Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Elsőnek azt hittem, hogy ahogy jön Kaz, BB-8 mutat neki egy holofelvételt, amin ugye látjuk Poet és BB-t. Namármost mikor ezt hittem, néztem is nagyokat, hogy milyen élethű hologramokkal van dolgunk. Ne kérdezzétek, hogy miért hittem ezt, mert még én se tudom. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dragon Con Resistance and Star Wars Cartoons paneljén szó esett a panel neve miatt a Resistance -ről is.

Henry Gilroy elárulta, hogy bár nem vett részt a Star Wars Resistance elkészítésében, az új sorozaton már akkor munkálkodtak, amikor ők 2 éve még a Rebels 3. évadán dolgoztak!

 

Vagyis elég előrehaladott állapotban lehet a sorozat, mondjuk nem csodálom, az első évad 22 részes lesz. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez valóban jó hír. :)

 

Henry azt mondta, hogy ő csak a pilot epizód szkriptjét látta, nem olvasott bele, mondván nem dolgozik rajta. Tehát már 2 éve megvolt a pilot epizód. Azért ez jó jel.

 

Ha Tiya (Sabine szinkronhangja) szavait idézhetem: márciusban volt egy bemutató LA -ben, ahol ő és a csapat többi tagja - Freedie kivételével - részt vettek, levetítették a Rebels záró epizódját és ott mondta a lány, hogy kb. 1 éve vették fel arra az epizódra a szinkront. Tehát a 2017 -es Celebration -re már rég végeztek a 4. évad hangfelvételeivel. Vagyis ott már alig volt teendő a Rebelssel, Filoniék pedig akkor már javában dolgozhattak a Resistance -en. Van egy sanda gyanúm, hogy akár kb. tavaly május óta meglehetnek a szinkronszínészek. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. Mivel az animációs sorozatoknál a szinkronszínészek kiválasztása és a hanganyag rögzítése az alkotói folyamat elején van. Meg kell lennie a felvett szövegnek már azelőtt, hogy elkezdenék animálni az epizódokat, hiszen az egészet az alapján csinálják meg. Az elhangzottak alapján állítják be a szájmozgást, a mimikát, szinte mindent. Szóval ennek tükrében, Filoniék már a Resistance második vagy harmadik évadán is dolgozhatnak jelenleg.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harmadikon még nem, de a 2. évadon szerintem is dolgozhatnak. Úgy hiszem, hogy az első évad második felét csiszolgatják, illetve már a 2. évad első epizódjait animálhatják. Jó lenne egy kicsit ebbe az animációs részbe bepillantani. :)

 

A jövőhéten ha minden igaz, jön majd egy új karakterről/karakterekről videó.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF: Sajna a sok "ez nem SW, Rian & KK pls off, Disney s*cks, it's not for me, they ruined SW" h*lyegyerek megint megjelent. :( Ez sajnos mostmár rendszeres. Nem értem. Ezeknek nincsen elég IQ-szintjük, hogy megértsék: ez egy gyerekshow. GYEREKEKNEK! De persze ez miért nem nekik készül? :facepalm: És már azzal is jöttek, hogy a videóban Dave -en nincs rajta a kalap, ezért azt feltételezik, hogy kényszerítve van arra, hogy megcsinálja(!!!). WTF??? Komolyan, egyszer lehetne egy olyan DIsney produktumot várni, hogy nincsen ekkora gyűlölethullám? Vagy ha nem tetszik nekik, akkor nem kéne békén hagyniuk? Ezért utálom sokszor a mai világot: itt van nekünk a net, ezzel pedig az embereknek olyan hatalmat ad a kezébe, amivel akár tönkretehetik mások karrierjét, vagy éppen ellehetetlenítenek olyan embereket, akiket neadjisten TALÁN picikét is érdekelne valami.

OFF vége

 

Ettől eltekintve én bizakodva várok, alig tudunk még mindig róla valamit. Szerintem jó lesz a sorozat, reménykedjünk a legjobbakban. Persze ha nem fog bejönni, nem fogok anyázni, a FoD se lett jó - 1-2 történetet leszámítva - mégse húzom le. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatról a D23 magazin fedett fel információkat:

 

- Kaz az Új Köztársaság haditengerészetében szolgált. Ő egy gazdag, tehetős család gyereke, akik egy nyüzsgő, nagyvárosi planétán élnek.

- Kazt Poe bízza meg azzal, hogy kémkedjen az Első Rend után egy "elfeledett vízi bolygón", amit bűnözők irányítanak.

