Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Viccet félretéve (:P) bizsereg a nem létező pókösztönöm. Nagyon érzem, hogy a héten már kapunk valamit. Emlékszem, régebben mindig az volt, hogy a németeknél napokkal/1 héttel megjelentettek dolgokat, mint az amcsiknál. Csak gondoljunk a TCW bónusz tartalmára. Bejelentették a német premiert, majd a premier előtt jött egy hír, hogy érkezik a Netflixre. Itt én is hasonlót érzek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat ugye úgy lett beharangozva, hogy egy anime-inspirációjú animációs sorozat lesz. A kikerült promóciós kép elég rossz minőségű ahhoz, hogy megtudjuk határozni, hogy most 2d vagy 3d lesz-e a Resistance. Viszont spekulálhatunk. Összeszedtem néhány "anime-inspired" sorozatot (pontosabban 8 darabot), amelyek között lesz 2d és lesz 3d is.

 

1. Avatar: The Last Airbander

Elsőként is itt van egy 2d -s sorozat, aminek első évadában FIloni is kivette a részét - ezután szegődött Lucas mellé a TCW készítésébe. :)

Kapcsolódó kép

 

2. Avatar: The Legend of Korra

A TLA folytatása, amely már ebben az évtizedben készült. A kinézetét tekintve gyönyörű. Ha a Resistance 2d -s sorozat lesz, akkor egy ilyen vizualitást szívesen látnék tőle. :)

Kapcsolódó kép

 

3. Voltron: Legendary Defender

1-2 éves alkotásról beszélünk, ám mégis 2d -s animációs sorozat, amely kinézetileg nem néz ki rosszul.

Kapcsolódó kép

 

 

4. Sidonia lovagjai (Knights of Sidonia)

Egy jövőben játszódó sorozat, amely 3-4 éves. 3d. :)

Képtalálat a következőre: „Knights of Sidonia visuals”

 

5. Legend of the Galactic Heroes

A Star Wars és a Trónok harca keresztezése. A sorozat egy 150 éves háborúra koncentrál a Galaktikus Birodalom és a Szabad Bolygók Szövetsége között.

Képtalálat a következőre: „Legend of the Galactic Heroes visuals”

Képtalálat a következőre: „legend of the galactic heroes space battle”

Kapcsolódó kép

 

 

6. Space Battleship Yamato 2199

A Yamato hajó legénységének kalandjait élhetjük át.

Képtalálat a következőre: „Space Battleship Yamato 2199 space battle”

Kapcsolódó kép

 

7. Last Exile

Ez az anime sorozat kb. a steampunkos verziója a Star Wars -nak, amiben az "X-wing" pilótákra fókuszál a sorozat. Van benne valamire való fénykardpárbaj is. :D

Képtalálat a következőre: „Last Exile battles gif”

Képtalálat a következőre: „Last Exile battles gif”

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, a TCW-t is úgy határozták meg anno, hogy "anime-szerű" megjelenése lesz a karaktereknek. Ami igaz is, hiszen inkább "animések" voltak, mint realisztikusak. Szerintem elképzelhető, hogy egy TCW-hez igencsak hasonló képi világot kapunk. Egyébként nem venném zokon, ha kapnánk egy előzetest a közeljövőben. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 04. 28. - 18:03, Bence1997 írta:

De viszont tisztázzunk valamit: Filoni elmondta, hogy az alapötletet a repülők és a második világháború iránti rajongása adta, illetve hogy a sorozat képi világát az animék inspirálták.

 

Filoni: "There’s a long history of high-speed racing in Star Wars, and I think we’ve captured that sense of excitement in an anime-inspired style, which is something the entire team has been wanting to do for a long time."

 

Szóval itt nem animét fogunk kapni, hanem hasonlóan a Rebels képi világát Ralph rajzai adták, úgy itt az animék inspirálják a sorozat vizualitását. Szvsz 3D -s sorozat lesz, csak a látvány megint picit elfog ütni, de szerintem a Rebels alá nem fog menni, csak megint más lesz. :) 

