Jump to content
Lok Durd

A Resistance animációs sorozat

Recommended Posts

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amy Bethson kedvenc epizódja a Bibo. :D 

Hát ez engem meglepett, de kinek a pap, kinek a paplan.

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most megint nem mutatják az előzetest? :roll: 

Szemétségnek meg exkluzivitásnak is van azért határa. Most konkrétan minden más van a Live-ban csak a lényeg nem. A Mandinál még érthető volt hogy adnak egy kis exkluzivitást mert első élőszereplős sorozat. De kérem, ez egy animációs sorozat lenne csak!

Néhány helyen azt irják, hogy leadták a második évad első részét. Ha ez igaz akkor érthető, hogy ezt nem akarják publikussá tenni.

Bár előzetes nincs, van helyette két poszter. :) 

Spoiler

D4N_p0RW4AAay07.jpg

D4N_pz9WwAA3k8X.jpg

Sziasztok!

Van valakinek infoja, hogy lesz-e folytatva az Ellenállás magyar szinkronnal?

Nem láttam még az egész sorozatot, gondoltam megvárom már magyarul az egészet, és egybe megnézem.

Elég régóta nem folytatják, megbukott a sorozat talán a magyar csatornán?

Köszi ha van valakinek valami információja :)

Továbbra sincs semmi infó a folytatásról. Most már inkább esélyes, hogy nem lesz több szinkronos, bár elég nagy hülyeségnek tartom így megcsinálni.

Mondjuk tényleg sokat késik a magyar szinkron, de ettől mitől lenne esélyes az, hogy nem szinkronizálják tovább?

Mert nem jön. Mire várnak? Mikor akarják leadni? Öt év múlva? Inkább esélyes, hogy nem folytatják magyarul, mint hogy igen.

Ebből szerintem még korai következtetést levonni. Talán közbejöttek bürokratikus, jogi dolgok. Vagy valami más. Egy teljesen másik példa a Star Wars Legendák könyvek kiadása. Igaz, teljesen más a dolog, hisz könyvek. De a Legendáknál is inkább bürokratikus dolgok és az értékesítéssel kapcsolatos átalakítások zavarták az utóbbi években a magyar kiadás folytonosságát. (Ez mosd kezd majd elhárulni.) Az, hogy x ideig nem jöttek, az nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem is fognak. Talán, ha a könyveknél van ilyen, akkor a sorozatoknál is.  Persze okosabbak leszünk, ha van valami hivatalos magyarázat, vagy bejelentés.

Valóban rossz a példa mert itt a Disney saját csatornájáról van szó, nem egy külsős cégről. :) 

Viszont a Disney birtokolja a teljes Star Wars franchise-t, tehát ők döntik el, hogy mikor, hogyan és kinek juttatják el a tartalmakat.

Én meglepődnék, ha nem szinkronizálnák tovább. Pont egy kánon sorozatot. Jó lenne tudni, hogy mi állhat a háttérben.

Szerintetek mikor kezdik el promózni a második évadot? Július-Augusztus reális tipp lenne vagy nem?

Attól függ mikor jön. Ha októberben akkor szeptember elejétől promózhatják.

Posted (edited )

Én már a jövő hónapi SDCC -n ott lennék a stábbal. Úgy gondolom, hogy ott kapni fogunk végre 2. évados infókat, utánna meg szeptembertől jöhet a promózás. Csönd van a sorozat háza táján - nemcsak kint, nálunk is (khm... magyar folytatás... khm) - talán vihar előtti csend? Remélem. :)

Edited by Bence1997

Szerintem nem érdemes sokat várni, ez volt a Rebelsnél is ha emlékeztek. Maximum egy trailer valamikor de azon felül sok infó és promózás nem hiszem, hogy lesz.

Felesleges is, maguk a készítők is elismerték anno, hogy a fiatalabb korosztálynak készítik, annak meg nem kell Hype Vonat, ha érdekli úgyis megnézi a következő évadját a kedvenc "meséjének", ha meg egyáltalán nem érdekli akkor a csapból is folyhat a sorozat akkor sem fogja nézni.

Ody, a Rebels igazából előnyősebb helyzetből indult - itt a 2. évadra értem - mert az áprilisi Celebration -ön jött egy előzetes és még hozzá pár infó meg egy-két jelenet - amelyek között ha jól emlékszem volt félkész is, tehát javában dolgoztak a részeken. De volt valami, aztán meg ugye a nyári premier, majd ősszel a sorozat részei. Érdekes marketing volt megmondom őszintén. A mostani csend igazából a Rebels 3. évadához hasonlít, ott viszont érezhetően valóban a nyári CE -on akartak dobbantani, mert a 2. évad akkora cliffel ért véget, amely az egyik legjobb volt. Itt viszont volt egy Chicago -i Celebration, ahol 0 infót közöltek, viszont leadták az első részt, amely nem tudni milyen hosszú volt, a leírások alapján egy sima 22 perces epizódot adhattak le, amelynek a címe "Into the Unknown" volt. Sok nem derült ki belőle, csak felvázolta a 2. évad történetét. Ezen kívül semmi. Ami furcsa is volt pláne egy akkora eseményen, mint a Celebration. Azóta csend. Remélhetőleg nem a tavalyi marketinget próbálják újra megismételni. :D

Amit gondolok: szerintem a SDCC -on ott lesznek Justin -ék és jön egy kis infó + előzetes. Aztán augusztusban a Disney Expo körül egy premierdátum elhintés és ősszel promózás. Egyszerű marketing. :)