- A Team Fireball egy hajóról kapta a nevét, ami inkább robbantgat, mintsem repül.

- Torra Doza egy "overprotective" szülő lánya. Torra felakarja fedezni a Colossus világát, ám az apja elszigetelve tartja őt.

- Commander Pyre érdekes, ám nem értelmetlen rohamosztagos parancsnok lesz. (ő lesz a piros ruhás emberkénk)

- Pyre egy titokzatos ellenfél lesz, aki Phasma századosnak felel majd.

 

- Meglett erősítve, hogy a sorozat 6 hónappal az Ep7 előtt fog kezdeni.

- Darren Marshall visszatér, hogy maketteket csináljon a sorozatnak.

 

ZRO-FF-000326-marquee.jpg

DmxDxIeXoAArxQf.jpg

star-wars-resistance-kazuda-xiono-neeku-

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vegyes érzéseim vannak a sorozattal kapcsolatban... csodálatosak a színek és nagyon szépek a hajók, a csatajelenetek kifejezetten tetszenek, viszont a karakterek és az animáció fura... Na mindegy, előre nem szeretnék leírni semmit :) Szerencsére mostmár várós, tegnap este még annyira nem érdekelt... :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre inkább úgy vagyok vele, hogy a vizuális megjelenés nem lesz olyan kritikus. A "hátterek" és a járművek tök rendben vannak, szép a képi világ, a karaktereket meg hamar megszokom szerintem. Ahhoz képest egyébként, hogy a TCW-ban mennyire "kiestek" a figurák a minden más képi elem által alkotott keretből, itt jobb a helyzet, egységesebb a látvány.

 

Számomra az lesz a mérleg nyelve, hogy mennyire lesz gyerekes a széria. Ha megtalálják azt a középutat, amit a TCW vagy a Rebels viszonylag hamar, akkor kedvelhető lesz ez is. Innentől pedig a szokásos elemeken lesz a hangsúly: hangulat, karakterek, sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ahhoz képest, hogy pár hét múlva kezdődik, még mindig nincs túl nagy hype. 

Ez nekem fura. Picivel több mint 3 hét és kezdődik a sorozat, de nagyon nem találtam olyat például, hogy mikor jön a Disney XD -re. A pilot részt tudjuk csak, az azt követő felhozatalt - ha csak az októberre gondolunk - nem tudjuk, pedig ha a Rebelst nézzük - utánanéztem - kb. egyidőtájt jelentették be a premiert (Rebelsnél '14 augusztus 19. én, míg itt augusztus 17. én), de már szeptembert úgy kezdtük meg, hogy a Rebels első évadából tudtunk 3-4 részcímet - íróval-rendezővel egyaránt + ismertetők. Meg emlékszem volt, hogy a franciáknál egy buszon hirdették, hogy októberben jön a Rebels.

Itt egyelőre nem látok ilyesfajta hype -ot, pedig már szeptember közepén vagyunk. A héten amúgy várható a profi versenyzőkre koncentráló videó, amiből gondolom megismerjük Torrát, Hype Fazont (anyám, ez a név instant klasszikus :D) és a többieket. Én mára tippelem. Ezenfelül jöhetnének már egy normális előzetessel a pilot résszel kapcsolatban, a first look nem lett jó választás. Továbbá amiben valamennyire biztos vagyok, hogy a NYCC -on ott lesz a sorozat és adnak nekünk majd egy Season trailert. :)

 

2018. 09. 11. - 18:47, Ody Mandrell írta:

A képeket nem látom. :(

Nekem megjelennek.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Profi pilótákról egy cikk: 

https://eu.usatoday.com/story/life/tv/2018/09/14/star-wars-ace-pilots-not-jedi-take-center-stage-animated-resistance-series/1295303002/

 

Infómorzsák:

- Kaz a Fireballt vezeti amely egy X szárnyú és egy 2. világháborús F4U Corsair keveréke

- Hype Fazon egy öntelt, felmutatós rodiai ám a szíve a helyén van

- Griff Halloran (Stephen Stanton karaktere) egy mogorva ex-TIE pilóta

- Freya Fenris (Mary Elizabeth McGlynn) egy vad hölgy, akinek mindene az üzlet

- Bo Keevil pedig egy csendes, ámde titokzatos fenegyerek a csapatban

- És ott van ugye Torra Doza is aki színes ruhában tangál és mókás ám ha versenyről van szó, akkor egy "szörnyeteg"

- Aki nem tartozik ebbe az ötösbe az Major Vonreg (Lex Lang) aki egy Első Rendi TIE pilóta, bíbor ruhát visel és űrhajója a régi időkből merít inspirációt

