Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Inkább, ami biztos: feltűnik egy Upsilon komp. De még mindig nem biztos, hogy az Kylo Ren hajója. ;) 

Persze. :) Fogadok veled két üveg sörben, hogy az Kylo lesz. 

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Én se vagyok biztos benne, hogy az Kylo René lesz. Szerintem sok Első Rendi használhat Upsilont - mármint az ilyen Pyre parancsnok-Vonreg őrnagy félék. :)

Vonreg mögötte megy a piros TIE-al, azt már kihúzhatod. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vonreg mögötte megy a piros TIE-al, azt már kihúzhatod. ;) 

Juj. :lol: Köszi, hogy szólsz. :D De attól még Pyre jöhet azzal, de lehet még Phasma is. ;) Kylot nem lőnék le rögtön az évad első felében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Bence1997 írta:

Juj. :lol: Köszi, hogy szólsz. :D De attól még Pyre jöhet azzal, de lehet még Phasma is. ;) Kylot nem lőnék le rögtön az évad első felében.

Ki mondta, hogy lelövik? :D 

22 perccel korábban, Bomarr írta:

Engem is nagyon meglepne ha nem Kylo lenne az.

Igen. Pont olyan hajó mint Kyloé, az ER csapatait vezeti, erre kiszáll belőle valaki más. Akkor nem csak szerintem nem működne a dolog. :D Egyáltalán minek dugdosnák Rent? Szerepeljen csak minél többet. :D Aztán jöhet Snoke bácsi!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ki mondta, hogy lelövik? :D 

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igen. Pont olyan hajó mint Kyloé, az ER csapatait vezeti, erre kiszáll belőle valaki más. Akkor nem csak szerintem nem működne a dolog. :D Egyáltalán minek dugdosnák Rent? Szerepeljen csak minél többet. :D Aztán jöhet Snoke bácsi!

Én alapból nem vetem el, hogy behozzák Kylot, viszont szerintem a sorozat - a készítők is ezt mondták - követi szépen lassan a Rebels vonulatát. Tehát a fókusz az új karaktereken lesz - tehát Vonreg, Pyre - továbbá a nagyok csak cameóznak egyet, vagy kisebb szerepekben tetszelegnek. Tehát innen nézve én Kylot az évad második felére saccolnám, de az is lehet, hogy csak a 2. évadban találkozunk vele. Nem tudni még, de kötve hiszem, hogy rögtön az első pár rész után behoznak egy ilyen nagy halat. (de nem vetem el a lehetőségét se ;))

 

Viszont továbbra is azt mondom, hogy Phasma/Pyre kettőse lesz az, akit rejteni fog az Upsilon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizódcímekből nekem az jön le, hogy néha-néha elfogjuk hagyni a Colossust. A Signal from Sector Six c. rész például szerintem ez lesz. Az extended sneak peek és ez is szerintem az évad első feléből mutatott jeleneteket. ;) Aztán majd jövőre kapunk egy mid-season trailert. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintve hogy Phasma már a második részben felbukkant erős a gyanúm hogy a lassú épitkezés alatt nem azt értik hogy dugdosni akarják a gonoszokat. Eleve az hogy Kylo feltünik a hajójával még nem jelenti hogy főszereplő lesz. Ez ugyanúgy lehet akár egy rövid cameo is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Fogadok veled két üveg sörben, hogy az Kylo lesz. 

Fogadhatunk, de már baromi sok sörrel tartozunk egymásnak. :D 

 

Én is részben amiatt nem hiszem, hogy ez mindjárt Kylo Ren, mert még csak az évad elején járunk. Kylo ennek a kornak a Darth Vadere, ha ő megjelenik, tőle várnak is az emberek valamit. Én mindenképpen többet várok egy cameónál. Ha megjelenik, akkor szerepe is legyen.

És ahogy a Rebels elején Vadernél, itt most Kylónál sem érzem még azt, hogy az elején (értsd: az első félévad) lehetne szerepe. (Az pedig a TCW és a Rebels marketingje után hót ziher, hogy jelenleg csak az első félévadból láttunk jeleneteket.) Ő jelenleg Luke-ot kajtatja, Kaz meg még egy nagyon-nagyon kicsi, névtelen hal, akivel szerintem egyáltalán nem törődne a Ren Lovagjainak Mestere. Egy mezei Ren jöhetne, olyan szerepben, mint amilyen a Főinkvizítor volt a Rebels elején. És például egy másik Ren is járhat ilyen siklóval. De én sem vetném el, hogy valami combosabb tiszt jön, pl. az az aranyos páncélos. Ki tudja, ő milyen felvezetés kap. Elvégre, a TCW-ben még Kalani is kapott egy combos felvezetést, aztán alig kapott szerepet (jó, akkor még nem volt Rebels, de szerintem az alkotók sem tervezték, hogy a droid egy másik sorozatban is szerepel majd).

Kylo Ren megjelenése esemény, ami jelzi, hogy a tétek nőttek, de a tétek jelenleg még az asztalon sincsenek. Nem érdemel kisebb szerepet és belépőt, mint Vader apánk a Rebelsben. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem nem azzal akarják felhype-olni Kylo-t hogy kideritik a hajójáról hogy egyébként pont olyat használ egy rakás másik Első Rend vezető is. Abban abszolút van logika hogy későbbre tartogassák, annak hogy a hajó designját ami a nagyfilmekben ennyire hozzánőtt lepasszolják másnak nekem viszont nem klappol. Ha már feltünik ez a hajó akkor legyen benne Kylo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól látom akkor Stridan és Dormitz a nevük. Semmi történük nincs -de olyan szinten nem hogy még azt se tudni hogy emberek-e vagy sem...- ugyanis csak egy kártyajáték egy-egy lapján léteznek ott is arctalanul. Vagy van más is?

