Ugrás a kommentre
Lok Durd

A Resistance animációs sorozat

Ajánlott hozzászólás

Valamelyik nap elgondolkoztam a lehetséges ismert karakterek sorozatba való behozataláról és itt is legtöbbször az új trilógia szereplői jöttek szóba pedig van egy másik irány is ami Filoni-t ismerve biztos hogy megfogja lépni azt pedig nem más mint a Rebels karakterei. Ha megnézzük a TCW-Rebels kapcsolódását akkor gyakorlatilag az összes alap TCW szereplő feltűnt a Rebelsben (Ahsoka, Anakin, Kenobi, Rex, Maul, Yoda, R2 stb.). Ezt hasonló képen meglehetne lépni a Resistance-nél is. Így elsőre amire nagy összeget fel mernék tenni az Hera (és Chop) megjelenése lenne, rajta kívül Zeb és Kallus is esélyes. De én még az Ahsoka, Sabine, Ezra, Thrawn négyes közül se vetném el egyik lehetőséget se. Jó lenne látni majd valakit a Rebesből, de sztem ez csak időkérdése.      

• Meglepő 1
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abban bízom, hogy a Rebels laza folytatása a Mandalorian lesz, és ott bontják ki egy mellékszálban Ezra és Thrawn sztoriját, vagy egy másik sorozatban. Nem igazán örülnék, ha az az összetett és félbehagyott sztori, amivel a Rebels befejeződött, a Resistance-ben folytatódjon. Ahsoka sztorija sem folytatódott túl frekventáltan és mélyen a Rebels-ben, mégha a záró részek meg is mentették a dolgot. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