 

Időközben megérkezett a videó is:

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó videó lenne csak azt a hibát érzem mint a TCW korai részeinél. Az oda nem illő zene teljesen elveszi az SW hangulatot. :( Ráadásul az egész a versenyre van kihegyezve, mintha nem is lenne más érdekes. Egyfajta podrace feelingem van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elején lévő zene mintha az előző vidiben is szerepelt volna. Tán nem a sorozat főtémája? :hmm:

 

Amúgy úgy néz ki, hogy ezek a pilóták egyfajta védelmezők, akik védik a Colossust a támadásoktól. Hogy milyen gyakran támad az Első Rend az jó kérdés, van egy olyan érzésem, hogy ahogy haladunk majd előre a történetben, felfedik majd a Colossus értékét - Poe vajon miért küldte oda Kazt? - és ezért akarja majd az Első Rend megszerezni az irányítást felette. Aztán kitudja milesz.

A videóban elhangzik az is, hogy ők kvázi ilyen vonakodó tagok az Ellenállásnak. Tehát nem a tagjai, csak ellenállnak - mondjuk ez most értelmes mondat volt? :D

A sorozat egyik témája a versenyzés (high race), míg a kémkedés is ott lesz, továbbá a sorozat azt fogja figyelemmel követni - sejtésem szerint az első évad erről fog szólni - hogy kik is ezek a srácok békeidőben. Lehet - sőt ebben valamiért biztos vagyok - csak versenyezni akarnak, de az Első Rend - és talán mások is pl. kalózok - támadásai ezt meggátolják, ezért fognak "ellenállni". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Jó videó lenne csak azt a hibát érzem mint a TCW korai részeinél. Az oda nem illő zene teljesen elveszi az SW hangulatot. :( Ráadásul az egész a versenyre van kihegyezve, mintha nem is lenne más érdekes. Egyfajta podrace feelingem van. 

Ó, azok a "jó kis" techno zenék a Duel of droids alatt, ha jól emlékszem. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SFX magazin legutóbbi számában beszéltek a Resistance -ről.

"Az eredeti trilógia, a Rebels és a TCW olyan jól átgondolt és már annyi - rengeteg - regény és képregény van ezekben az érákban." mondta Brandon Auman, a sorozat egyik executive producere. "Dave azt mondta nekem, hogy a Rebels története elmesélte volna azt, hogyan szerzik meg a lázadók a Halálcsillag tervrajzát, ám a RO miatt ez a történeti elem érvényét vesztette. Most viszont itt vagyunk ebben a széles és nyitott térben, ahol nyugodtan körbenézhetünk."

 

Az Első Rendről: "Ez az esélyünk, hogy valóban belemerüljünk a szervezetbe" felelte Justin Ridge, "Többet fogunk megtudni Phasmáról és csapatáról, azokról az emberekről, akik együtt dolgoznak vele és tkp. mit is akarnak elérni."

 

Továbbá a Hasbro felfedett pár karakternevet, amik karácsonykor fognak megjelenni:

- Kazuda Xiono

- Torra Doza

- Von Kreeg

- Első Rendi rohamosztagos

- Synara

- Commander Pyre

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijöttek a Disney októberi premierdátumai, és a Resistance október 14. -én, este 10 órakor fog érkezni a Disney XD -n.

 

A részcímek:

October 7:  Star Wars Resistance 1×01 - The Recruit (Az újonc)

October 14: Star Wars Resistance 1×02 - The Triple Dark (A tripla sötétség)

October 21: Star Wars Resistance 1×03 - Fuel for the Fire (Tüzelőanyag)

October 28: Star Wars Resistance 1×04 - The High Tower (A magas torony)

 

Hivatalos megerősítést/leírást még nem láttam, de azért leírtam. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a vasárnap esti 10 órát még mindig meg kell szoknom, ekkor lesznek a részek. Mondjuk úgyis online nézzük. :D

 

A címekről: a 3. rész szerintem a Fireball nevű hajóra utal, szerintem Kaz versenyezni fog, hogy üzemeltessék a kisgépet. Egy kis filler epizódra tippelek - hasonlóan a Rebels gyümirablós részéhez. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben már egy német oldal is lehozta, szóval hiteles a dolog.

 

Én is megtekintem felirattal, de mivel szokásomhoz híven szeretem előbb megnézni a részeket, így az eredetit mindig megnézem. Apropó, szerintetek most is előbb kifog kerülni a pilot, mint a Rebels esetében? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.