Ugrás a kommentre

Trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 órával ezelőtt, Donát írta:

Amúgy szerintem baromi sokat számít az adott közeg önerősítő jellege.

Ahol sok negatív véleménnyel rendelkező ténylegesen fröcsögni érkező ember kommentel, ott szerintem önmagát erősíti a jelenség. Míg nálunk, ahol alapvetően pozitív az attitűd, lassan már én is meggyőzhető leszek, és elhiszem, hogy tök jó lesz ez a Resistance. :D A lényeg, hogy a mi közösségünkben van egy ellentartó erő, ami nem felerősíti a fröcsögést, hanem normális hozzászólók esetében becsatornázza egy észérvek mentén zajló vitába. Ehhez kell egy jó közösség persze.

Egyetértek. Maxi nagyon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez már sokkal jobban tetszik, mint az eddigiek! A csatajelenetek látványára sem lehet panasz, és kezdek hozzászokni az animáció stílushoz is. :D 

 

Amúgy... Ti is nagyon Carrie Fisher-esnek éreztétek Leia hangját? :O

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre jobb lesz, bár a kb. közepéig hallható zene nagyon nem illik ide. Viszont ahogy feltűnik a First Order az is nagyon jó lesz! Egyre jobban várom!

 

Hihetetlen jól néz ki a vízi szörny, de a végén a kowakian majom is megvett kilóra. :lol: 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezek a köztársaságé. Lehet azért másak, mert valami speckó küldetésen vannak Kazék esetleg. Majd meglátjuk.

szerk.: ezek T-85 -ös X-wingek. A köztársaság használja őket! :)

 

Spoiler

Nagyon úgy néz ki, hogy a FO a kalózokkal akarja "leigázni" elsőnek a Colossust. Szerintem a Triple Dark c. epizódban ez balul fog elsülni és pont ezért fog megjelenni az Első Rend később.

 

Azok az űrcsaták is jók. És Poe is akciózik benne. Nocsak, csak nem benne lesz több részben is? :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezek biztos a Köztársaság flottájának hajói? Kicsit másnak tűnik mint az Ellenállás vadásza. 

Biztos, a Köztársaség T-85-ösöket használ, a legújabb X-szárnyú modelleket. Az Ellenállás T-70-eseket, amiket még az endori csata után egy évvel kezdtek el gyártani (a jakkui csatában az első prototípusok vettek még részt). Szóval a Köztársaságé valóban modernebb X-szárnyú. Amit a képen eddig kiszúrtam, hogy a T-85-ösöknek van négy plusz kisebb hajtóműve a farán ott, ahová Poe a Fekete 1-re a boostert szereltette a csillagpusztító elleni csata után. Plusz más az orrész kialakítása.

 

Nagyon tetszik ez a trailer. Láthatóan erős jelenléte lesz az Első Rendnek, és már a Csillagpusztító is megmutatkozik. Vaó! Vajon lesz tesztlövés? Hux az ep7-ben magabiztosan állítja, hogy a fegyver készen áll, lehet a Resistance-ban látjuk eme kijelentés alapjait?

 

A másik, hogy úgy tűnik, azért ezek a versenyek inkább a fogatversenyekre fognak hajazni, vagyis az a szabály, hogy nincs szabály. De még jobban tetszik, hogy a sztori így első blikkre harmonizál a Vérvonalban megismertekkel.

Spoiler

Vagyis az Első Rend ténykedéseit leplezve kalózokat és bűnözőket használ.

 

A gyűrűk pedig egy az egyben az X-Wing játékok gyakorlóküldetéseit idézik. Imádom!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ez bejött!

Úgy érzem még mindig nagyon keveset mutatott, kb egy helyen játszódik az egész trailer, de amit pluszba mutatott, First order, Leia, Phasma stb, az engem már meggyőzött.

Erről az időszakról amúgy nagyon sokat szeretnék tudni, és talán ez meg is adja azokat az infókat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mostanra eljutottam oda hogy kifejezetten tetszik ahogy kinéz a sorozat. Az meg hogy látni fogjuk a köztársasági X-wingeket óriási plusz pont. Már ezen is látszik hogy poénok ide vagy oda a világépitéshez rengeteget hozzátehet ez a széria. Az meg nem baj hogy a köztársasági gépek puccosak és nem olyan "menők". Pont ezért jól illenek ahhoz a szervezethez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez a trailer már sokkal jobban tetszett!

 

1. Nekem tetszett az elején lévő zene is

2. Poe, Leia és a mélyhangú csávó karaktere

3. A repülés és akciók animációja

4. Starkiller, Phasma

 

Amit nem tudok megszokni: az arcok animálása. Mintha egy massza lenne az emberek arca helyett, ami furán veri vissza a fényt, elmosódnak az arcélek.

 

De összességében ez azért így már sokkal biztatóbb, mint eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.