Még ezt írtam akkor, amikor bejelentették a sorozatot. Na már most, itt a sorozat képi világa lesz inspirálva az animékről. Ergo a TCW ellentettje lesz itt, míg ott a karakterek itt a látvány lesz "anime-inspired". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is nagyon kíváncsi vagyok a sorozatra, elsősorban, hogy milyen történet lesz, másrészt jöhet a látvány (+ a karakterekről se feledkezzünk meg). :) Az biztos, hogy a karakterek hasonlóak lesznek, mint a kikerült promóciós képen - ott eléggé Korra legendája-féle karakteranimációt tapasztalhatunk - míg a látvány a fentebbi pár opció közül kerülhet ki, persze nem úgy, ahogy fentebb vannak, de inspiráció lehet(ett) a készítők számára. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is meglepődtem volna a 2D-n. Mindig pénteken szoktak jönni a trailerek, szóval én most hétvégére tippelnék, vagy esetleg az SW show-ban lesz valami. De inkább az előbbi. A very soon az tényleg már itt van a kanyarban. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tippem, hogy holnap a The Star Wars Showban egy kis kedvcsinálót mutatnak, majd pénteken jön a trailer. :)

 

Amúgy nagyon örülök ennek. Akkor a látvány valóban az animékből fog "táplálkozni".

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy most jutott eszembe: Bobby Moynihan már korábban elhintette, hogy a Resistance -en dolgozik. :D Aki még emlékszik arra, amikor a TFA szereplőit kerestették, és csináltak ilyen "fake" meghallgatásokat. (Lucas volt ott a csúcs :lol2:) :lol:

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős számotokra a Polygon Pictures? Ők a TCW előállítói voltak, és bejelentették, hogy a Resistance otthona is ők lesznek. :)

 

Kiadtak egy leírást is, ami a szokásost írja le, egészen az aljáig:

Star Wars Resistance will premiere this fall on Disney Channel in the U.S. and, thereafter, on Disney XD and around the world.(Regarding any announcements on Japan broadcast, we would obviously like to be the first to announce).We hope you are looking forward to this newest 3D CG animated Star Wars series!

 

Szóval Tracy mellett ők is megerősítették, hogy a sorozat 3D -s lesz. :yeah: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ismerős számotokra a Polygon Pictures? Ők a TCW előállítói voltak, és bejelentették, hogy a Resistance otthona is ők lesznek.

Valszeg csak nagyon szőrmentén dolgoztak a TCW-n, mert a fő gyártó a Lucasfilm Animation volt. Ahogy nézem a Polygon eddig főleg anime-kon dolgozott. Érdekes. Ami mókás hogy ők készitették azt a Godzilla animációs filmet is aminek a trailerét korábban betettem, mintegy szemléltetve hogy az anime hogy néz ki 3D-vel keverve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 07. 31. - 19:30, Bence1997 írta:

Tippem, hogy holnap a The Star Wars Showban egy kis kedvcsinálót mutatnak, majd pénteken jön a trailer. :)

Hát az első fele nem jött be, de attól még jöhet valami a héten. :)

 

Azt tudom, hogy a LF Animation volt a fő gyártója a TCW -nek. :)

Érdekes. :hmm: Szerintem hasonló kinézete lesz majd a sorozatnak, mint a Godzillás, csak a karakterek 3d -s megjelenésűek lesznek, illetve maga a látvány nem lesz ennyire fura. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha olyan lesz mint a Godzillás, akkor az nekem nem fog bejönni :D az animéknél se csípem sose, amikor CG-t használnak bennük, valahogy annyira nem odaillő...

Inkább nézzen ki fullosan úgy mint a TCW, akkor okés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Hát az első fele nem jött be, de attól még jöhet valami a héten. :)

 

Azt tudom, hogy a LF Animation volt a fő gyártója a TCW -nek. :)

Érdekes. :hmm: Szerintem hasonló kinézete lesz majd a sorozatnak, mint a Godzillás, csak a karakterek 3d -s megjelenésűek lesznek, illetve maga a látvány nem lesz ennyire fura. :)

Már nagyon kéne az a mozgóképes anyag... :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra se tudom milyennek képzeljem a látványvilágot, de szerintem holnapig kell csak várnom. :)

 

Amúgy miért nem a Lucasfilm Animation készíti? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Polygon segíteni fog a LF Animatonnek. :)

 

A The Star Wars Showban Filoni még említette is, hogy mostmár 2 sorozatot készítenek. :D

De lusták voltak rákérdezni hogy mi van a másik sorozatoddal Dave? :lol:

 

Remélem tényleg, hogy a héten kapunk valamit. De ha a héten nem jön semmi... akkor tudjátok mit csinálok???

Megfogom várni a kövi hetet! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.