Mindenesetre örülök hogy ilyen fontos emberek mint Stridan és Dormitz is kaptak Kylo hajójából. Izgulok ki más vezet még hasonlót. De azért na, remélem ha világépitésről van szó a TV-sorozat kicsit jobb munkát végez mint a kérdéses kártyajáték.

Edit: most nézem hogy ezek pilóták. Nekik nincs ilyen hajójuk. Akkor ki az akinek Kylo-n kivül ilyenje van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túl sokat láttok bele ebbe a transzportba. Ez az Upsilon osztályú hajó, olyan az Első Eendnek, mint a Lamda osztály volt a Birodalomnak, azaz a magas rangú tisztek ezzel szállíttatták magukat ha egyik hajóról át akartak szállni a másikra, vagy a bolygófelszínre és vissza. 

 

Bennek, amúgyis van egy sokkal ikonikusabb hajója, méghozzá a TIE Silencer. Majd ha azt adják oda minden jött-ment első rendi pilótának, akkor lesz igazán gáz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Ez az Upsilon osztályú hajó, olyan az Első Eendnek, mint a Lamda osztály volt a Birodalomnak, azaz a magas rangú tisztek ezzel szállíttatták magukat ha egyik hajóról át akartak szállni a másikra, vagy a bolygófelszínre és vissza.

Ez valami könyvben van? Mert a filmekben Kylo hajóját látjuk csak. Több is lenne belőle? 

 

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

A magyar Disney is belekezd a soriba.

Már valaki be is írta mikortól lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első részt 0,33 millió ember látta. Ez elég alacsony. A Rebels első részét ami a Disney XD-n ment le -vagyis a pilot utáni epizódot- 1,03 millió ember látta viszont a későbbi évadok jóval ezalá estek. Az utolsó évadban 8 olyan rész is volt, ami 0,3 millió alatt volt. De ezek csak részadatok, mivel ebben nincsenek benne azok akik a Disney app-on keresztül látták a kérdéses részeket.

Szinte minden sorozatnál megfigyelhető, hogy a második rész jóval kevesebb embert vonz, mint az első. És itt jön a jó hír: a Resistance nem tartozik ezek közé. 0,47 millióan ültek le elé a múlt héten (erre pedig még rájönnek az online nézők). Ez egyértelműen az utolsó Rebels évadok átlaga fölött van! Nagyon úgy tűnik hogy az első rész bemutatója után elterjedt a sorozat jó hire és többen is úgy döntöttek hogy csatlakoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez valami könyvben van? Mert a filmekben Kylo hajóját látjuk csak. Több is lenne belőle? 

A fantasztikus keresztmetszetek könyvben írják, hogy a főbb tisztek használnak ilyeneket, illetve azt írják benne, "One of these shuttles ferries the dark side apprentice Kylo Ren..." szóval biztos több van belőle, mint egy, és nem csak a Ren Lovagjainak vannak félretéve

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Az első részt 0,33 millió ember látta... És itt jön a jó hír: a Resistance nem tartozik ezek közé. 0,47 millióan ültek le elé a múlt héten (erre pedig még rájönnek az online nézők). 

Ez jó hír, hiszen amilyen későn adják le a részt, ezek szerintem nagyon jó számok. És ehhez valóban még az online nézők is odamennek... jó lesz ez. :)

 

Egy újabb kedvcsináló Vonreg-el és Captain Dozával a főszerepben, rövid, de érdekes jelenet. :)

 

 

+ BB-8 -ről is egy videó, ahol láthatunk új jeleneteket is.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epizódleírások a következő részekhez - a Runaways epizód akkor ezek szerint kacsa. :|

 

Vasárnap, November 4. - Star Wars Resistance: S1E05 - The Children From Tehar

Spoiler

Kaz két hiányzó gyermeket keres nagy jutalomért cserébe, viszont felfedezi, hogy az Első Rend is vadászik rájuk.

 

Gwendoline Christie visszatér, mint Phasma százados.

 

Vasárnap, November 11. - Star Wars Resistance: S1E06 - Signal from Sector Six

Spoiler

Amikor egy rutin gyakorlaton vannak kint, egy jelzés Kazt és Poet egy sérült hajóra tereli, ám a fedélzeten furcsa életformák találhatóak.

 

Oscar Isaac visszatér, mint Poe Dameron.

 

Vasárnap, November 18. - Star Wars Resistance: S1E07 - Synara's Score

Spoiler

Egy létfontosságú platform védelmére vonatkozó küldetésen Kaz összebarátkozik egy titokzatos, Synara nevű lánnyal, miközben kalózok támadják meg.

 

Jim Rash és Bobby Moynihan visszatérnek, mint Flix és Orka.

 

Vasárnap, November 25. - Star Wars Resistance: S1E08 - The Platform Classic

Spoiler

Egy közelgő verseny összehozza Yeagert és az elidegenedett testvérét, Marcost. Marcosnak nyernie kell, hogy lerója adósságát egy bűnszervezetnek.

 

Forrás. https://www.disneyabcpress.com/disneychannel/pressrelease/november-2018-programming-highlights-for-disney-channel-disney-xd-and-disney-junior/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.