Ugrás a kommentre

Sorozat fordító


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 4 hónappal később...

Anno voltam vendégfordító NorbiLordival a Rebels egyik részénél, így van némi "múltam". :D Igyekezni fogok gyors, és minőségi munkát letenni az asztalra, remélem, mindenki megelégedésére szolgál majd. :) Egyébként a Resistance kezdetére vége lesz a Poe Dameron képregénynek, így minden erőmmel a sorozatra tudok majd koncentrálni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Elérhetőek a web-rip változatok már felirattal, viszont a Rebels-ből kiindulva ott az időzítés picit csúszott a web-dl verzióhoz képest. Ki szedjem ettől függetlenül a feliratokat a részekből, vagy várjak a web-dl verzióra?

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Helyzetjelentés a feliratról: a nyitó duplarész kb. 60%-a megvan. A holnapi nap sanszos, hogy egyáltalán nem fogok tudni foglalkozni vele. Viszont szerda délelőttre valószínűleg kész lesz az említett duplarész. Aztán igyekszem a másik kettővel is végezni még a hétvégéig, ahogy az időm engedi.   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Helyzetjelentés a feliratról: a nyitó duplarész kb. 60%-a megvan. A holnapi nap sanszos, hogy egyáltalán nem fogok tudni foglalkozni vele. Viszont szerda délelőttre valószínűleg kész lesz az említett duplarész. Aztán igyekszem a másik kettővel is végezni még a hétvégéig, ahogy az időm engedi.   

WEB-DL verzióhoz is lesz időzített felirat? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat nem jól tettem fel a kérdést mert 2 fajta WEB-DL van. Az egyik amit TheMilkyWay tett fel a TVSmash verzió ami csak 720p-ben elérhető és a Rebelsből kiindulva sokszor nem a jó az időzítése. A másik amit  Ody töltött fel ami a YFN release és ennek van a legjobb kép és hang minősége illetve a felirat is tökéletesen van időzítve.  Én az utóbbira vagyok kíváncsi mert a Rebelesnél is mindig ehhez csináltuk a feliratot.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Fulcrum írta:

De az is az. 

Star.Wars.Resistance.S01E01E02.The.Recruit.720p.DSNY.WEB-DL.AAC2.0.x264-TVSmash_track3_eng.srt

Azt csak ő nevezte át valamiért.. Az eredeti fájl neve: Star.Wars.Resistance.S01E01E02.The.Recruit.720p.DSNY.WEBRip.AAC2.0.x264-TVSmash

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, luke19 írta:

Azt csak ő nevezte át valamiért.. Az eredeti fájl neve: Star.Wars.Resistance.S01E01E02.The.Recruit.720p.DSNY.WEBRip.AAC2.0.x264-TVSmash

Nem kel vádaskodni, nem neveztem át szval ezt benézted! ;) A másik úgy lett feltéve a felirat ahogy a torrent fájl tartalma állt semmi sem lett változtatva, ha megnézted volna a torrinál a fájlok részt akk tudnád. :P

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Elkészült az 1. rész fordítása, jó szórakozást! Észrevételek, stb. jöhetnek. :)

Szerintem jó lett, bár az időzítéssel vannak gondok, sokszor túl gyorsan vált a felirat. :)  Felirat szerkesztővel csinálod vagy csak átírod az angolt magyarra? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem jó lett, bár az időzítéssel vannak gondok, sokszor túl gyorsan vált a felirat. :)  Felirat szerkesztővel csinálod vagy csak átírod az angolt magyarra? 

Utóbbi, ez eredeti fájlt használom. :) Az időzítés nekem se tetszett mindig (mondjuk sokszor igencsak hadarnak, főleg Kaz), de ha az időzítéssel is jobban foglalkozom, hétvégére se készült volna el. :D 

 

1 órával korábban, TheMilkyWay írta:

A 3. és 4.rész-hez a TVSmash verzióhoz készül?

A következő részekhez a feliratok.hu fájljait használom, ami elvileg a TVSmash és Web-DL verzióhoz is jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.