb szerinti számozást kell használni az meg a dupla részeket 1-nek veszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddigi részek nézettségei:

- The Recruit - 0,33 millió

- Triple Dark - 0,47 millió

- Fuel for the Fire - 0,39 millió

- The High Tower - 0,38 millió

 

Az utolsó rész 0,08 -as értéket mutatott fel 18-49 -ben. A vasárnapi kábeles sorozatok/műsorok közül a 150 -ből a 97. lett - a napot amúgy a TWD nyerte majdnem 2 -es Ratinggel 18-49 -ben, ezt követte az amcsi foci 1,33 -as Ratinggel, utána a többi 1 alatt teljesített, az utolsó helyeken 0,04 volt az érték.

 

Meg kell hogy mondjam, szépen teljesít, annak ellenére, hogy este 10 -kor adják. És ha ehhez még hozzávesszük az online megtekintéseket. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebels első évada 0,5 és 1 millió közötti nézőszámokat hozott, míg a 2. évad már 0,4 és 0,7 millió közti számokat. A 3. évad 0,4 és 0,6 millió között gazdálkodott a nézőivel, az utolsó évadban pedig volt olyan rész is, ami a 0,2 millió nézőt se érte el, a sorozatfinálé is 0,46 millió nézőt ültetett le.

 

Így nézve nincs akkora veszélyben a Resistance, bár az, hogy nem hozza az első 2 évad számait, kicsit sajnálatos, de az online nézőkre vagyok én igazán kíváncsi. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.